Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Witaj Ż wymagająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNaTemat
Myśle że po kilku latach związku to wszystkich dotyczy ten problem co Ciebie autorko. Jedni szukają podniecania gdzie indziej wtedy czyt. internet, praca, kluby inni starają się znów rozpalić iskre w swoim związku. Który sposób jest lepszy? Zależy co czujesz lub czego nie czujesz do partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledny bl
lubie medaliony z lososia ze szpinakiem w srodku, nalesniki ze szpinakiem, lubie pieprzyc rosół, kanapki a z gwoździ uzywam wkrętów :D b tak dogadujemy sie. Bo smofik to git choop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Przepraszam Smof. Nie uprawiam stosunku przez prawie dwa tygodnie to zobaczysz jaki wrażliwy i drazliwy się zrobisz:) Ż. Wymagająca. Czasami patrzę ne męża, jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psuju ale Bernadett walkuje z nim ten temat, on przytakuje i dalej nic... No ale ja blondynka jestem :-P nie muszę wszystkiego ogarniac i czasem to się bardzo przydaje ;-) Bernadett daj mi tego męża! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNaTemat
Problem w tym że ten facet zna jej ciało już na wylot. Może nudzi go już ciągle to samo w łóżku. Trzeba spróbować zabaw, przebieranek, zabawek w łóżku, odgrywania ról. Może to cos pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNaTemat
Widze że temat już dawno przestał dotyczyć problemu, a ja się produkuje ;) Nie przeszkadzam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Psuj! Mój związek jest o wiele dłuższy od związku Bernadett, małżonek znacznie młodszy i znudzenia czy wręcz przezarcia sobą nie ma! Ciała wciąż na chodzie, mąż naprawiony więc apetyt nie maleje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Wymagająca :) podoba mi się twój sposób myślenia o sexie:) w końcu wszystko jest w głowie;) wychodzisz tez czasem z domu bez bielizny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNaTemat
Żono pisałaś sama wcześniej że to dzięki temu że postawiłaś jakieś warunki. Zatem to nie jest u ciebie tak że ciągle było ogień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest ładne nakręcanie:) i jego i siebie:) dalej chodzisz tylko i wyłącznie w pończochach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett :0 pewna jesteś ze nie zdradzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na temat- zgadza się, chociaż może nie do końca, bo namiętność była zawsze tylko level zdziczenia za słaby jak dla mnie ;-) ja potrzebuje więcej, ostrzej, wręcz perwersyjnie do czego też z czasem doszłam, nie zawsze zdawałam sobie sprawę ze swojej sukowatosci :-D dlatego zawalczylam i opłaciło się. Gosciu - Lubię tak nakręcić :-) jego, siebie... Pończochy? Zawsze jak jest kiecka :-) albo do łóżka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNaTemat
Rozumiem Żono i bardzo podoba mi się to że odkryłaś swoją seksualność, a jeszcze bardziej to że z mężem czerpiecie z tego radość. O to właśnie chodzi w związku. Niestety nie zawsze jest tak jak się chce, z różnych powodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, kiedyś jak nas dopadło zdziczenie, to skończyło się zarwanym łóżkiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bldny bl
nie chce mi sie czytac:P jakis skrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
Warto walczyć jeśli dalej ci zależy ;) Czasami już nie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
Skąd pomysł że mówie o sobie? ;) Jako doświadczony facet mówie o różnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×