Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego niektóre z was wola mieć syna? szczerze.

Polecane posty

Gość gość
Na stare lata do podcierania tyłka najlepsza jest synowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze niektore nie chca corki zeby nie byla taka sama, boja sie ze ktos skrzywdzi, nie lubia malych dziewczynek itp.ale zeby chciec syna bo maz musi koniecznie miec trofeum, co moim zdaniem swiadczy o meskim egoizmie bardziej niz o byciu ojcem, to juz totalne niewolnictwo.a na logike wiecej rozwodow w rodzinach z synami, bo corce bardziej zalezy ma rodzinie i zeby utrzymac rodzicow razem, chlopcu zeby miec wiecej gier komputerowych i najnowszego smartfona, bo g..no rozumie Tak mowie zeby potrzasnac tymi podnozkami ktorzy chca urodzic mezowi syna a samej stac sie dla niego przezroczysta, bo tak naprawde matka nie powinna robic roznicy miedzy dziecmi, plci sie nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mysle ze prawdziwa milosc ojca jest do corki, bo ona nie bedzie takim trofeum i powodem do dumy jak syn, przy corce ojciec musi spokorniec , byc wrazliwszy i szanowac jej matke, przy synu robi sie z niego nieczuly maczo ktory gardzi kobietami i wyzej sra niz d**e ma, bo jaki on godny podziwu czlowiek sukcesu, syna zmajstrowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.24 nie rozumiem co masz na myśli mówiąc o moim słownictwie i co cię tak poraziło, bo nie padł z moich ust żaden wulgaryzm. Jakie słowo cię tak zszokowało : bulwersować, czy pienić :-) ? wiesz, ja sobie nawet życzę, żeby moja córka po mnie odziedziczyła iloraz inteligencji, tak jak mama skończyła studia i miała fajną pracę :-) a ty masz chyba jakiś problem z tym, że niektóre kobiety nie chcą mieć syna i nie bardzo wiesz jak sobie z tym problemem poradzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, to było do tej z 20.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no i w samo sedno.Facet nie jest w ciazy, nie rodzi, nie opiekuje sie za bardzo dzieckiem, ale i tak moze miec wymagania.nadal w XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz racje i jeszcze jak wszędzie gada, że on chce syna, to nikt mu nie wypomni, że nie powinien mieć dzieci, jest beznadziejnym ojcem i jest tępotą umysłową, a tu jak kobieta napisze, ze nie chce syna, to lincz w całej klasie! wszystkie psy powieszą. to pewnie te, co się "dziedzica" dorobiły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwóch "dziedzicow " i nie zazdroszczę córeczek bo chciałam synów ale też matkom córek nie współczuję .Gdybym ja urodziła córkę tez bym nie żałował ,decydując się na dziecko zdawałam sobie sprawę ze szanse są 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zawsze chcialam miec synow i mam! i bardzo sie z tego ciesze, ale jak w pierwszej ciazy lekarz mi powiedzial ze chyba dziewczynka to dlugo nie moglam sie z tym pogodzic, wstyd sie przyznac ale tak wlasnie bylo. czulam jakas taka pustke i troche zal.. dopiero jak na kolejnym usg wyszlo ze chlopiec to odzylam i taka bylam szczesliwa jak chyba nigdy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to co pisze 21.29 jest wg was ok, ale jak ktoś w drugą strone napisze, ze woli córkę, to już nie jest ok? szok baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj kolega mial w koncu nadzieje na syna a zona urodzila mu trzeciego dziurawca hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek ze facet gdy mu się urodziła trzecia córka to nie chciał po żonę i dzieciaka do szpitala jechać. ......chore w dzisiejszych czasach dziękować Bogu ze zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj maz jak i jego brat chcieli miec córeczki-i mają. Moj mąż nawet zdefiniował uprzednio jej wyglad-jak mamusia. Kręcone blond włosy, wielkie niebieskie oczy, mały nosek i pełne usta. I ma! Sama pracuje w szkole a wczesniej w przedszkolu pracowałam i dziewczynki zawsze były lepsze od chlopcow-mądrzejsze, samodzielniejsze, grzeczniejsze. Miejcie sobie dodatkowe roszczeniowe portki do prania a ja podobnie jak moja matka, babka i prababka i