Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Oksy, mężu mój! Boli, a jakże by inaczej? Ale powiem Ci, ze rano z satysfakcją patrzyłam w lustrze na pięć palców odbitych na nim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co innego pytam. Zabrzmi to banalnie, ale ja lubię swoją żonę i lubię spędzać z nią czas. Siedzimy często do 2-3 w nocy, słuchamy muzyki, pijemy sporo alkoholu, a potem namietny sex. Myślę, że ma to duży wpływ na udane życie intymne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu- żona tylko i wylacznie:-) no chyba, ze pewnego dnia kolana mi zmiękną, inne części zwilgotnieja, krew odplynie w wiadome miejsca, umysł się wyłączy... kto to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zdradziłaś ? Żono?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Tak kochani. Chce zdradzić, ale emocje i odrobina empatii mną targaja. Strach. Spojrzenie męża, przysięga małżeńska. Ż . Wymagająca masz rację. Ty Wadero również i Panowie też .:) Pokazujecie mi możliwości I co będzie po zdradzie, albo co będzie jak srks przestanie dla mnie istnieć w małżeństwie. Dziękuję wam za to. Nie sądziłam, ze mogę tutaj spotkać tak życzliwych i inteligentnych ludzi. Z góry przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona:) lepiej żałować za grzechy niż żałować ze się nie grzeszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To wszystko jest skomplikowane. Tak bardzo, ze az śmieszne :) Z koleżankami nie mogę o tym porozmawiać, wszyscy się znamy. Raz odwazylam się poruszyć ten temat z najbliższą mi znajoma i ona powiedziała tylko, ze wszystko układa się po 10-ciu latach małżeństwa. Pocieszyla mnie, nie ma co :D Oksymoronie ale nie tylko po alkoholu się kochacie. Racja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny :) dopóki nie spróbujecie nie będziecie wiedziały:) a umrzeć bez wiedzy. to straszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oksy - ja jestem bardzo pokorna a jednocześnie pyskata i krnabrna :-D nieraz jeszcze zasluze :-D Coś czuję, ze świetnie byśmy się bawili nie wykluczając Twej kobiety oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledny bl
hehe mialem juz dac sobie spokój ale wedi widzę ze przez to przeszłaś:D ja lubie takie porównanie: idzie facet na pustyni i dostaje butelke z zimna wodą, czysta wodą, wodą tak upragnioną po kilkudnowym marszu w skwarze. Dostaje ją ale z przykazem ze moze jedynie otworzyc te butelke i umoczyc język w tej wodzie Tak własnie dziala tragedia niezaspokojenia małzenskiego. Kładziesz sie z kobietą/mężczyzną do łóżka i jedyne co mozesz to otworzyc butelkę. Dla kazdego bedzie to wyglądało inaczej, dla ciebie brak czegokolwiek ale dla innych nawet czesty seks ale bez satysfakcji bedzie taka butelką. Kiedyś wilk powiedzial ze ludzie powinni sie przede wszystkim dopasowac seksualnie. Choć nie szanuje goscia ale tutaj ma rację tyle ze z biegiem czasu czlowiek ewoluuje i zmienia sie równiez w sferze seksualnej i oby stalo sie tak ze zmieniacie sie w tym samym czasie i zmiana idzie w tym samym kierunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh come on:( znów ludzie widma, którzy całe życie tu spędzają i znów będą smucić na na swoje tematy:( a sio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Już nie męczę :D Dziękuję i wychodzę. :) Nie nie w poszukiwaniu kochanka:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadera, mi tylko chodzi o to, że dobrze się rozumiemy i przez to lepiej nam w łóżku. B. Zdecydowanie wolę bez alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Myślisz Błędny, ze jestem taką butelka?:D Mąż nawet języka nie zamoczyl w szyjce:D ( gorzki smiech):) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - to zaproszenie? Kurcze ja dopiero kilka lat temu odkrylam samą siebie, męża naprawilam rok temu... kręci mnie bardziej niż ten 20-letni mlodzian jakim był kiedy się poznaliśmy :-) poczekam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Wymagająca :) jeśli przyjmujesz zaproszenie to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ż, nie raz ja namawialem, żebyśmy pukneli któraś jej koleżankę , ale twardo odmawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oksymoron, szczerze, tez tak twierdze. im wiecej wspolnych tematow,watkow, wspolnego zdobywania doswiadczen, rozmow, dyskusji poza lozkiem tym lepiej w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuj :-) no witaj :-) Czterdziestolatki :-) kocham ten wiek :-) co prawda lustro mi tego nie mówi, a w dowodzie odejmuje, liczę... za nic w świecie nie chciałabym mieć znowu dwudziestu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona:) jak ulegniesz to będziesz miała dobry dzień a nie słabszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona chciałabyś , chciałabyś mieć 20 scia tylko żeby mieć ta pewność siebie i doświadczenie takie jak masz teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×