Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum 5

Polecane posty

gość dziś z wielu źródłeł opisujących biegające hordy imigrantów wdzierające się do samochodów w celu przejazdu do UK, niszczących te samochody i niszczących okolice obozu dla uchodźców.xxZ tych źródeł , jak sama napisałaś, wynika, że oni niszcza itp ale nie wynika, że są bezkarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może dlatego że ci dziennikarze nie mają nic wspólnego z goebbelsowską propaganda a Jarosław K. ma dużo wspólnego z dyktatorem. " x to że ty nie lubisz kaczyńskiego nie czyni go dyktatorem. jak na razie jest szefem partii która wygrała demokratyczne wybory więc nie ma mowy o żadnej dyktaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych źródeł , jak sama napisałaś, wynika, że oni niszcza itp ale nie wynika, że są bezkarni." x skoro bezkarnie biegają sobie między samochodami, wdzierają się do nich i po tym nie zostają przez policję aresztowani i postawieni przed sądem to jednak znaczy że są bezkarni. a kierowcy zostają z pociętymi plandekami i zniszczonym ładunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ty nie lubisz kaczyńskiego nie czyni go dyktatorem. jak na razie jest szefem partii która wygrała demokratyczne wybory więc nie ma mowy o żadnej dyktaturze.xx:DOczywiście, że z tego, że za kurduplem nie przepadam nie wynika, że jest dyktatorem i że w Polsce jest dyktatura.Zapoznaj się z tym co się dzieje w jego partii, jak on nią rządzi to sie dowiesz, jak ja, że jednak jest dyktatorem.Zreszta to co sie dzieje w Polsce powoli, powoli zaczyna przypominac rządy jednej osoby, rządzacej w stylu dyktatorskim.Np sprawa dzisiejsza czy wczorajsza Kamińskiego. Poczytaj, dowiedz się to pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku jeszcze ktoś dyskutuje z tym pacholem? Nie gadajcie z nim, to może przestana mu za to płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro bezkarnie biegają sobie między samochodami, wdzierają się do nich i po tym nie zostają przez policję aresztowani i postawieni przed sądem to jednak znaczy że są bezkarni.xxTo, że nie są aresztowani i stawiani przed sądem, nie wynika z tego co przeczytałem. Ale może ty masz lepsze źródła to podaj jakieś linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jejku jeszcze ktoś dyskutuje z tym pacholem? Nie gadajcie z nim, to może przestana mu za to płacić...xxSpokojnie. To zwykłą orange i chce sobie pogadać. Nikt na pewno jej za to nie płaci. I nie obrażaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tego, że nie są aresztowani i stawiani przed sądem, nie wynika z tego co przeczytałem. Ale może ty masz lepsze źródła to podaj jakieś linki. " x " Słyszeliśmy krzyki. Wybiegliśmy na ulicę, a tam imigranci właśnie demolowali samochód sąsiada. Skopali mu karoserię. Porozrzucali też kosze na śmieci na ulicy. Panował chaos. Ci imigranci byli w asyście policjantów, a ta nic nie zrobiła. Skradziono mi także już dwa rowery. Postanowiłem się wyprowadzić do Zutkerque (przedmieścia Calais-red.). Nie da się tu wytrzymać x —mówi jeden z mieszkańców Calais, o imieniu Sébastien, w rozmowie z „La Voix du Nord”" x i takich niewsów albo filmów na youtube pokazujących imigrantów bezkarnie rozwalających samochody jest pełno. są także relacje kierowców opowiadających o tym jak zniszczyli plandekę, wdarli się do środka, zniszczyli ładunek a potem z jakiegoś powodu uciekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK...A jak ja zacytuję...xUszkodzili mi samochód ale zaraz zostali aresztowani przez policję i skazani w przyśpieszonym tempie - mówi mieszkaniec Paryża, 21 letni Franz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są opowiadania "sensacyjne". Może prawdziwe a może nie.Nie bronię imigrantów bo sam wiem, ze do kulturalnych i wychowanych nie należa.Ale z drugiej strony wg mnie nie usprawiedliwia to działania poza prawem bo to nigdy do niczego dobrego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zreszta to co sie dzieje w Polsce powoli, powoli zaczyna przypominac rządy jednej osoby, rządzacej w stylu dyktatorskim." x taki był jeden szeregowy co jak go zapytali z czym mu się kojarzy powiewający na wietrze sztandar to powiedział że z dupą. a dlaczego? a bo mi się wszystko z dupą kojarzy. tak samo i tobie. cokolwiek by kaczyński nie zrobił to ci się będzie "kojarzyło" ale to nie jest dowód na to że dyktatorem jest. powtórzę więc pytanie: dlaczego nie można przedstawiać olejnik czy lisa jako goebbelsowskich propagandystów a kaczyńskiego jako dyktatora można? czyżby "kali ukraść krowy" to dobry uczynek ale kalemu jak ukraść to zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudzian może wziąc ochronę do obstawy swoich ciężarówek.Jest pewnie parę sposobów ale bandytka do nich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uszkodzili mi samochód ale zaraz zostali aresztowani przez policję i skazani w przyśpieszonym tempie - mówi mieszkaniec Paryża, 21 letni Franz. " x poproszę o źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo i tobie. cokolwiek by kaczyński nie zrobił to ci się będzie "kojarzyło" ale to nie jest dowód na to że dyktatorem jest.xxOczywiście, ze nie.Dowodem jest jego postępowanie. I w partii i w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę o źródło.xxPostąpiłem dokładnie jak ty. Zacytowałaś coś to i ja zacytowałem ale nie mam linka. Ty go też nie podałaś mimo, że prosiłem.Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie można przedstawiać olejnik czy lisa jako goebbelsowskich propagandystów a kaczyńskiego jako dyktatora można?xxJuż napisałem. Bo dla nich to obraźliwe i niezgodne z rzeczywistością a w wypadku Jarosława K. to co pokazano jest zgodne z rzeczywistością.I napisałem, żebyś zaznajomił sie ze sprawa Kamińskiego. Tak jak postąpił Jarosław K. postępuje dyktator właśnie.Posłuchaj tego co mowi na miesięcznicach i jak się zachowuje. Tak jak dyktator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pudzian może wziąc ochronę do obstawy swoich ciężarówek. Jest pewnie parę sposobów ale bandytka do nich nie należy. " x pewnie że obywatele europy mogą "wynająć ochronę" dla swojej własności, dla swojej nietykalności, żeby imigranci ich nie pobili, nie zgwałcili, nie wymacali i nie okradli a europejskie państwo będzie ich ścigać gdyby ośmielili się o imigrantach "brzydko wyrazić". bo to "mowa nienawiści" jest i ci co kradną, gwałcą i niszczą mogli by się "poczuć urażeni". tylko że ja to co ty proponujesz uważam za chore i skandaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja to co ty proponujesz uważam za chore i skandaliczne.xxCóż. Są tacy jak ty, którzy uważają postępowanie zgodne z prawem, za chore i skandaliczne.JA do nich nie należę. Może dlatego nie możemy sie dogadać.Miłej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cóż. Są tacy jak ty, którzy uważają postępowanie zgodne z prawem, za chore i skandaliczne. JA do nich nie należę. " x tak jak już pisałem wcześniej: takie to właśnie prawo które broni bandytów przed ich ofiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Posłuchaj tego co mowi na miesięcznicach i jak się zachowuje. Tak jak dyktator. " x to świadczy tylko o tym co mówiłem wcześniej. dla ciebie nawet jak kaczyński w nosie podłubie to "świadczy o tym że to dyktator". nie sposób dyskutować z takim oszołomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli po prostu nie rozumiesz tego co JArosław K. mówi.Ale to juz twój problem a nie mój.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Już napisałem. Bo dla nich to obraźliwe i niezgodne z rzeczywistością a w wypadku Jarosława K. to co pokazano jest zgodne z rzeczywistością." x przypominam że na kaczyńskiego zagłosowały tysiące obywateli polski w demokratycznych wyborach a na partię której jest szefem zagłosowały miliony. dało mu to WIĘKSZOŚĆ W PARLAMENCIE zgodnie ze wszystkimi zasadami demokratycznego państwa a ci którzy na niego głosowali w większości wciąż go popierają. nazywanie go dyktatorem to coś po prostu skandalicznego i to ze strony reprezentanta obrońcy reżymu któremu wyborcy pokazali czerwoną kartkę, pozbawili władzy po wielu latach rządzenia a reżym nie może się z tym pogodzić. kaczyński nie przejął władzy w wyniku zamachu stanu czy jakichś rozruchów do których przeciw demokratycznemu rządowi polski namawiał pan tomasz lis. z pewnością bardziej lis i olejnik są goebbelsowskimi propagandystami (biorąc pod uwagę ich dziennikarską nierzetelność, stronniczość i zaangażowanie polityczne) niż kaczyński dyktatorem. no ale tak jak i w sprawie pudzianowskiego - z takim jak ty fanatykiem nie sposób dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Uszkodzili mi samochód ale zaraz zostali aresztowani przez policję i skazani w przyśpieszonym tempie - mówi mieszkaniec Paryża, 21 letni Franz. " x poproszę o źródło. " x pytałem o źródł. nie doczekałem się, czyli jak zwykle po prostu łżesz żeby kłamstwem uwiarygodnić łajdackie brednie które usiłujesz nam tu wmawiać. trzeba przyznać że wyjątkowa z ciebie kanalia i ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo mówić farmazony jak nie jest się osobiście napadami dotkniętym.O ile wiem Pudzianowski stracił już dużo i boi się o pracowników.A druga sprawa to gdzie jest napisane,że Jarosław nie może być dyktatorem?Może a nawet powinien bo dlatego dostał ode mnie głos.Głos oddany na partię z solidnym liderem/żelazna ręka/.Z liderem,który nie pójdzie za pieniędzmi i nie zostawi partii ani kraju tak jak to zrobił inny lider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego pudzian ma wynajmowac ochrone i ponosic dodatkowe koszta??? zreszta w d**e go sąd i prokuratura pocałue co najwyzej a ty szmato przestan jątrzyc bo w tym temacie akurat to nie masz racji jak zreszta w 99% innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bydło nie potrafi sie zachowac to trzeba bydło pogonic kijem to jest idealne lekarstwo. ciekawe jakbys spiewal ptaszku jakby to ciebie okradali no ale nie jestes na jego miejscu wiec latwo jest tobie osądzac tak samo postepujesz z powstaniem warszawskim np typowe zachowanie dla dekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatyn to typowy lewak powinien zalozyc fundacje pomagajaca pedofilom przejsc ten trudny moment w zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałem o źródł. nie doczekałem się, czyli jak zwykle po prostu łżesz żeby kłamstwem uwiarygodnić łajdackie brednie które usiłujesz nam tu wmawiać. trzeba przyznać że wyjątkowa z ciebie kanalia i ścierwo.xxA ja wcześniej pytałem ciebie o to samo i się nie doczekałem odpowiedzi a więc jak rozumiem epitety którymi mnie obdarzyłeś należą się tobie a nie mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×