praprababka mamy córeczki. Nie zeby one nie miały synow ale ja akurat mam tylko córkę-najlepsza na swiecie. W zyciu chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pracuje w szkole i najwieksi geniusze i mozgi matematyczne to chlopcy, dziewczynki przy nich to dno totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo syn albo maminsyn albo chulligan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a córka to cichodajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, gdzie ja żyję? Co to za kraj, który mamy w końcu wiek? Głupie szmaty. Przecież decydując się na dziecko trzeba mieć świadomość tego, że szansa na daną płeć to 50%. Ciemnogrod i ciemnota wszechobecna. Wszystkie jesteście takie głupie? Żadna sensownie nie potrafi napisać dlaczego tylko każda Bogu dziękuję, że jest chłopiec. Głupie szpary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty? szpary? co za rynsztok. u ciebie w domu tatus sie tak do mamusi zwracal i sie nauczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to najwieksze seksistki i sa za glupie by zrozumiec ze same sprowadzaja sie do roli bezwolnego inkubatora ktory ma urodzic to co jasnie pan wladca chce. Umniejszaja same swojej plci nie rozumiejac ze obrazaja same siebie. Mozna preferowac jakas plec ale rozpaczac bo jest corka/syn a nie odwrotnie to trzeba byc uposledzonym i powinno sie takie glupie pipy sterylizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej gosc masz racje :) pewnie jeszcze to kobiety krzycza co tak tu jadą chlopów ale jak maja syneczkow to syn syn syn chlopiec najlepszy. Zakochane w nich po uszy i mysla ze lepszy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne kobitki jestescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja tez pracuje w szkole i najwieksi geniusze i mozgi matematyczne to chlopcy, dziewczynki przy nich to dno totalne x x hahaahahahah chyba w d*pie pracujesz bo g*wno wiesz :D geniusze xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialam pierwszego chlopca. Nie wiem czemu. Nir myslalam o tym zeby mezowi dac dziedzica- jakiś sercem byłam przy małym chlopczyku. Podobały mi się od zawsze ciuszki dla chłopców a niedobrze mi się robiło od tego różu, elzy, akcesoriów do włosów itp. Urodził się cudny synek. Przy drugiej ciąży natomiast już cieplej pomyslalam o dziewczynce. Takiej mojej małej kopii. Urodził się chłopak- najcudowniejszy brzdąc na calej planecie. Nir dalabym go za 5 dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne.jak zaszłam w ciążę to mój facet bardzo chciał córkę. I mamy córkę. Ale jakby był synek to też byśmy się cieszyli. Najważniejsze, że zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz powiedza ze twoj maz to c***a bo chcial corke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pracuje w szkole i najwieksi geniusze i mozgi matematyczne to chlopcy, dziewczynki przy nich to dno totalne xx chyba cie powaliło, zawsze jest więcej dziewczynek wśród wzorowych uczniów, a większy odsetek absolwentów uczelni stanowią kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pracuje w szkole i najwieksi geniusze i mozgi matematyczne to chlopcy, dziewczynki przy nich to dno totalne xx chyba cie powaliło, zawsze jest więcej dziewczynek wśród wzorowych uczniów, a większy odsetek absolwentów uczelni stanowią kobiety xxx dziwne ze na technicznych uczelniach zdecydowana przewage maja mezczyzni. To ja pisalam ten komentarz, ze mozgi matematyczne to chlopcy - tak jest w naszej szkole. w konkursach matematycznych prym wioda chlopcy, zajmuja same czolowe miejsca, znacie moze konkurs "kangur matematyczny? u nas w szkole jest laureat - oczywiscie chlopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cie powaliło, zawsze jest więcej dziewczynek wśród wzorowych uczniów, a większy odsetek absolwentów uczelni stanowią kobiety xxx sa wzorowe z zachowania i na tym sie konczy. u mnie w liceum sami najlepsi uczniowie z matematyki, fizyki i chemii to byli sami faceci i miedzy nimi przewinela sie jakas jedna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×