Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość zdziwiona
Nie, nie jestem zajęta :) Jako wolna rozmawiam z wolnym. Z tym, ze ta relacja nie prowadzi to niczego więcej poza wirtualnym spacerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Widmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pomyślałeś przecwelony pedale matuzalemowy, że materiały dojrzewają na czarną godzine i w realu można rozmawiać ? Gdzie twoja logika i sam sobie daj skoro całe życie dawałeś ludzi ułomku.  To twój kolega pisze autorko. Uważaj, na ciebie też zbiera haki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona to Tylko Ciebie Chcę. Widmo też walił z gościa z Androgenem pisząc o dolarach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Skoro jesteś kobieta stanu wolnego to skąd pewność, ze nie zdradzisz? My jako jedyni się nie znamy, bo nie wiemy jak zachowamy się w kryzysie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jakieś wklejki od Krechy:-D może dziewoja przejrzy na oczy z kim chodzi na wirtualny spacer :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się odkochałem ostatnio i to jest dopiero super uczucie wolność puszczała sie tu ze wszystkimi pewnie parę grzechów jeszcze by się znalazło w pewnym zakresie mężczyźni nadal nie zeszli z drzewa i podobni są do małpy ....nie puszczają gałęzi dopóki nie złapią drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Widmo jest ok. Ogolnie mialam szczescie spotkac tu bardzo ok osoby. Noo. Procz jednej. ;) Nie podniecajcie sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dopóki zarabiasz i staje ci. Natomiast jeżeli zdradzasz i nie widzisz w tym nic złego, to musisz liczyć sie z różnymi konsekwencjami czy tego chcesz, czy nie chcesz, bo zdradzając krzywdzisz kobiete z którą żyjesz oraz innych ludzi poprzez rozbijanie im związków i być może roznosząc choroby weneryczne prowadząc rozwiązłe życie seksualne. X Jak nie będę zarabiał, to będę miał wysoką emeryturę, nie martw się ;) Btw, martwisz się o moją żonę, czy o kochanke? Bo żonie kłamię, że jest jedyna, a kochance że mi z żoną nie wychodzi. Obie uśmiechają się po seksie i są szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej kobiety tak robią) jak małpy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś No tak. Dobra. Wirtualny seks, pieprzenie sie na @, pisanie sobie sprosnosci, wysylanie nagich zdjec, masturbacja na skype, spotkania. Wszystko nie fair w stosunku do partnera zyciowego. Ale kazdy ma wlasne sumienie. Czasami tez i powody. Zawsze osoba, ktorej to nie dotyczy napisze "a fe". Tez bym tak napisala jeszcze piec lat temu. Ale zycie nie jest ani czarne, ani biale. I wiele razy daje po du=pie, a Ci, ktorzy dzis sie dziwia i zarzekaja, jutro moga stracic swoje zasady. Moralnosc to najgorszy temat do dyskusji, bo nie prowadzi do niczego. x Od zwierząt różni nas to, że mamy rozum i panujemy nad instynktami. Można zrozumieć, a nawet usprawiedliwić mo(r)derce, złodzieja który popełnia przestępstwo aby ratować życie ludzkie. Ale nie ma usprawiedliwienia dla kogoś kto zdradza tylko po to aby zaspokoić popęd seksualny nad którym da sie panować silną wolą. Przykład: nawet gwa(ł)cicel, pedo(f)il określany jako chora jednostka wymagająca leczenia wg.medycyny, panuje jednak nad instynktami i swoją chorobą na ulicy w publicznych miejscach gdzie są świadkowie. Kodeks karny tutaj jest solidnym kagańcem na wszelkiej maści jednostki zepsute. W takim Królestwie Arabii Saudyjskiej są nawet strażnicy moralności dbający o porządek pod kątem wierności, co przekłada sie właśnie na porządek. Ludzie muszą czuć bat nad sobą jednak po to aby byli ludźmi porządnymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Bernadett wiem, ze nie zdradzilam :) Byłam w długoletnim związku. Bywało bardzo różnie. Ostatnie dwa lata były koszmarem. Miałam kilka okazji, propozycji. Nie potrafilabym jednak tego zrobić mimo, że bardzo cierpialam i bardzo potrzebowałam bliskości, której od ukochanego faceta nie dostawalam. Stąd wiem, ze nie zdradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląd świadczy, że dana kobieta jest dziwką i uprawia seks z przypadkowymi mężczyznami? Podobnie