Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gość
Pączuś a jaką dietę stosowała koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączuś 37
Dietę 1000 kalori , do tego fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączus nie wierzę :( niestety :( tyle sie chudnie tylko z interwencja chirurgiczna :( - koleżanka Ci sciemnia z ta dieta 1000 kcal ehhh.... co nie zmienia faktu że jej gratuluje i podziwiam ;) bo wygrała dziewczyna zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alhea
Ja tam wierzę że można schudnąć. Tyle schudli na gacy. Był też taki facet Adrian co na tysiąc kcal bardzo dużo schudł. jest to możliwe dlaczego nie tym bardziej ze młoda tak sumując to więcej schudłam;) Rozstępów na szczęście nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączuś 37
nie ściemnia bo mamy kontakt cały czas i nie była w żadnym szpitalu od 6 lat. I można tylko naprawdę trzeba się ostro zawziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Ja też w to wierzę. Dieta 1000 kcal to dieta bardzo uboga i taki.efekt jest możliwy. Niestety ta dieta została swego czasu uznana za niezdrowa z efektem jojo. Chyba 1200 to takie minimum minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile utrzymuje wagę? żeby uznać, że schudnięcie jest trwałe potrzeba co najmniej 3 lata utrzymać nową wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączuś 37
w Styczniu minął rok jak schudła i nadal utrzymuje wagę. Zmieniła wszystko w swoim życiu,nadal chodzi na areobik i biega.Po za tym zdrowo się odżywia.Ja zaś patrzyłam i podziwiałam jej samozaparcie,ale samej mi się nie chciało ruszyć tyłka by coś zmienić. Któregoś dnia poszłyśmy razem na zakupy ona kupiła dwie pary świetnych spodni, a dla mnie nie było rozmiaru. I to wtedy coś we mnie się zmieniło zapytałam siebie jak tak dalej można. I stwierdziłam że nie chcę tak dłużej.Więc do roboty korytko w góre i trzeba się ruszyć w końcu. A więc do roboty, za tydzień przyjdą mi nowe kijki do nord wokingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mialam dzisiaj straszne zawroty glowy. Az się przestraszylam. Mąż musial po mnie przyjechac do pracy. Teraz już lepiej, ale boję się wyjśc sama do sklepu. Z mojego spaceru też nici. Trudno. może to wina pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak. Zdjęcia fajne , pogratulowac. Ale chodzi o to , ze nie należy hejtowac. W komentarzu jest napisane, że schudły bo byly "hejtowane". Nikt nie ma prawa tego robić wobec innych. I to jest najgorsze. Niech ludzie przestaną wciskać nos w nie swoje sprawy. Najwięcej szkody wyrządzaja media promując nadmierna "chudość". Jedynie Dorota Wellmann się broni. i kocham ją za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Jerta może trzeba iść na badania? Podsumowanie dnia: Śniadanie: Jajecznica z dwóch jajek ze szczypiorkiem i cebulką, dwie kromki razowego Drugie śniadanie: Banan z jogurtem naturalnym zott małym Obiad: Mala miseczka zupy pomidorowej, pół piersi kurczaka z zupy z warzywami na patelnię Kolacja: Sałatka: roszponka, papryka, pomidor, ogórek, mozzarella, oliwa z oliwek, zioła Aktywność: Skalpel z Chodakowska 40 minut Powiem wam, że dziś głód mi bardzo doskwieral. Ledwo wytrzymalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1968
Witam Jestem od zawsze "nadwagowa" czasami potrafię zrzucić dużo mój największy rekord to 25 kg ale po dziecku wróciła waga i tak dobijam do 100 i się od niej odbijam przy wzroście 175cm teraz jest coraz trudniej bo po 45 roku życia zaczynają się prawdziwe kłopoty. Stosowałam wiele diet - odradzam kopenhaską i wszystkie diety wyłączające bo tylko szkodzą i powodują utratę wody a diety typu białkowa potrafią uszkodzić nerki i wątrobę. Bardzo dobra jest dieta grupy krwi ale trzeba być upartym minimalna aktywność to 10 000 kroków dziennie dobrze jest zaopatrzyć się w urządzenie mierzące naszą aktywność bo stymuluje nas do wysiłku. Dla osób otyłych idealną formą ruchu nie obciążającego stawów jest aqua aerobik , nie wolno biegać ani stosować treningu cardio bez konsultacji z lekarzem. Ja pomimo wagi jestem wydolna fizycznie dużo chodzę , pływam i jeżdżę na rowerze często robię wyniki i badam się. Dieta musi być uboga w produkty przetworzone to wystarczy pamiętajcie że na nieprzetworzonych nie utyjecie trzeba spożywać tłuszcze aby np. mieć dobry wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea
🖐️ Asia podzielam zdanie ale nikomu nie radzę, ludzie wolą uczyć się na błędach własnych nie na cudzych;) Pączuś kije to swietna sprawa. Jerta koniecznie zrob badania, ja też się do tego zabieram jak pies do jeża. W nocy się nie wyspałam i jestem nie do życia. dietowo nie było najgorzej, 2 kromki chleba z serem i pomidorem, jabłko, zupa z soczewicą, warzywa na patelnię. Na ******* mam już siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1968
