Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
Niemcy,Czech,bogate kraje arabskie,uk,uda,kanada,Australia,nowa Zelandia -tam niema piguł w karetkach. Ale polska mafia potrafi tylko się lenić,uciekać od odpowiedzialności i robić innym na niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A biorąc pod uwagę wymogi edukacyjne i ambitność polskich rm ,mogli by w 100% sami z lekarzami być w karetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chcecie na oddziały żeby się lenić i uciec od odpowiedzialności? łoo matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech pielęgniarki nawet nie kują i większość jest po szkołach typu liceum medyczne W Polsce obecnie tylko studia Wiec co ty tu gadasz ze polskie pielęgniarki takie głupie na tle innych krajow świetnie sobie dają rade i nie chca wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratownicy mają w tyłku wasze odziały -chcą pracować w karetkach (ewentualnie sir) a odział jest dla ratownika jakąkolwiek opcją pracy,gdy pielęgniarki zajmują miejsce w karetkach. RM to ambitni ludzie z pasją do ratownictwa,pomost między służbami takimi jak policja ,straż,wojsko a medycyna w szpitalu i wolą pracować w karetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to chyba wina szefostwa a nie zwyklej piguly wiec pomyśl do kogo te pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to jest nasza wina, że skoro jest możliwość pracy w karecie po skończeniu kursu to tam pracujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wywalczyłyście pomostowki zabierają pracę ratownikom. Za mało kasy na oddziale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz pretensje do nas, że coś wywalczyłyśmy? jakie pomostówki? masz na myśli specjalizacje? nudny jesteś. jesteś młodym zawodem a już tak roszczeniowym, wszystko się należy od razu. rozumu trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego od ratownika wiele więcej sie wymaga :\ Same pchają tylko do karetek,a jak ratownicy mieli wejść na oddziały to hipokryzja i gadanie ze ratownik ma iść studiować pielęgniarstwo.A piguła bez testu sprawnościowego,z prostszymi ponoć studiami,bez wymagań zbierania punktów edukacyjnych pcha sie do karetki. I to za lepszą kasę. I wy nie macie przywilejów? I jeszcze się lekarzy. Wiecznie wam Malo i wiecznie tylko szkodzicie innym. Sama hipokrytko twierdziłaś ze każdy ma swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co starsze piguły cie nauczyły gadki o starym zawodzie? W wielu krajach niema piguł w karetkach-a w Polsce na silę utrudniacie pracę tak wykwalifikowanemu zawodowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wywalczyłyście kłamstwem i oczernianiem lekarzy a nie pracą. Ratownik nigdy nie będzie mógł strajkować bo niemiał monopolu na karetki bo zawsze mogła przyjść piguła po pomostowce. A teraz jak będą na oddziale ratownicy to już nie będziecie mogły szantażować szpitali bo ratownik wykona zlecenie asystę i toaletę-do tego będzie cały czassie doszkalał w mrc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratownicy biorą coraz to nowe obowiązki na siebie -a pielęgniarki tylko dostają coraz to więcej kady za pomaganie lekarzom i uciekają od odpowiedzialności medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość o te nasze 200 zl podwyzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego to by sobie nie kupili za taką kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie taki majątek ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieksza kasa od ratowników i lekarzy stażystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ratownik na karetce podstawowej i lekarz na sor stażysta zarabia miej od pielęgniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz stażysta no ciekawe ile ma ? A ratowniku no ile zarabiasz ze tak placzesz? Ze wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlode pielęgniarki zarabiają czadem 1500 zl to jest ten wasz majątek i kupa kasy. Z dyżurami żeby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej dyskusji popieram lekarzy, którzy jako jedyni wykazują się klasą a reszta bydła to jak przekupy na rynku aż żal że zajmujecie się potrzebującymi i ciepiącymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba mamy inne pojecia na temat klasy Na pewno nie wykazują jej ludzie wyzywający innych od tępych ani od bydla a samemu mających sie za panów bogów Ale owszem zdarzają sie super lekarze żeby być sprawiedliwym ktorym sodówka nie uderzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainspirował mnie wpis o pielęgniarkach, do których zwracano się pani doktor... mam pytanie do lekarzy na tym forum, podpowiedzcie proszę jak można prostować że nie jest się lekarzem? Ja przyjmuję w poradniach, ale lekarzem nie jestem, przy moim nazwisku równiez nie widnieje tytuł dr, a mimo to ludzie ciągle zwracają się dp mnie pani doktor. Na początku prostowałam, ale brakowało mi juz cierpliwości do mówienia co 5 min. tego samego i już przestałam, ale źle się z tym czuję. Zwłaszcza jak rozmawiam z ordynatorem a przychodzi pacjentka i do mnei pani doktor...hmmm straszne to jest. czy powinnam wtedy negowac to co powiedziała czy jednak zajac się problemem z jakim do mnie przyszla? bo dla niej zwrot pani dr jets naturalny skoro jest w szpitalu itp. ale co ja mam wtedy robić? to bardzo żenujące jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te piguła klasyczny motyw odwracania kota ogonem co? wyzywacie , knujecie i szczujecie, ale to nei wy, broń boże, no aniołki taki sam system wyparcia macie w robocie, to nei wy jesteście pielęgniarkami, wy jesteście ordynatorkami, a lekarze to wasze sługusy haha ty idź się lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piguła tylko pielęgniarka Prawda boli chciałeś wyjsc na kulturalnego ale określenie bydlo takiej osobie nie przystoi raczej Nie musze sie leczyć nie unos się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;04 masz problem z rozróżnieniem płci czy już jesteś tak zaslepiona walką z ratownikiem, ze myślisz że to on? jesteś żenującą osobą, PIGUŁĄ I DO TEGO TĘPĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja z nikim nie walczę bo nie mam o co:) Czy jestem tępa heh mógłbyś sie zdziwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam tylko osobiście zwrócić uwage na poziom twojej kultury który jest jaki jest:)a chcesz pouczać innych zacznij od siebie bo tez nie jesteś jakims wzorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty rozumiesz kretynko że nie jestem facetem? ja pierdziele jaka idiotka jak ty rozumiesz rozkazy lekarza skoro czytać w ojczystym języku ze zrozumieniem nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam doktorat, jestem pielęgniarką, tak wiele moich kolezanek. jak mają sie zwracac do mnie lekarze i chorzy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×