można zadać pytanie jaki kolor byście nazwali zielonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.26 dobrze że ty zeszłeś z drzewa żonkosiu zdradzający żonę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo jest ok? :-D:-D Wyzywy od pedofilów, szmat,kuref, dzifek, ta pisze, że jest ok. Leje tysiące postów ze spamem. Ta pisze że jest ok. Idąc twoim tokiem to każdy z ku/tase/ jest ok który okaże ci chęć wyliczania ci.py nawet wirtualnie Szamberium. Dlaczego zdradzasz swojego męża i jeszcze się tym chwalisz szmatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to kobieta i szacunku trochę trzeba mieć czy d***** jest kobietą ? Bo ja mam co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość zdziwiona dziś Nie, nie jestem zajęta Jako wolna rozmawiam z wolnym. Z tym, ze ta relacja nie prowadzi to niczego więcej poza wirtualnym spacerem x Nic im nie pisz na temat życia prywatnego, bo tego nie docenią i wykorzystają przeciwko Tobie. Taki przekrój społeczeństwa. Miłego dnia dla Ciebie. ;) P.S. oczy dookoła głowy tutaj i nie ufaj nikomu. Do później ślicznotko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamowanie, nazywanie pedofilem lub stara prostytutką, placenie za kompromitujace materialy, grozby pobiciem w realu to nie jest ok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha 11.42 to później spamerku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Co to znaczy porzadny czlowiek? :) Jakas definicja? Gwalt, pedofilia, zoofilia, pobicia, mordestwa ble, ble, ble to podlega KK. Straznicy Moralnosci i ich bat to zamach na wolnosc jednostki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium Widmok spamer lizał c***atelnie? Już się za młodszych spluczko zabierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.33 Widmo wrócił pouczać Imperium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty do porządnych się nie zaliczasz dajesz temu przykład szmato waląca chłopa w rogi z Najusiem, Wilkiem, Władcą Lalek i Przzyjacielem In Spe. Masz chorobę weneryczną? :-D:-D jak nie masz wkrótce będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była przenośnia, po pierwsze. Po drugie skoro ona sama do siebie nie ma szacunku i robi z siebie przystanek dla pierwszego lepszego kuta** zwykłą szmatę to powiedz mi kto taki będzie ją szanował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę mieć z takimi osobnikami nic wspólnego, ale też nie widzę potrzeby ich obgadywania, obrażania czy wspominaniu o nich skoro nic mnie z nimi nie łączy Jest popyt na takie "laski" więc i występują one na naszych pięknych ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym tego w życiu nie zrobiła, nie to chciałam powiedzieć. Chodziło mi o to, że nie szanuję takich dziewczyn. Fakt, niby nic nikomu nie robią, prócz sprawiania przyjemności, ale za jaką cenę? Sprzedają własną godność, szacunek do samej siebie, tylko po to,by robić laski przypadkowym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium przejechałaś się na Wilku? To ten jedyny niefajny?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem mężatką i mam romans z żonatym, mamy taki układ i z******ty sex I jest mi w tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde czy w dzisiejszych czasach nie stac nikogo na normalny związek ? Moim zdaniem kobiety ktore pakują sie w taki chory układ mają napisane na czole "potrzebuje milosci za wszelką cene". Na poczatku zadałabym sobie pytanie czy warto ? Jezeli w wiekszosci przypadkow to do nikad nie zmierza. Owszem, miłe chwile..mile wieczory ..ale czy warto placic taka cene ? nie przespane noce,hektolitry wylanych łez, a on i tak nigdy cie nie uszczesliwi do konca. Miłość na pół gwizdka...szanujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Wiecie jak to na forum wyglada? Tak. Stoisz na ulicy. Podchodzi znajomy. Rozmawiacie. I nagle babole z lawki, ktore obserwuja mowia: ale d****** Rozmawia z nim. Tutaj jest tak samo. :O Juz przestancie obrazac co niektorych, bo to fajni faceci. I mnie tez. W sumie mam wywalone, ale pokazywanie ci=py kazdemu z kim zamienilo sie slowo jest wedlug mnie niemoralne. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×