Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość Uparta 51
Alhea odsłuchałam te twoje wyście tony - piękne :-) Mąż rozpalić w kominku żeby poprawić nastrój w domu bo za oknami tragedia :-( Puściła to na sprzęcie zrobiło się bosko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam popołudniu :-) niestety niedziela się kończy :-( ale może i dobrze bo lenistwo hihihi potęguje pokusy :-) Ja już odpracowałam wczorajsze winko 1h i 20 minut tańca w rytm latino i 40 przysiadów :-) jestem cudownie wykończona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Czytałam o tej diecie skrobiowej i powiem wam że wygląda kusząco :-) gościu kochany spersonalizuj się i pisz więcej :-) zaciekawiła mnie ta forma odchudzania Ćwiczysz coś specjalnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ale musze cię ostrzec że jesteśmy tu raczej dorosłe a ja robie tutaj za demoralizatorkę więc jak cię będą oburza moje wpisy to je pomiń proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Podsumowanie dnia 3 kanapki z wędliną 1/2 papryki 4 spore rzodkiewki , 3 łyżki ziemniaków 1 kotlet schabowy ugotowany, 3 łyżki sałatki ( pekinska , groszek , kukurydza, fasola czerwona , 2 pomidory, 1 cebula, 5 jajek, zioła do sałatek i to wszystko polane sosem z 1 jogurtu naturalnego wymieszane z musztarda francuską i 2 łyżkami miodu) , 1 jabłko, 2 kiwi , mały jogurt naturalny , 1 grejpfruta , 5 szklanek herbaty owoc , 1 kawa, 3 szklanki wody Sportowo 1 h i 20 minut tańca intensywnego 40 przysiadów Trochę dzisiaj przesadziłem z tym jedzeniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Podsumowanie dnia: Śniadanie: Dwie kanapki z razowym, wedlina i pomidorem Obiad: Mieso z szynki duszone z marchewkaa gotowana Kolacja: Wafle ryzowe ok 5 W ogóle. W weekend nie cwiczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza pyza
Witajcie dziewczyny!Miałam głebokiego doła i wydawało mi się że się z niego nie wydzwignę i przez chwilę myslałam o poddaniu się.Głupoty za mną chodziły.Mam nadzieje że to juz za mną.Wiem że kryzysy się zdarzają i nie wszystko idzie jak z płatka tylko trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli żeby to przetrwać.Jutro nowy tydzień i nie wiem jak wy ale ja się lepiej trzymam w tygodniu niż w wolne dni czy świeta. Jutro poszukam miarki i też się zmierzę. Alhea-w jakiej formie jest ta biała morwa i gdzie ją dostanę? Uparta-tak trzymaj i trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1313
To ja! Ta od kartofli ;-) Się spersonalizowałam :-) Uparta, nim się odezwałam, to przeczytałam większość Waszych wpisów wiec wiem, na co się piszę ;-) Wchodzę zatem do tej jaskini rozpusty w ciemno ;-) Czy posiadanie dwudziestoletniego dzeciątka upoważnia mnie do nazywania siebie dorosłą? Trochę mnie rozmieszyło zbulwersowanie laski, która weszła tu tylko po to, żeby owe wyrazić.. .po jasnego grzyba w ogóle czyta takie sprośności? Nie szkoda jej czasu na komentowanie? Przecież można zająć się czymś innym....no dobrze, różne są zboczenia i ekstrawagancje w końcu ;-) Co do diety skrobiowej, to w ogromnym skrócie jest to dieta wegańska. Nie spożywamy żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, nie używa się również żadnego tłuszczu roślinnego. Jak dla mnie jest to absolutna bomba, jeśli spojrzymy na odchudzanie przez pryzmat grupy krwi. Czuję się rewelacyjnie, nigdy nie jestem głodna, chudnięcie dzieje się samo. Naprawdę. Najpierw poczytałam o tej diecie w sieci, pomyślałam, że to może być to, czego szukam od zawsze i kupiłam książkę McDougalla, gdyż uważam, że zawsze bezpośrednie źródło wiedzy jest najwartościowsze. Niczego szczególnego nie ćwiczę, codziennie odprawiam pięciokilometrowy intensywny spacer. Na przykład idę do centrum handlowego na drugi koniec miasta "po chleb". Maszerują tak szybko jak tylko mogę. Czasem zaglądam na basen, ale takim incydentalnym wizytom nie przypisywałabym żadnych zasług w traceniu kilogramów; -) ot i wszystko. Aaaaaa!!!! Zapomniałabym! I jeszcze regularny seks; -) ;-) ;-) ;-) ;-) Nie rzadziej niż po każdym posiłku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Witam laseczki :) dziś zaczynam już z pełną torpeda;) wpadłam na wagę 104.5 więc nie jest źle pod tym względem ze dużego wzrostu nie ma po tym jak odzywialam się w ostatnich dniach. Teraz będzie już tylko spadać. Szykuje się kurczę do pracy :( miłego poniedziałku zawsze już bliżej weekendu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea witam poniedziałkowo:) Hej Gaga to super, że tak chudniesz!