Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdarzyło wam się to

Zdarzył się wam anal w trakcie pierwszego seksu z nowym partnerem?

Polecane posty

gość dziś - usta właśnie nie służą tylko do jedzenia :D Do mówienia też, na przykład. Nie wnikam co tam ktoś robi ze swoją dupą, bo to nie moja dupa, ale ja takiego seksu nie uznaję i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqquerty
Ja też nie lubię anala. Żadna przyjemność, za to cały dzień po sensacje żołądkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten anal to nic nadzwyczajnego nie wiem czym się podniecacie,w cipce mam odbiorniki rozkoszy i to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdarzyło wam się to dziś pierwszy seks też uprawiasz po jakimś tam stażu związku...nie rozumiem, gotowa jesteś popuścić szparę a ananasa nie? xxxxxxxx większości kobiet nie sprawia to wiekszej przyjemności i na anala zgadzają się bo zalezy na tym facetowi to jest cos extra, wisienka na torcie trzydaniowego obiadu tez sie nowemu facetowi nie robi x żałosne, godzić się na coś, tylko dlatego, żeby facetowi sprawić przyjemność. ciekawe, czy on robi dla ciebie coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 3424234
A ja nie uznaję także seksu oralnego. Jest to nie zgodne z Prawem Naturalnym. Podobnie jak antykoncepcja, brak zakończenia stosunku, ejakulacji w pochwie kobiety. Zaufajcie Panu, Prawda Was Wyzwoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania nie chrzań,jakby nie gumki to by choroby rozsiewali myśl babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawo naturalne jest takie że żadna część ciała kochanego kochanej nie brzydzi a ty się brzydzisz więc jesteś nienaturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"trzydaniowego obiadu tez sie nowemu facetowi nie robi" Nowemu facetowi w ogóle nie robi się obiadu... Ale widzę, że teraz seks waginalny to teraz jak wspólny taniec na dyskotece - takie tam, bez znaczenia. A jak juz jesteście ze sobą na poważnie, to facet zasługuje na anal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a prawo naturalne jest takie że żadna część ciała kochanego kochanej nie brzydzi a ty się brzydzisz więc jesteś nienaturalna x ale jakiego "kochanego"? autorka wątku pisze o jakimś tam kolejnym swoim partnerze i zastanawia się, kiedy popuścić mu drugiej dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasługuje na anal,o ja p*****le ,macie już zupełnie posrane w tych kudłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci te sraki porozciągają im , i potem srają jak kaczki, bo g****a nie można utrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie do waginalnego
seksu nie trzeba zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal z przypadkowym
partnerem to duze ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geje muszą tak robić,bo nie mają innej dziury do dyspozycji ,oprócz paszczy i o***tu.Moje dupsko służy do srania,anal nie jest mi do szczęścia potrzebny,mnie to obrzydza i męża też:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie facet wzial w dupke z zaskoczenia i na sile. Wyrywalam sie mu ale jak juz wlozyl to nie mialam wyjscia. Na szczescie szybko sie spuscil. bo inaczej to chyba bym sie zesrala. Ale w sumie to fajnie bylo i robilismy to potem jeszcze kilka razy. Teraz mam innego, ale mu o tym nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
z aktualnym tego nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żałosne, godzić się na coś, tylko dlatego, żeby facetowi sprawić przyjemność. ciekawe, czy on robi dla ciebie coś takiego... xxxxxxxxx próbowalam anala nie spodobało mi się i tyle, nie wmawiaj mi czegoś czego nie napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
ciekawe, czy twoj facet bylby zadowolony, wiedzac ze juz probowalas wczesniej z innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była próba, ale nic z tego nie wyszło. Dla mnie jest to obrzydliwe i sprzeczne z Naturą. Bakterie gnilne,itp. brrr.. Po to Natura wyposażyła kobiety w dwa otwory, by jeden był tylko do wydalania. Higienicznie i bezpiecznie. Poza tym, nie mam ochoty chodzic w pieluchomajtkach na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była próba, ale nic z tego nie wyszło. Dla mnie jest to obrzydliwe i sprzeczne z Naturą. Bakterie gnilne,itp. brrr.. Po to Natura wyposażyła kobiety w dwa otwory, by jeden był tylko do wydalania. Higienicznie i bezpiecznie. Poza tym, nie mam ochoty chodzic w pieluchomajtkach na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, w gównach się babrać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci nasrać na talerz i się baw do woli, po co masz dupę wystawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadna kobieta sobie
na to nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bo nie jestem pedałką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andżela ty pedauko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka to przygoda mieć hooja w doopie na pierwszej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RozczarowanyOłówek
nie ma nic gorszego od kobiety, ktora nie lubi w pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnie i bydło,tylko was w chlewiku zamknąć.zaraz rzygnę.Facet to świnia,poprzedni post potwierdza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×