Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
tępe i głupie są usmiech.gif-to czemu uciekają od odpowiedzialności,do tego nie muszą wybierać studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś czytal uważnie to byś wiedział Nie będę placila z własnej kieszeni za kurs recept nie mając za to ani grosza to jest b proste. czego tu nie rozumiesz Kocham swoja prace ale mam jeszcze troche rozumu w glowie A z tymi studiami tez ktos pisał ze to nudne sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudny już jesteś trolu z tymi studiami, pomostówkami i receptami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś ty nudny i męczący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll nie ma już innych argumentów tylko nazywanie naszych specjalizacji pomostówkami i wymyślanie o naszej niechęci do odpowiedzialności. mało kreatywny jesteś, ogarnij się człowieku, jak ty chcesz pomagać innym skoro nie radzisz sobie ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla niego tylko ratownik i lekarz ma ważny zawód a wszyscy inni sa głupi Malo wiesz o swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz rez
Ja musze placic sam za kursy z ktorych nic pozniej nie mam. 2 miesiace temu kurs USG 2350 zł a wypłata 2200. Troche nie fair tak mówić że nie będziesz płacić bo nic z tego nie masz. Zdecydowałem że pozniej ide calkowicie w prywate bo na panstwowce na etacie nie stac byloby mnie nawet na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka możliwość to korzystam z tego co wiem nie każdy ma kurs USG? U nas na oddziale heden lekarz to wykonuje a ostatnio slyszalam jak jeden wprost mowi ze sue na usg nie zna.Jak jest inaczej to napisz bo mogę się nie orientować Może nie fair ale nikt mnie nie zmusi do tego kursu mam za to inne kursy za które tez place sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee pielęgniarki i tak nie wiedza w co ręce włożyć to kiedy jeszcze te recepty mają wypisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania, kolejne obowiązki chcą przełożyć na pielęgniarki a lekarz to już w ogóle będzie do góry brzuchem leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta takie zapracowane bo w telewizji powiedzieli.\ a jakoś ratowników na oddziale się boja. specjalizacje dające mozliwosc zabrania pracy położnej czy ratownika to sk****ysynstwo i tu macie prawdziwy obraz medycyny-pielegniarki myślą tylko jak wsadzić tyłek w czyjeś miejsce pracy (po to im pomostowki nazywane specjalizacjami),myślą tylko o kasie,gdzie inne zawody musza ja wydawać na kursy szkoleniowe, boj się dobrze wykwalifikowanych stale dokrztałcająych się ratowników na oddziale ,oczerniają lekarzy-gdzie tu mamy ich prawdziwy obraz-ambitnych biednych ludzi obarczonych odpowiedzialnością jakiej nie wykona żadna piguła(tak jak ratownik pracujący na podstawie). ogólnie pielegniarki to jedynie potrafią szkodzić innym zawodom i cwaniaczkować. Jakieś take złe i chytre z natury są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Też jestem tego zdania, kolejne obowiązki chcą przełożyć na pielęgniarki a lekarz to już w ogóle będzie do góry brzuchem leżeć.'' LEKARZ JEST OD MYŚLENIA a pielęgniarka to fizyczny !!!!!!!! lekarz moze w 5 sekund zaordynować leki-a jest to zadanie bardziej skomplikowane i odpowiedzialne niż żadna praca pielegniarki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie porównujcie samodzielnego lekarza do podległej jego zleceniom pielegniarki. recepty to by były pierwsze samodzielne obowiązki piguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiace temu kurs USG 2350 zł a wypłata 2200.