~!słyszałam o tej diecie, ale mi się włączyło "ziemniaki+ otyłość". Ile schudłaś przez 3 tygodnie? Co jesz tak przykładowo? Słodka no pewnie, że będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Iza sorry nie zauważyłam Twojego wpisu. herbatka czyli liście są też ekspresowe albo tabletki niedrogo z zielarni rodzinnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - ehh..... mąż sie rozchorował :P a wiecie jak to jest z chorym chłopem w domu althea - jeszcze trwam na moim w.o , ale wielkich planów nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, przez te czas pozbyłam się już 5 kg. Jem ziemniaki, najczęściej piekę je w łupince z czosnkiem i solą, gotuję w mundurkach, czasem też robie purre. Do ziemniaków najczęściej jem buraczki duszone w soku z kiszonych ogórków. Uwielbiam! Dużo kaszy gryczanej, do niej również buraczki albo kiszona, prawdziwa domowa kapusta. Kapustę po prostu pochłaniam, bo ja uwielbiam :-) Do moich faworytów należy też kasza jeczmienna, na przykład ugotowane z rozmarynem i grzybkami....pycha.... Mój ostatni patent na deser. Gotuję sobie kisiel z soków, które robię sama w domu w sokowirówce. Na przykład z jabłek. Na szklankę soku daję łyżkę mąki ziemniaczanej, gotuję 3/4 szklanki do reszty daję mąkę, wlewam na gotujący się sok i mam pyszne jedzonko. Dziewczyny, może wydaje się, że to niezwykle uboga dieta, ale to nieprawda. Autor, który jest lekarzem, dokładnie tłumaczy w książce, jak działa przemysł spożywczy i farmaceutyczny na świecie. Dlatego zaczął leczyć swoich pacjentów poprzez zmianę ich diety. Przekonał mnie, że żywność przetworzona i pochodząca od zwierząt to niezły s**t....W swojej książce zamieścił tez mnóstwo przepisów na przeróżne niezwykle urozmaicone dania, ale ja na przykład wolę rzeczy najprostsze, poza tym nie chce mi się wydziwiać i stać przy garach, już się nastałam w życiu i teraz walczę z efektami umiłowania kuchni ;-) ale czasem, kiedy chce mi się zaszaleć robie na przykład kluski śląskie, do tego sosik z uduszonej cebulki z pieczarkami. Na wodzie duszone,naturalnie :-) Albo cepeliny z farszem z grzybów i soczewicy! Poezja....Naprawdę na bazie najprostych i zdrowych rzeczy można sobie nieźle poszaleć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o płatkach owsianych. To już od dawna, jeszcze przed dietą, moje codzienne śniadanie. Owsianeczka to dla mnie podstawa dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i życzę miłego poniedziałku. wczoraj dietetycznie całkiem ok albo nawet zamało bo po obiedzie już nic nie jadłam. Wlazłam dzisiaj rano na wagę i aż sie załamałam i odechciało mi sie diety zamiast mniej to pokazała kilogram więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Gaga to super!! 5 km w nogach codziennie to jednak nie mało, jednak stawiam na seks;):D Elle tak tylko pytałam ile planujesz, a w ogóle ile już jesteś? Axx po kopenhaskiej to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś czytałam że normalne po każdej diecie - to zaraz co najmniej 2 kg na plus ( woda, zawartość żołądka) :O althea 13 dzień - ale jakoś kiepsko się czuję dzisiaj i jeszcze ten dziad jęczący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Elle dwa tygodnie to już coś, minimum zaliczyłaś:) Dla mnie zima nie była dobrym czasem na wo. Wiecznie mi było zimno, nie mogłam się rozgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Dziewczyny wykupilam miesiąc u gacy. Kiedyś próbowałam Ale zrezygnowałam. Wiem że są różne zdania i opinie Ale ja jednak postanowilam. Proszę więc o motywację a nie podcinanie skrzydeł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka-jak ma ci pomóc to czemu nie...Na wojnie,w miłości i na diecie wszystkie chwyty dozwolone.Ja trzymam kciuki i czekam na relacje. GaGa- ale mi smaka narobiłaś. Dziewczyny macie jakiś sposób na zaparcia?Mam wrażenie że pęknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Iza pyza doraźnie dulcobis ale mega działanie lecisz jak torpeda hihi a tak to śliwki itd dobry jest colon c tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pyza, na takie problemy albo sok z kapusty kiszonej, ale takiej dobrej prawdziwej kiszonej tylko solą, albo magnezu siarczan. To kupisz w aptece. Poczytaj o tym specyfiku, dobrze jest na początku diety oczyścić dokładnie jelita i rozluźnić drogi