Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
Tak jak wy krzyczycie w mediach i przed rodzinką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź się odczep i nas nie obrazaj Heh zaraz i tak napiszesz z bekiem ze to my zaczelysmy ojoj:) Bo to piguly zaczely one sa takie be i glupie a ja taki suuuper:)tupnij jeszcze nozka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź sie odczep i nie obrazaj pielęgniarek Zaraz i tak napiszesz z bekiem ze to one zaczely one sa be be a ty taki ochhh:) Jeszcze tupnij nozka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego ty wogole chcesz w sumie?:) Tylko się pograzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto zaczął? Kto stworzył pomostowki? Kto innych oczernia? Oj oj znowu nie pogłaskali po główce pielęgniarek które tylko potrafią kłamać oczerniać i działać na szkodę inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilam:) Poplacz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto oczernia innych? Przeczytaj swoje komentarze:) zacznij może od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys te cwaniactwo sie ukryci a zło do was wróci. Juz zatrudnić oficjalnie można ratownika na oddziale -i juz nie będzie wyłudzania kasy odejściem od łóżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto rm nazywa noszowymi (dobrze wiecie że mamy o wiele bardziej odpowiedzialną pracę od was) Kto gada na lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda , o wiele bardziej wole wspólpracowac z ratownikami niz z pielegniarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wyżej sraaa niż doope ma wykonując tylko zlecenia bez własnej samodzielności -no chyba ze zabierze prace ratownikowi na podstawie albo zostanie przectawicielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni zniszczyl mnie ten baner "lekarz pielegniarka- jego 1 dyzur to nasza calomiesieczna praca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz rezydent podpisuj sie nikiem jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lek-albo ten z rysunkiem smutnej i wesołej pielęgniarki i napisem ile pielęgniarek jest w Polsce a ile w Szwecji -a na widok ratownika na oddziale wścieklizna. Ale już pielęgniarka może pchać doope do karetki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otrzyj łzy noszowy :) obrażanie nas nic ci nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa lekarz
skopiowane z innego forum- kwintesencja pielęgniarki., Mam identyczne odczucia. Idę do lekarza prywatnie, siedzi w gabinecie pielęgniarka i non stop wcina się nam w rozmowę. Po prostu bez przerwy wygłasza swoje paramedyczne mądrości, próbując pokazać jaka ona mądra,a jaki chirurg niedouczony. Idę do ginekologa- sytuacja niemal identyczna. Doktor coś mówi, a ta że jest inaczej. Po prostu porażka!!!! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako ja się z czymś takim nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa lekarz
ja się spotkałam u mnie w szpitalu, teraz pielęgniarki mają zakaz wcinania się w rozmowę z pacjentem. Przy mnie była np taka sytuacja że przychodzi matka z dzieckiem z bólem brzucha. A pielęgniarka bez badania, ot tak rzuca na wiatr : TO NA PEWNO WGŁOBIENIE JELITA-POTRZEBNA BĘDZIE OPERACJA. Matka w panikę, nie do uspokojenia że wgłobienie w wieku 12 lat jest jedną z najrzadszych przyczyn bólu i że jest milion przyczyn które są 1000 x bardziej prawdopodobne. Dziecko miało zaparcie A pielęgniarka... coś tam usłyszała i chciała być bardzo mądra. W końcu jest samodzielnym pracownikiem, a jakże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mysle że inteligentna osoba rozumie ze w każdej grupie zawodowej sa osoby kompetentne i nie To jest chore żeby oceniać całą grupę zawodowa liczaca kilkaset tys osob na podstawie jednej dwóch czy paru sytuacji Jad sie wylewa Ja spotkałam zarówno zdolne i kiepskie pielęgniarki tak samo jak dobrych i złych lekarzy Śmieszni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jako lekarz, ratownik czy salowa masz kontakt w życiu z kilkaset pielęgniarkami to zapewniam Cię że łatwo sobie wyrobić opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no nieźle :) to sa powielane i krzywdzące stereotypy a niektórzy zrobia dosłownie wszystko żeby oczernić pielęgniarki A z reszta to myślenie typu Piguly głupie! Policjant głupi! Straż miejska glupia! Urzędnicy głupi! Pani na kasie Rzad Hydraulik Mechanik Większość Polakow Itd Tylko lekarz madry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielegniarki same sobie narobiły wrogow. wśród ratowników-wchodząc z buciorami w ich zawód u lekarzy z gatkami o ich zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! Najpierw sobie narobiły wrogów w lekarzach, zajmując się tylko ich zarobkami a teraz są wielce obrażone że nikt ich nie szanuje w ochronie zdrowia i nie wspiera w walce o wyższą pensję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez pielegniarek nikt nigdy nie szanowal weźcie skonczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ostatni zniszczyl mnie ten baner "lekarz pielegniarka- jego 1 dyzur to nasza calomiesieczna praca"" Bo taka prawda! U mnie na SORze lekarze mają na kontrakcie 80zł na godzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech mają i 150 na godzinę albo i 1000- TO NIE TWOJA SPRAWA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no nieźle usmiech.gif to sa powielane i krzywdzące stereotypy a niektórzy zrobia dosłownie wszystko żeby oczernić pielęgniarki A z reszta to myślenie typu Piguly głupie! Policjant głupi! Straż miejska glupia! Urzędnicy głupi! Pani na kasie Rzad Hydraulik Mechanik Większość Polakow Itd Tylko lekarz madryusmiech.gif Raczej chcialas napisac ze ludzie zrobia wszystko zeby oczernic lekarzy. Pigula madra, pani na kasie madra, sprzataczka madra, hydraulik genialny, mechanik super tylko lekarz konowal i zlodziej co nie umie leczyc. Tylko po co w takim razie do nich chodzicie. Leczcie sie sami, dla mnie to zadna fucha za 2200 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest 170 brutto za 24h dyzur dopiero od 3 roku rezydentury. Schodzisz i idziesz odrazu na etat na rezydenture od rana bez godziny snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sprawa bo i ja w przyszłości już niedalekiej będę tyle zarabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że porównując się do czyiś zarobków zaczniesz tyle zarabiać? Ciekawe w jakim mechanizmie? Dyfuzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×