Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Medipe Opieka

Atrakcyjne zarobki. Praca w Niemczech

Polecane posty

Gość Medipe Opieka

Dobrze płatna praca dla opiekunki - NIEMCY www.medipe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez EJ JOB jeżdżę do Niemiec, praca jako opiekunka a wyjazd trwa 2 miesiące, zarobki sa dobre, ok 1400 euro miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja9
Szukam dziewczyn, ktore pracowaly lub pracuja dla Interjob z Lubina. Mam propozycje wyjazdu i szukam opini o firmie. Znajoma jest bardzo zadowolona, warunki tez przedstawiają dobre, ale chcialabym znac inne opinie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia89
Moim zdaniem wiele osób w ostatnim czasie wyjeżdża zagranicę za pracą, warto jednak wybierać legalną pracę. Taką ofertę widziałam na: https://avanti-medic.eu . Legalna praca na dobrych warunkach i do tego z dojazdem jako opiekunka do Niemiec. Moim zdaniem warto czasem popracować zagranicą, aby coś osiągnąć w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medcare24, 789 381 379

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igawasylak
ja jeżdżę z firmą Medipe i jestem zadowolona i ze stawek i premii. Dobry kontakt z koordynatorem i w Polsce i w Niemczech więc nie jesteśmy zostawieni sami sobie. Nie jest to mój pierwszy wyjazd i zawsze wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się ucieszyłam, gdy kolezanka mi przedstawila mozliwosc odzyskania podatku za pracę w Niemczech. Pomogła mi w tym firma http://ergo.opole.pl/ - jestem im wielce wdzieczny, gdyz zwrot z podatku to nie sa male pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam dylemat z kim jechać, ale też pierwszy raz pojechałam z medipe i już tak zostało, za jakiś czas jadę już czwarty raz... ale leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam wyjechać, serio! pojechałam z agencją pracy, ej job, pracowałam dwa lata jako opiekunka starszych osób. I naprawde polecam! I co wazne - da sie naprawdę bardzo dobrze zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w niemczech to radzę Ci pomyśleć o agencji. Ja już nie raz wyjeżdżałam do Niemiec (też jako opiekunka) i dużo lepiej czuje się gdy wyjeżdżam z agencją. O nic tak na prawdę nie muszę się martwić, zawsze jest umowa i ubezpieczenie. z prywatnych ofert niekoniecznie. Ostatnio znalazłam fajną ofertę pracy jako opiekunka w opiece w niemczech w http://mycare24.pl/. agencja oferuje także opiekę koordynatora co jest bardzo na plus. Jeśli szukasz atrakcyjnej pracy w opiece to weź pod uwagę też inne korzyści, np. emeryturę. pracując na legalnych warunkach możesz się na nią w późniejszym czasie załapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkaa
było już wspomniane o medipe więc nie będę nie wiadomo co pisać, też z nimi byłam i było wszystko okej, zarobione, warunki jasne, czyli tak jak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam agencję ej job. Sama znalazłem prace własnie dzieki nim. opiekowałam się starszymi osobami. Zarobki bardzo, bardzo dobre! Złęgo słowa o nich powiedzieć nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wiarygodny sposób stan podopiecznego podaje https://www.interjob.com.pl. Jak dojeżdżałam to zawsze się bałam, że będą jakieś dodatkowe wymagania, ale całe szczęście nic takiego nigdy się nie wydarzyło. No i masz kontakt do koordynatora zagranicznego w razie czego. Pomagają, jest proludzkie nastawienie, nie to co w kraju. Zupełnie inaczej to działa i jeżeli miałaś jakieś nieprzyjemne przeżycia to może warto przetestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam Interjob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miron

Mogę wam polecić firmę permont która organizuje wyjazdy do pracy do Niemiec. Bardzo atrakcyjne warunki oraz wiele innych benefitów zapewnionych.  Ja jeżdżę od roku i pragnę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Moim zdaniem super warunku są obecnie oferowane w facebook.com/opiekaveritas/. Nie bez znaczenia jest też rozwój firmy i jej połączenie. Ja w każdym razie nie żałuję porzucenia biura i całkowite przemeblowanie swojego życia. W końcu moja praca to nie tylko środki na byc, ale i swoistego rodzaju misja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat pojechał z firmą PerMont i okazało się że warunki naprawdę dobre. Wiadomo że kasa najlepszym motywatorem jest bo nie ma na taką w Polsce szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×