Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość Ania654321
Przecież napisałam, że się pomyliłam. Nie ma to jak przez jeden błąd przekreślić człowieka... Założe się że sam nie pracujesz w zawodzie związanym z medycyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym z twojej wypowiedzi jasno wynika-pielęgniarka jest tylko od pomocy lekarzowi i toalety. w Polsce nie dyżurują samemu i maja małe uprawnienia. to ratownik i lekarz musi myśleć pod względem medycznym-zawałowca nie uratuje wysłuchanie historii jego życia,umycie i potrzymanie za rękę,a procedury medyczne polegające na walce z zjawiskami biologicznymi (bo tym jest miej więcej medycyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu mam się z toba zakładać o cokolwiek sama wystawiłas o sobie takie świadectwo że pojęcia zielonego nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania654321
Pielęgniarstwo to odrębny zawód. Owszem pomaga lekarzowi, ale też używa mózgu. Gdyby robiła wszystko bezmyślnie to pacjent już by nie żył. O co ty się wogóle ze mną sprzeczasz. Wiem jak to jest bo mam tam znajome, a mama jest opiekunką... Lekarz też nie podejmuje cały czas trudnych decyzji. Chciałbyś zarabiać po ciężkich studiach 1500-1800zł? No chyba nie. Taka pielęgniarka ma mnóstwo pacjentów i każdemu musi poświecić czas. Nie każda się o******la. Nie w każdym szpitalu jest mało roboty. Koleś chyba się z księżyca urwałeś jak myślisz, że mają tak prosto. W sumie to chyba albo jesteś nie wykształcony albo nie wiem, bo jako dziecko miałam zdanie typu oo pielęgniarka to pewnie nic nie robi i kawke pije, ale w liceum zmieniłam zdanie, widząc to wszystko na własne oczy. A że kogoś nie umyła to może również oznaczać, że nie zdążyła bo ma tylu pacjentów. Gdyby nie pielęgniarki to pacjentem nikt by się nie zajął. Lekarz ma leczyć a pielęgniarka z nim współpracować. Co nie oznacza że jest gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź sobie lepiej kup słownik albo do podstawówki sie wróć pogrążasz się swoim ignoranctwem w każdej dziedzinie jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia77803938394
Mam nadzieję, że nie jesteś lekarzem, jeśli tak to współczuję twoim pacjentom... Nie chciałabym leczyć się u takiego wrednego lekarza, który nie znając danej osoby wyrabia sobie o niej zdanie i traktuje ją z pogardą. Chyba czas zmienić zawód. Chciałam kulturalnie napisać swoją opinie, ale najwyraźniej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania654321
* uprzedzając twoje hejty. To była moja wypowiedź ale zły nick zaznaczyłam. Nie mam zamiaru się dłużej kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uujxjdnndnd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shhsbxuckdjdiffizh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuusudududududujzjx Hddhxy yggghjhbhjj Ghsjdikcickclclvlkvi Jdjxkckkfkgigkglvllgl Jdkdjfmfkcjcjkvkkvk Gjkugviififdupodysogafigai Tsisoyksysktxgllxglxgdlhflh Stosyooztyzozgoxypzhldupdup Xhoxyopdyoxhcupgiogohph Zigzitdoyypdupfpufupfufpupfugppfu Oxtxyocpupufufpcuphpccuoupcpuvigp Hcocohochxhohocupchpfho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syyodgdkdkykgsgkz Ifjcckkfhdlskggksgkskgsyld Dupldhlgdgkdgksksggksgl Syogkshldhlddluhlddhlj Cjcjjvjhj Hjhhdudogko Udykxxkyyldoydlyd Ysoupdpudupfifp Ifigvlhllhlbpj Jvhhdlhdkgsgkskfakattos Gksithldlyslyupdpus Fuplydupdpduufppufpuf Yxpxupludulfludufpdpysyo Zototsypdpudpufupfi Xypydodoyyoduiuffj Oydhxllhclhflhfdhlhdl Xylxhlhlxhxlful UpdkgzfJufpcjlgogi Xoylxyulfclhpufij Lchhxlfpuitifgo Jfpufudpufpit Fuppuflhflufufpupd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H K L O V A Sie Djdjdj Djxnjd Xnnxmxm Djdnmdmx Spam Dndkmdmdmd Jdndmxmdmd Jdjddmdmdndj Jdjdk keidkdo Jdjkxkdkxkdk Fyfguh J J H H J J D D d Dd d d f f g g g g g g g G g g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
