Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
Amalasunta----żadnej z zeczy którą wymieniłaś nie napisałem -czytasz moje wpisy ze zrozumieniem. To po pierwsze. Po drugie to pielęgniarki zwykle w medycynie szkodzą innym zawodom co już pisałem kilkakrotnie,trzeba było czytać ten temat ze zrozumieniem a byś się dowiedziała że świat jest inny niż ten z telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielegniarki pluja na lekarzy, nie odwrotnie. Czego dowodem sa wypowiedzi na komitecie obrony pielegniarek i poloznych na facebooku. Jaki tam jad sie leje litrami, maks da rade to z 2 minuty czytac, pozniej trzeba przelaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amalasunta
Panie gościu, jedynymi Twoimi słowami są te cytowane i oznaczone cudzysłowiem :). Patrz, ze zrozumieniem. Reszta to moje własne przemyślenia. Nie jest Pan Wszystkowiedzącym by wiedzieć, kto, co, jak szkodzi. Nie jest Pan też ekspertem, a może się mylę? Zatem bardzo proszę o udostępnienie wyników swoich badań i ich interpretację. Oświeci Pan przez to - mnie - niewiedzącą i tkwiącą w błędzie :). Jeśli Pan- Pani pozwoli to wyrażę swoją opinię o Panu- jest Pan rozgoryczonym, niezbyt lubiącym ludzi, człowiekiem. Dostrzega Pan szpetotę świata bo sam ma Pan paskudne wnętrze. zawsze byłam i jestem zwolenniczką dialogu, bo tylko tak można coś osiągnąć, ale hmmm Pana prawo myśleć inaczej. Więcej życzliwości dla świata i ludzi Panie gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amalasunta Tu było juz pisane wiele razy Nagonka medialną na lekarzy i pomostowki pod nazwą specjalizacji na inne zawody blokując miejsca pracy przez piguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za granicą pielęgniarki ogóle są bardziej cenione bo maja więcej uprawnień i odpowiedzialności. Ty czytałaś ten temat od poczatku? Wypowiedzi moje ,lekarzy,hgg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś )-----albo na ratowników na portalu pielęgniarek i położnych. Ich ulubione słowo to debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może poczytał portale ratownicze dla odmiany? tam to dopiero dzieje.. musicie pamiętać, że to pielęgniarki są starszym zawodem, i żałosne są te wypowiedzi chłopaczków po wyższy szkołach w pipidówach na dodatek zaocznych. tym sposobem skończycie z ręką w nocniku. :) ku radośc****elęgniarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ten chłopaczek na podstawie ma i tak większą odpowiedzialność na podstawie od piguł z doktoratem pod dyktando lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lek. i powiem że jeśli pielęgniarka pracuje na oddziale to pal kij jeśli nie ma wiedzy medycznej, ona i tak wykonuje zlecenia lekarskie. Ale ratownik czy pielęgniarka pracująca samodzielnie jak w pogotowiu wiedzę już powinna mieć. Ps pomyliłam tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopaczek ma taką samą odpowiedzialność jak pielęgniarka systemu. dlatego pchacie się na oddział, żeby nie ponosić odpowiedzialności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pielęgniarki zajmują miejsca w zrm? to wy wołacie ze ratownik ma iść na studia pielęgniarskie-a chętnie posiadacie spec.systemu to teraz ratownicy wejdą na odziały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zajmujemy miejsca w systemie.. my tam byłyśmy pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie przyjdziecie na oddziały :) nie jesteście do tego przygotowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ratownicy mogą pracować na udziałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
"musicie pamiętać, że to pielęgniarki są starszym zawodem, i żałosne są te wypowiedzi chłopaczków po wyższy szkołach w pipidówach na dodatek zaocznych." XXXX HEEEEEE? To znaczy że najbardziej szanowanym zawodem świata ma być prostytutka bo to najstarszy zawód świata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak :) to dlaczego noszowy gada farmazony o ogromnej odpowiedzialności swojej pracy? :) co z tego, że możecie pracować na oddziałach skoro my pielęgniarki nie będziemy pracować z bajkopisarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracując w karetce- ratownik ma ogrom odpowiedzialności. Bo za każdą swoją decyzję (często ocenianą przez prokuratora) jest rozliczany. Owe decyzje musi podjąc sam. Na oddziale będzie miał taką samą odpowiedzialność jak pielęgniarka- czyli żadną, chyba że będzie podejmował samodzielne czynności ratunkowe w stanach nagłych. U mnie pielęgniarka na widok worka Ambu "mdleje", tudzież ucieka do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak u mnie lekarz na widok defibrylatora :) dostaje oczopląsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ratownik ma za zadanie dostarczenie pacjenta do szpitala, od tego są noszowi. żebyś ty hhg widziała co u mnie lekarze robią z ambu.. zastanawiam się czy wiedzą do czego służy. o złożeniu nie ma mowy, maska do góry nogami, nie wspomne o wentylowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was pielęgniarki te głupoty co gadacie uczą na stadiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgorzel gazowa
