Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość zdziwiona

Czy wszyscy mężczyźni na ero są zajęci?

Polecane posty

Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ja niby miałbym wiedzieć czym jeździ Koke? Tylko czytam was, bo lektura wesoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Koke nie napisał takiego postu o samochodzie widmo? Jak ktoś ma na priw się przekonać. Musiałby znac obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo to nie jest koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno oprzeć się wrażeniu, że celem autorki była nie tyle dyskusja, czy uzyskanie informacji, co okazanie własnej wyższości :) Moralnej i intelektualnej (regularne wypowiedzi typu: "czytanie ze zrozumieniem się kłania", "z tobą już skończyłam rozmawiać", "liczyłam na dyskusję na poziomie", w domyśle - niestety nie sprostaliście ;) itp.). Nie zaryzykuję więc wypowiedzi na temat, bo obawiam się, że również nie sprostam poziomem do autorki ;) Skoro nie sprostała choćby CiZia, której wysoki poziom intelektualny jest faktem (a z faktami się nie dyskutuje, jak się tu dowiedziałam ;) ), potwierdzonym także obiektywnie przez status wykształceniowy, zawodowy, życiowy i takie tam nieważne rzeczy ;) W każdym razie mam nadzieję, że autorka poczuła się zaspokojona i cel został osiągnięty :) Oczywiście pozostaję (podobnie jak autorka) z szacunkiem i pozdrowieniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to tcc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Tcc to Słodko Winna tak?:D Ja peerde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdziwiona
Eve, napiszę tylko tyle - lojalność wobec koleżanki to pozytywna cecha, ale lojalność za wszelką cenę przeciwnie. Przytoczone przez Ciebie słowa odnosily się do konkretnych wypowiedzi Ciekawskiej, która najwyraźniej czytała coś zupełnie innego niż było napisane. Kwestia wykształcenia nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. tcc to tccn nie sw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewcia zalosne jesteście i wreszcie ktoś miał odwagę wam to powiedzieć eheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwiona odpuść bo się ciotki zlecą razem z gęsią szkoda zdrowia:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie byli zajęci, szukali by kobiet na ulicach, a nie na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie będę przeszukiwać postów, żeby znaleźć (bo nie jestem zaangażowana w udowadnianie, by mi się chciało), ale miałam wrażenie, że nie tylko CiZia mogła poczuć się niekomfortowo w rozmowie z Tobą i nie cofam tego, co powiedziałam o Twojej postawie na tym wątku :) Moja lojalność wobec Niej ma tu tylko tyle do rzeczy, że się odezwałam (bo gdyby to był ktoś obcy - olałabym, ale zdanie miałabym takie samo). To tylko moja uwaga :) Nie wtrącę się więcej, chyba że znów lojalność każe mi się odezwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotki w akcji :D gdzie jest stanowisko hejterki muchy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeżywacie jak Żyd okupację :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki rozpierdolą każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertolę czy ktoś w ogóle czyta te przydługie posty tej starej panny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cii agent z wklejkami już na stanowisku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko fajnie napisałaś a teraz cioteczki w********ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na pewno nie czytają ci, którzy nie są w stanie ich zrozumieć :) Na przykład ty :) Nie martw się, z IQ w dolnej granicy normy intelektualnej też można żyć w samozadowoleniu, jesteś najlepszym tego żywym dowodem :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosne k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kufa, to nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wypiertalaj, to nie twoje forume idiotko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ostra sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat zdradzilam meza z kochankiem i mam z nim dziecko gość dziś witam mam meza i dzieci i zdradzilam meza ale to nie byl przypadek.nie moglam zajsc w upragniona ciaze wiec przespalam sie z mezem mojej kolezanki aby zajsc w ciaze on o tym wiedzial i tez chcial i chcial dac mi to dziecko.i udalo sie mamy wspanialego synka.myslalam ze jak zajde w ciaze to wroce do meza ale miedzy mna a tym kolega narodzilo sie uczucie ktore trwa do trwa do dzisiaj.nadal jestem z mezem i on dowiedzial sie o wszystkim i wybaczyl mi bo bardzo mnie kocha a ja nie potrafie zrezygnowac ani z meza ani z ojca mojego drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz suki spamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żałosne. Nie widział wszystkich a w głowie mu jakas d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy. władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tcc spokój tu. Wiemy, że wyzywasz z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×