n i e k l o c i c s i e l o lo k o n i e c w a t k u z a d u z s p a m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto się kłóci hahaha ja mam super spokojny wieczór przy kominku to ty jak jakaś hiena się rzucasz wyluzuj szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Med
Ratownicy powinni więcej zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D Dxjc Cjxkx Cjxj Jz Xjx Xhxjj Xhxj Dhjxj Jxjxj Uxuxxu Jxjxjx Nxjjxx Jxjx Xhjx Jxhz Xhxh Hz Xkkx Hsk Kxkxk Mxj Jzk Jxj Xjjx Kxkxkx Jxjx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U U J Djd H Xjd Djd D D f ff f f f G H h d f f f f s ff f F f F f d f f d f f f D d d d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgniarka do pomocy lekarzowi, a ty noszowy do pomocy pielęgniarce :D musisz się z tym w końcu pogodzić, a nie wylewać jad na pielęgniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byłby skandal gdyby noszowy zarabiał więcej od pielegniarki, macie tupet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu pierdu dobrze wiesz ze nie możesz nic sama robić. NP.w Niemczech technik anestezjologiczny sam znieczula ,a anestezjolog przychodź na wezwanie. W Polsce zawsze musi być Anestezjolog a piel.anestezjologiczna to tylko jego asystentka. Ale jak było juz pisane skoczyły sie argumenty zaczęło oczernianie i pyskówki oj oj znowu ktos nie pogłaskał pielęgniarki po główce jak rodzina i pani z telewizji.... Ale spoko większość Polaków to robotnicy i tylko pracę robotnika zrozumieją (pielęgniarki) a praca umysłowa lekarza i ratownika jest nie do ogarnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożary ratownik podejmujący samodzielnie decyzje w karetce bez problemu poradzi sobie na oddziale -wykona zlecenia lekarza,stanie do każdej asysty i jeszcze podejmie w razie czego MCR. A samej pielęgnacji nauczy się w czasie pracy poprzez praktykę. Ale do kogo to mówimy -ani wy piguły się nie musicie dokształcać,ani nawet wybrać kierunku studiów -nawet na to jesteście za głupie i potrzebujecie pomostowek pod nazwą specjalizacji. A tylko w medycynie robol potrafi zarobić tyle co umysłowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym dziwne ze tak ciągle te polaki cebulaki robotnicy nie potrafią czytać wypowiedzi innych medyków tylko bronią te piguły bo tak powiedzieli w telewizji. Szanujcie lekarzy i nie brońcie piguł bo umysłowy zastąpi robotnika-robotnik umysłowego juz nie,a koniec końców i tak idziecie po rozwiązanie problemu do umysłowego pracownika a nie do robotnika. Ciekawe czy też ten od łopaty na budowie ma zarabiać więcej i oczerniać inżyniera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pielęgniarki potrafią tylko się przechwalać klamac i oczerniać -wywalczyły kasę oczerniając lekarzy-ale przed receptami uciekły. Teraz ratownik może podać ponad 40 leków samodzielnie a te wasze wspaniale pielęgniarki polaczki nie mogą nawet ibupromu bez zlecenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdyby nie pielęgniarki to pacjentem nikt by się nie zajął. Lekarz ma leczyć a pielęgniarka z nim współpracować. Co nie oznacza że jest gorsza" Widać ze wychowana na przechwałkach pielęgniarek. Proszę cie to chyba oczywiste że robol od łopaty zarabia mniej od inżyniera. Nie rozumiesz że są też oprócz zawodów fizycznych też umysłowe i odpowiedzialne. I nikt nie pisze że pielęgniarki mają lęka pracę -ale myśleć za dużo nie muszą -a na pewno nie tyle ile lekarz czy ratownik-a patologią się stało ze zarabiają tyle samo albo więcej a mniemanie o sobie mają największe. I nikt tu nie pisał o Kafkach. Tylko ze pielęgniarka tora przez 30lat wykonuje toaletę i polecenia lekarza ma łatwiejsza i mniej wyczerpującą umysłowo prace niż lekarz albo ratownik ordynujący jakikolwiek lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruch1945