Co to są stadia? ;) Wasza Mądrość i Dokładność. Widzisz, i ja też potrafię być złośliwa, ale po co takie pojedynki słowne na dokopanie sobie po kostkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo piguly pluja na lekarzy, niszcza srodowisko, zamiast tworzyc silna zwarta grupe zawodow medycznych i postulowac o odpowiednie mnozniki wyplat to one robia smród. Im sie nalezy milion a lekarze i inni maja robic za bulke z maslem. Lekarz nie umie ambu, a ty umiesz chociaz proste ecpw w kamicy pecherzyka zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy swoją silną grupę, nie potrzebujemy się jednoczyć z innymi zawodami :) wiele lat na to pracowałyśmy a inni mają się po prostu przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgorzel gazowa
Taaa piguły plują na lekarzy, cóż.... prawda czasami boli, one nie plują, tylko stwierdzają, jak jest, a bardzo często jest tak, ze lekarz przychodzi na dyżur nocny się wyspać i biada go obudzić bo pacjent źle się poczuł. To jest etyczne i właściwe? A teraz odbiję piłeczkę= piguły plują na tych biednych, grzecznych, skromnych, pracowitych, cudownych lekarzy tak bezpodstawnie? Żadna z nas nie pozwala sobie na takie niegrzeczne i chamskie zachowanie, głupawe odzywki, wyładowywanie zmęczenia, frustracji na współpracownikach, jak właśnie lekarze. Oczywiście są i nieliczne wyjątki, i chwała i dzięki tym lekarzom , że tacy są i chcą tacy być :). A z tego co czytam, to o wiele więcej jadu na tym forum wydzielają osobnicy innych zawodów , ostrzegam, uważajcie bo sami się zatrujecie, Wasz organizm takiej dawki toksyn nie zniesie. ;) . A poza tym Państwo piszący tutaj, jak macie tak ogromna alergię na pielęgniarki, to po co się narażacie na ten paskudny alergen i dyskutujecie z nami ? Czy to na zasadzie Pawlaka i Kargula, że jak się tak naczytacie, napatrzycie to Wasza nienawiść do nas wzrasta? ;) i o to Wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgorzel gazowa----jesli nie jesteś piguła to pewnie typowym Polakiem Cebulakiem który uwięził w nagonkę z tvn na lekarzy wywołana przez pigułeczki. Lekarz może nic nie robić na dyżurze bo on czeka na to aż coś złego będzie się dziać z pacjentem bo on jej od myślenia na dyżurze! Nie rozumiesz. Lekarze leczą operują i czuwają nad pacjentem w czasie dyżuru by wydać polecenia pielęgniarce. Czytaj ten temat ze zrozumieniem. W innych krajach pielęgniarki same dyżurują utrzymując pacjenta przy zyciu mając do dyspozycji wiele procedur. W Polsce autonomie w pracy i decyzje podejmuje tylko lekarz i ratownik w karetce podstawowej (albo pielęgniarka systemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydawać polecenia? :D chyba zlecenia napisać, których zrobienia mamy prawo odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgorzel gazowa
rzucamy teraz warzywami tak? ;) Lekarz na nocce ma płacone za czuwanie, ale jak odniesiesz się Waść do opisanej przeze mnie sytuacji, ze lekarze sa źli jak się ich budzi na nocce by pomogli i zlecili badania , leki pacjentowi bo ten się źle czuje? To Ty czytaj ze zrozumieniem zacięta i zapiekła w swym uporze istoto. Myślenie nie boli, naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego Malo zarabiacie a lekarz może spać na dyżurze -on jest od myślenia na dyżurze -w wielu krajach to pielęgniarki w nocy decydują o pacajcie -tylko w Polsce mają awersje do samodzielnego myślenia i odpowiedzialności a po kasę ręce wyciągają. Dlatego patologią jest ze pielęgniarka potrafi więcej zarobić od lekarza czy ratownika i jeszcze ich oczernia.Szczególnie lekarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju, zagranica czeka :) w końcu byś się nauczyła zastrzyki robić i dowiedziała się jaki tam miód dla lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteśmy takie głupie, żeby brać dodatkowe odpowiedzialności bez odpowiedniej zapłaty, a z tym waszym myśleniem bywa różnie dlatego osobiście nie zrobię żadnego zlecenia bez wyraźnego wpisu w karte, no i oczywiście pieczątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×