Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy. władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tcc. Want to Want me. Dlaczego udajesz ze jesteś nowa? Dlaczego rozwiedziona kobieto zgrywasz kogos kim nie jestes? Jestes suka ktora kazdy mial na mailu. Jestes zerem, i nikogo pindo nie oceniaj i nie zgrywaj dziewicy bo poleci Twoje zdjęcie! Ty olewasz innych ja Ciebie też oleje. Ile tu lat kisniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno było pisane, że Want to TCC :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś słodką jesteś wstretna obludna i fałszywa. Ty masz czelność kogokolwiek pouczać?! Spójrz w lustro locho. A teraz rycz jak zawsze ryczysz i narzekasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
japiertole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tcc to nie jest want co wy piertolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Want :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie japiertolle:O tylko kobieta wreszcie moze odejdzie. Kazdemu obiecywala i spuertalala NA NOWY NICK udając cnotę. Dobrze udaje. Zastanów się Londa bo zginiesz na forumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że to Want i dlaczego ją obrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe Hehe jakieś dowody ze to want?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest want debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jej mail. Jako want i jako Tcc. Pomyliło jej sie? Chyba tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos na prawdę ma paranoje na punkcie want chorzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dziwnego w tym że ktoś ma maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno było pisane, że to Want nie Słodko-Winna :O Żenada co ludziom siedzi w głowach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie japiertolle tylko kobieta wreszcie moze odejdzie. Kazdemu obiecywala i spuertalala NA NOWY NICK udając cnotę. Dobrze udaje. Zastanów się Londa bo zginiesz na forumie. Kaleko ułomny daj jakieś dowody i naucz sie pisać po polsku przychlaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisała jako Want z Krechą ale wtedy napisała że jest zajęta coś jej nie wyszło i nie wiedziała jak pisać dalej na forume i tak powstał nic Tcc a potem Jeszcze raz i kosmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam jej mail. Jako want i jako Tcc. Pomyliło jej sie? Chyba tak X masz ale paranoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want odrzuciła jakiegoś dupka i temu sra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka want? Chyba cię pogrzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma maila z którego pisała jako want a później jako tcc. Oczywiście po tym jak Want zniknęła a pojawiła się tcc. Już wiesz kim jestem stokrotko, kochanie ty moje? Do widzenia!! Nigdy bab z ero!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podaj tego maila geniuszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dowód brak hehe Tak myslalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TCC ma cyc w avku jak Want kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to faktycznie dowód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie te dowody gdzie ten adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowodów jak nie było tak nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dowodów jak nie było tak nie ma Hejt dla hejtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła ktoś ma wyobraźnię :D Zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×