Wiem, to nie na temat, ale czytajac was, upewnilam sie calkowicie, ze w Polsce nigdy nie bedzie dobrze. Za duzo w nas nienawisci, pogardy, zazdrosci, zlosci i braku szacunku dla drugiego czlowieka. Jedno co potrafimy robic doskonale, to pluc sobie w twarz. Po co te licytacje. ten to, tamten tamto a ta nic. Siedzi tu kilku frustratow bardzo niedocenianych , ktorzy maja kompleks nizszosci wielkosci Ewerestu i licytuja sie jacy wazni sa, niedocenani, pokrzywdzeni.Rzygac mi sie chce jak powtarzacie te wasze schematy- lekarz ratownik to niczym Bog, pigula to tylko nurek pampersowy i starszy podcierac d**y. Jestem juz stara i cos wam mlodym- gniewnym powiem. Wiecie co dla star**** jest wazniejsze podczas pobytu na oddziale?Wlasnie poddtarta dupa, prawidlowe kupkanie, usmiech i troska, rozmowa z pigula, cierpliwe nakarmienie niedoleznego chorego. Juz widze jak to robicie wy- ratownicy ;) . Z braku cierpliwosci byscie nas podusili, no i wasza fachowosc by nie pozwolila na wykonywanie tak prozaicznych i prymitywnych dzialan ;). A lekarze? Coz, widza nas starych tylko na karcie zlecen, na wezwanie nie chce im sie przyjsc bo to przeciez juz konajace tr***lo to po co sie fatygowac? W lape taki nie da bo rencina mala, rodzina czeka by toto zdechlo wiec tez nie da w lape by ratowac. Kto przy nas zostaje? pigula! Wiec wara mi od nich! Nie wy uspokajacie nasze lęki w nocy ( dobry psycholog), nie wy cierp[liwie zmieniacie opatrunki na odlezynach i ranach, nie wy podajecie przez sonde, pega ( znam to bo mialam, by to zalozyc, podlaczyc ustawic jest potrzebna WIEDZA) zarcie, nie wy radzicie sobie z naszymi pytaniami o smierc , odchodzenie, nie wy lazicie w nocy patrzycie w monitor na sali kardiologicznej czy z sercem wszystko oki( by rozpoznac ze cos sie dzieje w ekg trzeba WIEDZY), nie wy lazicie w nocy w swiatek i piatek by sprawdzic , czy z chorymi wszystko dobrze, czy sie nie pogorszyli i trzeba wezwac lekarza. , nie wy piersi reanimujecie na oddziale, tylko one. Wiec przestancie pitolic jacyscie najwazniejsi. Bez was wszystkich my- chorzy giniemy! Wielu z was tu piszacych nie powinno pracowac w sluzbie zdrowia bo macie ludziowstret. Mlodzi glupcy, za kilkadziesiat lat wyladujecie na zolu z obsrana dupa i bedzie skamplec bo bedzie wam szcypac dupsko, i wtedy docenicie, ze jest taki ktos, ktory oprocz mnostwa innych zabiegow, przyjdzie i umyje, ulzy. Wybaczcie wulgaryzmy, ale nerwy mi puscily ( zwieracze jeszcze nie, wiec uprzedzam wasze docinki, aczkolwiek kilka razy pigula ratowala mnie z tej opresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jaka propaganda ile ci zapłacili za ten elaborat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kulą w płot staruszko, akurat to pielęgniary są tutaj najbardziej zawistne i szukają zaczepki. Może przeczytaj topik ze zrozumieniem jeśli zdrowie psychiczne ci pozwala na to. A to, ze są od mycia dup to prawda więc nie wiem skąd to oburzenie. Może lepiej by było jakbysmy pisali pup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie noszowi swoimi wpisami pokazali jak bardzo są zazdrośni :) niech sobie chłopaczyna jeden z drugim poszczeka, bo w realu to może palcem w bucie poruszać. po prostu żal d**y rozsadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;21 uchowaj nas boze od takich tępych istot i radze ci zaprzestac juz tego jadu, bo za chwilę sprawdzę twoje IP i wyslę to co wygadujesz do kogo trzeba, dyrekcja na pewno się ucieszy, zobaczy kogo zatrudnia. Jak mi nie wierzysz to poszukaj tematu na którym delikwent został zidentyfikowany a jego pisanina trafiła do odpowiednich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal d**y rozsadza co za wulgarny babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×