Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak byście zareagowały, gdyby była waszego faceta...

Polecane posty

Gość gość

Ciągle miała z nim przyjacielski kontakt? Nie chodzi o mnie, ale o rodzinę. Ciekawi mnie ta sytuacja, kuzyn zerwał niedawno z dziewczyną po 5 latach związku i już po miesiącu od zerwania miał nową. Ok, jego sprawa, może się zakochał. Ale dziwi mnie, że z tamtą byłą wciąż utrzymuje kontakt mimo nowej dziewczyny, z jednej strony fajnie, że potrafili się tak przyjacielsko rozstać, pewnie ciężko wymazać 5 lat życia razem, ale z drugiej on ma już przecież nową i zastanawia mnie, co ona o tym myśli, jak się z tym czuje.. Pod każdym zdjęciem kuzyna na fb eks zaznacza swoja obecność jakimś poufałym komentarzem, polubieniem, ponoć pisze też czasem do niego smsy "co słychać?". Ja bym chyba zwariowała z nerwów, zaraz snułabym teorie, że pewnie chce do niego wrócić, że się spotykają, w końcu byli razem 5 lat. A wy co o tym myślicie? Jak byscie zareagowały na przyjacielskie kontakty z taka byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś takiego jak zaufanie do osoby z którą się jest, jeśli facet będzie chciał zdradzić z byłą, czy jakąś inną kobietą, to i tak zdradzi z tym że po cichu. Nieuzasadniona zazdrość to nic innego jak brak zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byście zrobiły gdybyście się dowiedziały ,że wasz facet obgaduje was do byłej .Mówił ,że nie rozmawia z nią a tu się okazuje że ona zna szczegóły naszych kłótni.Zarzekał się przysięgał a,tu taki but w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytałabym mojej wrózki Sofii co ich naprawdę łączy. Jest naprawde dobra. Jej email to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci bez owijania z własnego doświadczenia , jeśli zachowywałem dobre relacje ze swoją byłą to po prostu liczyłem na powrót lub od czasu do czasu na jakies bliższe spotkanie, po dluzszym czasie, potajemnie pisałem i spotykałem się raz na jakiś czas z moimi byłymi, ale w pore się ogarnąłem i zerwałem kontakty gdy znalazłem kolejną kobiete z którą planowałem poważniejszy związek, jeśli on nie zerwie lub poważnie nie ograniczy kontaktu ze swoja byłą, nowego związku długo mieć nie będzie, z pewnością będzie obie kobiety porównywał ze sobą i nigdy nie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że w tym przypadku to raczej ona - ta była - się spoufala i zaczepia kuzyna ;) Komentarzami pod zdjęciami, na jego profilu zaznacza swoją obecność, a on nawet jej nie odpowiada. Może chce zrobić na złość jego nowej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×