Jestem jak najdalsza od doradzania opisałam swoje doświadczenia z nadzieją że komuś to pomoże to że można sobie rozwalić nerki lub wątrobę to niestety wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Sorry dziewczyny że dopiero teraz ale dzień miałam do bani mega dużo pracy (w koło macieja) a efekty marne :-( poczytałam was trochę i jestem w szoku tym wyczynem koleżanki Pączusia :-) Pewno możliwe ale jak dla mnie mało realne :-( A z tym Gacą to bym nie przesadzają czytałam wpisy osób po jego diecie ( bardzo bardzo ubogiej) większość tych ludzi wróciło do swojej wagi w dwójnasub bo żeby utrzymać tak duże spadki masy ciała trzeba bardzo dużo ćwiczyć i jeść jak wróbelek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Jerta koniecznie idź do lekarza !! To nie żarty :-( pogoda pogodą ale trzeba się zbadać i upewnić się że nasz organizm jest w stanie znieść dietę bez uszczerbku na zdrowiu :-) Dobrze moje podsumowanie dnia 4 kromki chleba z wędliną I 1/2 papryki 1/2 ogórka , 5 pierogów z jagodami i z jogurtem naturalnym ( pół łyżeczki cukru ) nie dałam rady bez cukru :-( , serek wiejski , 5 moreli suszonych , 1 jogurt naturalny mały , 1 mała kawa 5 szklanek herbat owocowych Sportowo 60 przysiadów ( i tylko tyle ) trochę nerwów i bieganiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki za troske. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Przychodnię mam po drugiej stronie ulicy - także znamy się osobiście :). Ale gdy syn mial problemy - takie trudne do zdiagnozowania - poszlam to lekarza prywatnie. Tak to wlaśnaie jest z lekarzami. Z dieta, tak sobie - wczoraj trochę gorzej, bo nie byo spacerku, i jadlam nieregularnie i chyba przekroczyłam limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, wczoraj podczytywałam was ale w papierach zeszło mi do 23 i juz nie miałam natchnienia na pisanie. Do tego tak zaczełą mnie strasznie głowa boleć wieczorem, że myślałam, że nie wytrzymam. Dzisiaj pomimo beznadziejnej pogody i lejącego deszczu na szczęscie nie boli. ja nawet nie piszę wam co jadłam bo wszystko zgodnie z rozpiską, czyli dzisiaj w pracy ryba. Jutro ostatni dzień kopenhaskiej, jakoś szynko zleciało te 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam kobietki u mnie pięknie słonko świeci i ptaki śpiewają :-) ale ja jakoś nie mogę się rozkręcić Zjadłam śniadanie , ogarnęła dom i dalej nie wiem co ze sobą zrobić ? Mam nadzieję że rusze tyłek i chociaż te przysiady zrobię bo zaraz musze się wziąść do pracy ( oby było lepiej niż wczoraj ) Dziewczyny życzę wszystkim miłego i udanego dnia :-) udanego dietowałam oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Zapomniałam wam powiedzieć rozmawiałam ze swoim przyjacielem on jest fizjoterapeutą o tym wyczynem koleżanki pączusia Według niego jest to możliwe ale przy współpracy całego sztabu ludzi od lekarza począwszy po przez dietetyka i trenera aż po regularne kontrolę laboratoryjne :-) A w pewnym wieku to nawet nie wskazane :-( paskuda nie powiedział mi o jakim wieku mowa :-) niemniej jest pełen podziwu dla tej laseczki :-) No cóż ja muszę się skupić na swoim celu czyli rozmiar 40 !!!! Jak dla mnie wystarczy :-) żeby nie stracić swoich kobiecych atrybutów hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) uparta wiem o czym mówisz tzn odchudzanie w pewnym wieku :) - bo nie sztuka wyglądać gorzej :O u mnie też słoneczko i zaraz się zbieram pobiegać po mieście :D połączę przyjemne z pożytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta czy dobrze rozumiem, że ty pracujesz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No dobrze kobietki właśnie zrobiłam 80 przysiadów :-) a właściwie nie takie właśnie bo musiałam się wyspać :-( bo krew to mi chyba po zewnętrznej stronie ciała krąży hihihi Ale teraz to już koniec zajmowania się swoim ciałem czas się wziąść do pracy bo znów się nie ogarnę i będę trać do nocy :-( Chociaż wolałabym skupić się na sobie i zintensyfikować efekty ( coraz fajniejsze ) bardzo mnie kusi żeby się zważyć :-) ale poprzestać na swoich ubraniach :-( bo wiem jak waga na mnie działa :-( Jednak zrobiłam wczoraj zdjęcie siebie w lustrze i porównał z tym z 2 stycznia i wow !!! Oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Miało być wsapać a nie wyspać Axx nie zupełnie w domu ale sporo robie też w domu a teraz mam sporo pracy z hospitacjami w kraju ( nowe rządy :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Oj dziewczyny ale to wygląda :-( ja nie z tej obcji :-( narazie pozwalają mi zarabiać ( pewno dopuki nie znajdą kogoś z uprawnieniami w swoich szeregach ) Ale właściwie moja dziedzina jest apolityczna :-) a właściwie powinna być taka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytałam dlatego, że czytając twoje wpisy miałam takie wrażenie, że pracujesz w domu, a ja jestem pełna podziwu dla osób, które potrafią pracować w domu, ja to pewnie miałabym milion innych rzeczy do zrobienia w czasie gdy powinnam pracować. ja pracuje w branży pomocy społecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Axx no to tak trochę pokrewne ( z naciskiem na prawie ) to też praca z ludźmi tylko trochę trudniejszym i młodszymi ( gabinet mam przy domu) ale to tylko dodatek do innych obowiązków :-) Ale pracując w opiece napewno wiesz jak praca z ludźmi potrafi być problemów i wyczerpująca :-) Fajnie widzę że naprawdę coraz więcej nas łączy los musiał maca w tym swoje palce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słodka odezwij się bo chodzisz mi po głowie :-) martwię się jak sobie radzisz po wczorajszym dniu :-( Nie wycofuj się teraz życie musi dalej trwać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm trudniejsi i młodsi powiadasz... coś o tym wiem, studiowałam resocjalizację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×