----tak samo jak ratownicy oczywiście nie dość ze pielęgniarka pcha doope do pracy ratownika (nie potrafiła wybrać studiów) to jeszcze nie musi zbierać punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś gość dziś Przytakujesz sama sobie? Spokojnie rodzinka,polaczki i pani z tefałenu ci przytaknie. ''Nie będę płaciła z własnej kieszeni za kurs recept nie mając za to ani grosza to jest b proste. czego tu nie rozumiesz'' hmmmm...... gdzieś tam pisałaś ze masz kurs....gdzieś tam pisałaś ze masz kurs piel.systemu (noszowego) ....to jak to jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, jako studentka medycyny widzę jacy to lekarze są zapracowani...aby tylko pozbyć się pacjenta i mieć spokój. Niby powinnam bronić "swoich" ale czasami szlag jasny trafia człowieka jak widzę takiego lekarza. A przykład idzie z góry, adepci szybko przyjmują zachowania starszych i tak maszyna pogardy dla pacjenta się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ppielegniareczka nie podszywaj się. I tak koniec końców lekarz jest mózgiem w medycynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Może nie fair ale nikt mnie nie zmusi do tego kursu mam za to inne kursy za które tez place sama'' ogólnie wszystko co robicie jest nie fair i na niekorzyść innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Zdecydowałem że pozniej ide calkowicie w prywate bo na panstwowce na etacie nie stać byłoby mnie nawet na jedzenie'' skoro cie niestarć na jedzenie ,a jak wiemy od pigułeczek zarabiasz w dyżur tyle ile one w miesiąc to znaczy ze je niestarć na powietrze? I niech ktoś powie ze pielęgniarki nie mają najlepiej w medycynie. Normalnie chytra mafia siejąca propagandę podprogową dostosowaną do masowego odbiorcy. A z lekarzami do historia rodem tutsi i hutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaradny lekarz-specjalista zarabia za dyżur tyle co pielęgniarka w miesiąc. Nie spodziewajmy się, żeby zwykły rezydent, który dopiero się uczy zarabiał kokosy, taka roszczeniowa postawa lekarzy, którzy nic nie umieją a chcą kokosów. Aby dobrze zarabiać trzeba być zaradnym albo dobrym w tym co się robi a najlepiej i to i to. Zresztą jak w każdym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:53 :) to nie ja pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz będziesz sie podszywać pod innych gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs recept jest mi jako pielegniarce do niczego nie potrzebny Robię takie które mi się przydadzą O co macie ten bol tylka? Aa na pewno o to że nie będziemy wyręczać lekarzy w ich obowiązkach. Za darmo. To o to chodzi a próbujecie jakies idee tu przemycic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykły rezydent wykonuje już wiele samodzielnych procedur o wiele bardziej skomplikowanych od pracy pielęgniarki -poza tym co to znaczy zaradny specjalista -to jakieś myślenie w stylu kafeterianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ratownicy jakoś dostali nowe kompetencje. A do tego: -mię zarabiają -mają samodzielność na k.podstawowej -musza sie doszkalać -muszą walczyć z pielęgniarkami o miejsce pracy w karetce bo nie potraficie wybrać studiów -nie szpanują tak i nie maja takiego prestiżu jak pielęgniarki -bardziej skromnie pracują -nikogo nie oczerniają jak wy (za to pielęgniarki maja do wszystkich jakies wonty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyręczacie za to wykonujecie ich zlecenia.łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z byle pierdoły robiąc mega wyczyn. Dlatego boicie sie ratowników-Bo to ambitny I samodzielny pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łojeny, a ten znowu ze swoimi kompetencjami szpanuje :) taki skromny niby. nie rozumiem tylko dlaczego tyle emocji w was wzbudzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jesteście tak fantastycznie wyszkoleni i kompetentni to dlaczego musicie walczyć z tępymi pielęgniarkami o miejsca pracy? tak fantastyczni pracownicy.. :) cos chyba z wami nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zajmujecie miejsca pracy ratownikom? Zarabiacie "pod skrzydłami lekarzy" więcej od samodzielnych ratowników? Nie musicie tyle sie dokształcać? Chytrością i szpanem a nie rozwojem zdobywacie prestiż zawodu? I czemu mamy być skromni skoro my możemy sie juz czymś pochwalić,jakaś samodzielnością a nie tylko oczernić lekarza (chociaż co do czego to każda naczelna i oddziałowa to doopa doktora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×