żółciowe. Możesz śmiało użyć 25 gram na raz, na szklankę cieplej wody. Mnie się czasem zdarza wypić 50 g na pół litra wody. Gorzkie jest obrzydliwie, ale to tylko przez chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witajcie dziewczyny :-) Witaj Gaga super że dołączyłaś :-) jakie ty tu pyszności serwujesz :-) ? Dziewczyny pogoda to mi dzisiaj nie służy :-( praca to mi dzisiaj idzie jak po bruku :-( Axx nie wymiękaj bardzo Cię proszę !! Co wy tak się tej wagi tak uchwyciłyście ? Mamy się czuć fajnie a waga to tylko dodatek do tej walki :-) Słodka trzymam kciuki :-) wiesz przecież że my tu sobie niczego nie narzucamy :-) czerpiemy ze swoich doświadczeń i bierzemy każda od każdej to co nam pasuje z Gacy też możemy wybrać dla siebie fajne rzeczy :-) jeśli oczywiście się z nami podzielisz swoimi doświadczeniami :-) Iza przykro mi że tak cierpisz :-( ja ten problem rozwiązała jogurtem naturalnym na noc (codziennie) no i ******le to oczywiście działa na mnie i nie wiem ja by to było z tobą :-) Vita co tak mało się odzywasz ? Alhea jak działa ta biała morwa ? Kochana małopiszesz o swoim menu :-( a przecież musi być fajne bo twoje wymiary są niezłe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Elle nie zazdroszczę Ci ;-( chory facet to tragedia :-) a tak swoją drogą oni by chyba umarli jak by tak mieli co miesiąc cierpieć jak my :-) niby taka silna płeć a bez na wygineliby jak mamuty hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Uparta ciągle coś robię, a jak mam chwilkę wolnego to staram się napić herbaty w spokoju. Mam dwoje małych dzieci i cały dzień im służę, a oprócz tego załatwiam mnóstwo innych spraw, dlatego się nie odzywam, ale cały czas trwam :) Podsumowanie dnia: Śniadanie: dwa i pół banana Drugie śniadanie: Zupka chińska z makaronem :D Obiad: mięso duszone z szynki, buraczki moja miłość, warzywa na patelnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
No o Ewce zapomniałam, przecież Skalpel dziś zrobiłam :) Tak mnie wkurza to ćwiczenie przy dzieciach... jak ćwiczę na stojąco podchodzą pod nogi, jak ćwiczę na macie to syn podbiega i ją zawija, jak ćwiczę na leżąco to jedno ciągnie mnie za włosy, a drugie siada na brzuch. Te ćwiczenia nie są łatwe, a takie ich zachowania dodatkowo mnie denerwują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta, dobrze prawisz, że jadam pyszności, bo tak właśnie jest :-) po tylu próbach i eksperymentach dietowych zesłano mi wreszcie dietę dla mnie ;-) Właśnie gotują mi się ziemniaczki w łupinkach, buraczki mam uparowane i soku z ogórków kiszonych pod dostatkiem i będzie piękna kolacyjka. Dziś w ciągu dnia robiłam kisiel z pomarańczy. A tak w ogóle to spędzam dzisiejszy dzień raczej w okolicach łóżka, bo mnie sieknęło jakieś przeziębienie. Ale wiecie co, normalnie to bym miała temperaturę zwalajàcą z nóg, kaszel, odrapane gardło. A tu katar i lekko swędzàce gardło tylko. Zwalam winę za ten stan rzeczy na dietę, a przede wszystkim kiszonki, których zjadam straszne ilości. Do tego sporo czosnku. Elle, widzę że Ty na diecie dr Dąbrowskiej wiec pewnie też mnóstwo kiszonych wcinasz i czosnku? Pięć lat temu też byłam na WO, całe sześć tygodni, to było dla mnie cudne doświadczenie, organizm się oczyścił perfekcyjnie i zamiast wychodzić z diety zgodnie z zaleceniami pani doktor i pielęgnować osiągnięcia, to rzuciłam się pierwszego dnia po, jak ostatnia durna, na pizzę....taaaak....brak słów. Rok temu dokładnie o tej porze byłam na głodówce o samej wodzie, dwa tygodnie to trwało, potem wychodziłam zgodnie ze sztuką wychodzenia. Ogólnie było to dla mnie dobre doświadczenie. Ale już nigdy więcej w życiu nie chcę glodowek żadnych :-) Słodka, ja również trzymam za Ciebie kciuki i życzę spektakularnego sukcesu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Vita kochana kobietko :-) są takie fajne maty do skakania dla małych brzdący może jakby same zajęły się ćwiczeniami oczywiście po swojemu hihihi to miałabyś troszeczkę luzu :-) ale i tak cię podziwiam przy dwójce maluchów to ty i tak masz niezły skalpel przez cały dzień :-) Nie martw się dzieci szybko rosną :-) ciesz się tym okresem życie wierz mi jeszcze za nim zatęsknisz bo to jest piękny okres kiedy dzieci mają małe problemy i małe wymagania :-) Jesteś młodziutka zobaczysz jak szybko ci się uda odzyskać figurę przy takich sreberkach to nawet bardzo szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×