Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość
12.01 masz się czyn chwalić spuście na spermę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wywalone? Serio??? Mam pytanie. Kim jest podający się za twojego męża Władca Lalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta kretynka szamberium może chociaż w jednym poście nie pisać o sobie? z****** egoistka chora na brak uwagi.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Czy ci kretyni goscie moga nie pisac o mnie, o moim zyciu, moralnosci i z kim sie spotykam? Dziekuje z gory. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszemy co się nam podoba piertolona pieprzona egoistko. Nie podoba się to spiertalajcie dziffko ciągnąć Wolfowi na polanę. VVV Ponawiam pytanie-Kim jest Władca Lalek? Ślepa jesteś? Zetrzyj z oczu spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przestań podjudzać Szambo bo wszystkim już się rzygać chce na te twoje wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykasz się z Najszybszym i ślesz mu gołe jotpegi.:-P kurffo zarozumiała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
A ja mam pytanie. Co Cie to obchodzi? W moim zyciu juz nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mam wywalone, ale pokazywanie ci=py kazdemu z kim zamienilo sie slowo jest wedlug mnie niemoralne. GgggG Wystarczy, że twoją ci.pę widział Wilk. Tyle wystarczy :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Przypominam, ze to nie jest temat, w którym mamy dochodzic kto jest wolny a kto zajęty. Poza tym dalibyscie już spokój Imperium, bo tego się już czytać nie da :o Wątpię, aby cokolwiek z tego, co piszecie było prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypominać sobie możesz, kiedy zjadłaś pigulkę zdziwiona nudziaro TCC. Nie podoba się to won :-( trzy hu.je w bok jak pisze Widmuś :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władca Lalek już jest nikim? To po co ta szopka Szaberium. Ten cyrk. cynikiem jaką ty żalosna jesteś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona wszystko jest prawdą. Był Wilk, Koke/Władca/InSpe i jest Najszybszy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś Czy ci kretyni goscie moga nie pisac o mnie, o moim zyciu, moralnosci i z kim sie spotykam? Dziekuje z gory. spioch.gif X Nie rozumiem. Po co tu siedzisz mimo tego syfu.Płacą ci?Nie. Widocznie lubisz jak na ciebie plują.Widocznie kafeteria wypełnia jakąś życiową lukę.Może tu nareszcie możesz się poczuć ważna , bo jak wytłumaczyć to tkwienie w miejscu.Kolejna do kolekcji forumowych jeb/li/wych gwiazdek---->Kokeja , Naja , Androgena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Zalosne. :O Nawet gdyby moja ci=pe widzial kazdy z forum to o co chodzi? Jest moja. To moje cialo. :O Ja chcialabym milo podyskutowac. Pytanie gosciu po co Ty tu siedzisz? No i poznalam tu kogos wyjatkowego i kilka wartosciowych osob. Pewnie z sentynentu wchodze. Zapominam czasami, ze zawsze obiecuje "pieprzyc to forum".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzależnione babsko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie forum taka seksbomba opluta i zwyzywana ale siedzi i waruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie wyzywają , siedzę więc :) Proste . Gdybym był tobą musiałbym być masochistą żeby tu tkwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Nie rozumiem. Po co tu siedzisz mimo tego syfu.Płacą ci?Nie. Widocznie lubisz jak na ciebie plują.Widocznie kafeteria wypełnia jakąś życiową lukę.Może tu nareszcie możesz się poczuć ważna , bo jak wytłumaczyć to tkwienie w miejscu.Kolejna do kolekcji forumowych j**/li/wych gwiazdek---->Kokeja , Naja , Androgena." Na ciebie też plują aż nicka zgubiłeś. Czyżbyś tutaj wypełniał luke w życiu i po co tu siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodzi kogo poznałaś? wiemy , że wali cię Najszybszy z miasta. Był Hokej, Przyjaciel Spe i był Wil. Coś jeszcze dodasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie dociera do niej po polsku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Idz poskarż się Widmusiowi na @ :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie nie wyzywają , siedzę więc Proste . Gdybym był tobą musiałbym być masochistą żeby tu tkwić każdego wyzywają nie ośmieszaj sie męska d***** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i poznalam tu kogos wyjatkowego X Tu nie ma i nie było wyjątkowych.Sami targacze jaj , onaniści , internetowe brandzlowniki z kolekcją jtpg!ów :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokos spuść się to ci ulży : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" kogo obchodzi kogo poznałaś? wiemy , że wali cię Najszybszy z miasta. Był Hokej, Przyjaciel Spe i był Wil. Coś jeszcze dodasz?" Kogo to obchodzi kaleko umysłowa oprócz ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kokos spuść się to ci ulży : D GggggG spuściłem sie twojej mamusi do pyska.Słabo obciąga. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś " kogo obchodzi kogo poznałaś? wiemy , że wali cię Najszybszy z miasta. Był Hokej, Przyjaciel Spe i był Wil. Coś jeszcze dodasz?" Kogo to obchodzi kaleko umysłowa oprócz ciebie ?? wwwwwwwwwwwww kaleka cię zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Tu nie ma i nie było wyjątkowych.Sami targacze jaj , onaniści , internetowe brandzlowniki z kolekcją jtpg!ów" Gg Zatem ty też jesteś w tej grupie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczuwam Hekeya, chyba go jaja swędzą bo dawno nie zalał Szamberium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×