Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Może uznajemy, ze mojego ostatniego mojego postu nie było?:D Nie chce was wprawiać w zakłopotanie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie autorko: Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Czy Ty Kafemenie każdej kobiecie proponujesz e mail?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_oksy
Czym się tak zawstydziłaś? ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
aaa uproszczenie:D to dobrze lubie jak jest prosto , po prostu lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moze i bym odpowiedzial na zadane pytania gdyby bylo do mnie:D a tak czuje sie zwolniony z odpowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Wymagająca
Pani Bernadett - tak seks jest bardzo ważny i jeśli coś kuleje na tej płaszczyźnie to niestety dla mnie to poważny problem. Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce. A co jeśli bym tego nie zrobiła lub by nie poskutkowało? Możliwe, że nie bylibyśmy już w tej chwili razem... Miłość by tego nie utrzymała. Moja frustracja sięgała zenitu, brak spełnienia odbijał się na innych sferach naszego życia. Nie chciało mi się z nim rozmawiać, siedzieć przy posiłku... Zaczynałam marzyć o innych mężczyznach... Byłam jak chodząca bomba! Nie ukrywałam przed mężem swojego niezadowolenia (nie obrażając przy tym jego umiejętności) oraz tego że przy każdej nadarzającej się okazji masturbuję się, wibrator zostawiałam gdzie stałam :D Trwało to trochę, bo najpierw zamknął się w sobie, potem kilka poważnych rozmów, finalnie "nowa" odmieniona żona ;) - efekt odmieniony mąż :) Osiągnęłam zamierzony skutek i jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Wymagająca
Oksy - taką malutką :) ale wszystko w dobrej wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tak. To ile masz wzrostu jak malutką? ;) Ja to nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, że kobieta musi "prosic" o sex... Zdarzają się gorsze dni, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Wymagająca
Naprawdę jestem malutka :) Całe 157 cm :) Wiesz u nas seks był, tylko jakiś taki mdły jak na mój gust i charakter diabelski ;) A gdy już stwierdziłam, że dłużej tak nie dam rady to ja zrezygnowałam z seksu... taka przewrotność kobieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak, że teraz tylko jak stara chce albo z łaski coś zrobi, gdy ja poznałem wcześniej myślałem, że seksualnej w związku będzie cudowny a tu d***l. Miałem kiedyś chcice ze nawet zamek był pięknym pierozkiem a teraz nawet mnie seksualnej nie bawić z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Oksymoronie, czy się zawstydzilam? Być może. Uważam, ze podniecać się do opisów zblizen tych udanych i tych nie, nie powinno być powodem do masturbacji:D Oczywiście żartuje, bo ostatnio wszystko mnie podnieca co żyje i na drzewo nie ucieka;) Wstyd jest dobry. Dla mnie to jest jedną warstwą więcej do "rozebrania", odmoelenia. Nudno wtenczas nie jest. Z pewnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ż. Wymagająca. Czyli to nie było ot tak, zmiana z miejsca? Nie rzucił Cię na łóżko, nie zdarl z Ciebie ciuchów i nie wchodził w Ciebie jak oszalaly zaraz po pierwszym bukiecie? Radzisz małymi kroczkami? Co nowego wprowadziliscie do sypialni po przemiennie? Bo domyślam się, ze wprowadziliscie jakiś nowy "eksperyment"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Błędny gościu oczywiście, ze możesz opowiedzieć. Każde pytanie traktuj jak wywołanie do tablicy przez Panią nauczycielkę z okularach i linijką w dloni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny boi się nauczycielki, zwłaszcza z linijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
W takim razie przykro mi, nie wiedziałam.Jakaś trauma z dzieciństwa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Bernadett - było :D Ale brnęłam w to dalej! Tylko w furii i ataku wściekłej zazdrości był takim kochankiem jakiego chciałam :) Eksperymenty? Były i są :) Ja lubię element zaskoczenia, a wcześniej wiedziałam, ze jak zamkną się za nim drzwi łazienki to położy się obok mnie zacznie całować, głaskać... byłam w stanie przewidzieć każdy jego krok... A ja lubię być wzięta z zaskoczenia, nawet brutalnie, z chamskimi wręcz odzywkami, dom, auto, zaułek w parku :) Teraz każde miejsce jest dobre. Pojawiły się zabawki, akcesoria :) Jest intensywnie, dziko, wulgarnie - odpowiada mi to bardzo :) I nawet jak w niedzielny poranek przydarzy się delikatny, leniwy seks to emocje są równie wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też w małżeństwie zawiało nudą. Zaproponowałem żonie układ cuckold. Spotkaliśmy się pierwszy raz dopiero ale hotka pół dnia i całą noc była rżnięta przez kochanka wielkim w porównaniu do mojego k*****m a ja słuchałem przez telefon. Nasze życie seksualne odżyło i planujemy wspólnie różne podobne atrakcje aby nuda nie gościła więcej w naszym łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Wy celowo tak piszecie abym wam zazdroscila:D Przepraszam, muszę się w sobie zamknąć na chwilę. Przygotuje mowę do wygłoszenia mojemu mężowi, ajak nie poslucha to użyje argumentów ręcznych. Czasami zastanawiam się kto jest bardziej żałosny :) Ja, skamlaca o seks, czy mąż aseksualny drań .. Jestem na Twoim etapie, który zmusił Cię do dzialania Ż. Wymagająca, desperacji. Teraz to ja będę udawać niedostępna. Daje sobie 2 miesiące. Za krótko?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Rogaczu, opowiadasz o swojej fantazji od dawna. Swoją drogą, jak bym był w takiej sytuacji, to by mnie wkurzalo, że jakaś mameja patrzy jak rżne jego żonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nieee:D Zawsze mam awaryjny wibrator, lecz sama Wiesz , ze to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Oksymoronie. Wroga pokonuje się jego własną bronią :) Wiem drastyczne, ale może wtedy wydobędę ten procent brutalna, który (mam nadzieje)w nim drzemie:) Długo jesteś w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Brutala***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dobre:D nie boje sie nauczycielek:P . Wiesz gosciu gdyby nie mój urok osobisty pewnie bym mial przesrane :D ale co zroboic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o odpowiedz i tak by ci nic nie dala po prostu nie pamietam ilosc***artnerek a dominacja? w dominacje zacząłem bawić sie za sprawą moniki ale o tym tez nie chce opowiadac:D - po prostu przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×