Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość zdziwiona
Ciekawska napiszę Ci jedno. Z Tobą dyskusję zakonczylam. Wybacz, ale jeśli ktoś coś pisze, a potem nie wie o co chodzi i prosi o cytowanie jego wypowiedzi to ... chyba ma jakiś problem. Nie wnikam natomiast jaki, po prostu mnie to nie interesuje. Pozdrawiam mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróci taka z pracy, zje obiad , kota nakarmi i na forum, a jak na ero gąska ich wita, to mają jeszcze Arkę i tak upływa im życie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh zdziwiona, najpierw sie czepiasz ciekawskiej, a później nie potrafisz wyjaśnic o co Ci chodzi, widać, że brakuje Ci argumentów, same ogólniki walisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
No tak. Dobra. Wirtualny seks, pieprzenie sie na @, pisanie sobie sprosnosci, wysylanie nagich zdjec, masturbacja na skype, spotkania. Wszystko nie fair w stosunku do partnera zyciowego. Ale kazdy ma wlasne sumienie. Czasami tez i powody. Zawsze osoba, ktorej to nie dotyczy napisze "a fe". Tez bym tak napisala jeszcze piec lat temu. Ale zycie nie jest ani czarne, ani biale. I wiele razy daje po du=pie, a Ci, ktorzy dzis sie dziwia i zarzekaja, jutro moga stracic swoje zasady. Moralnosc to najgorszy temat do dyskusji, bo nie prowadzi do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona nudziaro gdzie twój niebieski nick? Idź do Psuja w międzyczasie jak lize wirtualnie patelnie Janiny opowie o żonie jak uprawia z nią seks :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa i wtem gość przyszedł tzw.obrońca.Wy jesteście naprawdę pełnoletni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie mówi że ktos nie ma sumienia . Czytac nie umiesz Szamberium?Ale można chyba nazwać sprawę po imieniu ? Uderz w stół a nożyce się odezwą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźmy taką Imperium. Mąż za granicą, ta wali się i liże jaja Najszybszymu i Cynikowi. Seksbomba pieprząca się k***wsko. Władca lalek zarabia na rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.09 i jak to nazwać? kurrestwo. Proste i koniec tematu bo przeciez to reszta to jej sumienie, jej mąż rogacz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie, że Szamberiumwali męża po rogach. Zdrowo. Całą scenkę zazdrości z Lalkarzem ustaliła na privie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
10:04 Wystarczy przeczytać wypowiedzi Ciekawskiej i moje żeby zrozumieć o co mi chodzi oraz obiektywnie ocenić kto kogo się czepia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Miala byc dyskusja, a nie ocenianie mojego zycia przez niedoinformowanych. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. taka hajabuza. Jeżeli jest mężatką i gdyby wydała sie jej aktywność seksualna i sprawa trafiłaby na wokande, to rozpad związku jest z jej winy, a dowody są czarno na białym bo w internecie nic nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, ciekawska, androgen i hajabuza popierają zdrady i nie widzą w tym nic złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Gość zdziwiona. Zapytalas na wstępie Czy tu każdy ma kogoś. Zrozumiałam to jako zbadanie terenu z kim możesz pisać, dla ? Przyjaźni, seksu czy nowych doznań. Kolejno zmienilas punkt uderzenia, krzywiac się na kobiety, które zabrały głos w "dyskusji " , gdzie wcześniej były obrażanie. (Wywołane oskarżeniem, każda zabralaby glos, nieprawdaż? ) Teraz, co widzę? Przeszkadzają Ci te kobiety. Mężczyźni owszem mogą być, kobiety nie. Nie zdradzasz i tego się trzymajmy, ale czy tylko ja mam wrażenie, ze szukasz mężczyzny, do nie tylko rozmowy? Nie oceniam Cię, nie oskarzam. Lecz skoro zakładasz temat do dyskusji to czy nie warto wszystkim uwagi poświęcić? Awersja I niechęć do kobiet przez Ciebie przemawia. Moze tylko ja mam takie wrażenie, ale mężczyźni nie lubią jadu. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium zdradzasz regularnie pi.zdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.38 .42 znowu socjotechnika się kłania:D ciekawe kto da się nabrać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamber też jest mężatką , brała ślub z Wilkiem, opisała w opowiadaniu co robiła w kiblu, słała nagie zdjęcia ujom. To jest w porządku i jeszcze ma czelność się wymądrzać jepana kurfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bernadette dobrze pisze. Autorka szuka porządnego rznięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Bardzo się mylisz Bernadett :) Czy ja w jakikolwiek sposób obrazilam któraś z kobiet bądź wyprosilam ja z tematu? Mam wrażenie, ze niektóre osoby czytają to, co chcą przeczytać. Proponuję naprawdę czytać wszystkie wypowiedzi a nie wybrane :) Kobiety lubię. I nie interesuje się tym, czy np.Ciekawska lub Imperium maja kogos/czy zdradzają,itp. Mało tego,ostatnia wypowiedź Imperium bardzo mi się spodobała i myślę, że może mieć rację w tym sensie, ze nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak zachowamy się jutro,pojutrze czy za rok :) Uwagę poświęcam jednakową wszystkim, również Tobie. Nie mam jedynie ochoty na rozmowę z kimś,kto z góry jest negatywnie do mnie nastawiony i neguje każdą moją wypowiedź. To nie jad :) P.S. na forum nikogo nie szukałam i nie szukam. Przypadkiem natomiast poznałam kogoś bardzo interesującego i to sobie cenię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie szukasz to po uj ten temat i wyganianie ludzi? Szukasz bolca? Tu go nie znajdziesz idiotko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ale zakladam, ze ten interesujacy ktos jest wolny zdziwiona. Wiec jednak sa tu wolni panowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Jest wolny Imperium, masz rację. Z tym, ze to akurat niczego między nami nie zmienia :) Temat jak każdy inny...W czymś gorszy od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Skoro się myliłam to nie mam więcej pytań czy też uwag. Tylko zdanie " z Tobą zakończyłam dyskusje" w odniesieniu do jednej z Pan. Jakos mi nie w smak:) Nie przeszkadzam więcej. Owocnych rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A Ty Zdziwiona jesteś zajęta tak? To dlaczego rozmawiasz z wolnym mężczyzną? :) Już o nic więcej nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś .38 .42 znowu socjotechnika się kłania ciekawe kto da się nabrać? X Wymienione nicki dają duże pole manewru swoimi wypowiedziami na w sumie dowolną interpretacje, dlatego w jednym komentarzu podano przykład który ma zastosowanie w życiu, a drugi post to zaledwie pytanie poprostu. Ale zawsze możesz nabrać wody w usta wobec niewygodnych dla ciebie kwestii, a nawet wycofać sie rakiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Nie przeszkadzasz :) Wbrew temu co twierdzi gość nikogo stąd nie wyrzucam i chętnie czytam wszystkie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona wiemy poznalaś spamera i hejtera Widmo który wyzywa ludzi o pedofilów, ubecków, kuref i szmat. Imp Szmaberium też z nim priwuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×