Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolałbym, żeby moja dziewczyna nawet nie wiedziała jak się rozkłada nogi, niż

Polecane posty

Gość gość
Zrozumiale ,zrozumiale tylko nie kazda to rozumie. Takiej której nie przeszkadza,ze kilku tam moczylo nie zrozumie ,ze porzadnemu facetowi będzie to przeszkadzać skoro jej samej to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu sa różne historie. Moja koleżanka jako młoda kobieta dlugo chodzila z chlopakiem,mieli sie pobrać ale on zginął w wypadku samochodowym.Byla przez pare lat sama ,potem poznala innego i wyszla za niego ale małżeństwo nie wyszlo,dzieci nie mieli.Teraz jest przed 40,dwóch partnerów seks .ale nikogo nie szuka.To naprawde wartościowa osoba ale sie boi znów z kims związać. Jesli zdecyduje sie z kims byc będzie to jej 3 facet .Mysle,ze będzie ja szanowal bo na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko penis boisz się że ma większego bo ja nie widzę innego powodu chociaż możesz sobie wmawiać że tak nie jest Bla Bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Mnie nie chodzi co inni ludzie powiedza na moj temat. Mam zamiar czekac z seksem do slubu i jezeli mojemu partnerowi nie bedzie to odpowiadac przestane z nim sie spotykac. Szukam kogos odpowiedzialnego kto za mna poczeka, a ze na razie na nikogo takiego nie natrafilam, to trudno, jestem jeszcze bardzo mloda, nawet nie dorosla, mam z kim sie spotykac i komu zwierzac, wiec nie widze w braku partnera zadnego problemu. Dla mnie w zwiazku liczyla by sie przede wszystkim przyjazn, wszelakie dotykanie czy rozmowy erotyczne zostawiam az do slubu, musze wiedziec, ze to jest mezczyzna z ktorym chce spedzic reszta zycia i oddac mu cala siebie a takze na odwrot. Nic specjalnego, ale wiem,ze budzi agresje. E tam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milena_jestem dziś I takie Panie cenimy:) Tylko nie ulegnij jakiemuś pajacowi!!! jak kafeterianki... bo później będziesz ziajać ogniem, jak one... ale będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny, dalej ten pedzio nawija te swoje dyrdymały i jeszcze wypowiada się za innych facetów. Pedziu, nie wypowiadaj się jeśli możesz, dla mnie jesteś tylko śmieszny z tym swoim błaznowaniem o dziewicach. Napisz wprost, że boisz się kobiet, masz swoje lęki i urojenia i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwazam, ze duze doswiadczenie kobiet jest aseksualne, odpycha, przynajmniej jesli w mysli ma sie staly zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta tez nie kocha mężczyzny jeśli ten ma więcej niż 1 partnerkę czyli ja. To smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tez nie chca takiego faceta który pcha sie miedzy nogi do kazdej ktora je rozkłada ,fuj. Taki facet to dno moralne ,bez zasad,nie do stałego związku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że mężczyźni chcieli by "używać" i myślą, że to kobietom nie przeszkadza. A to bardzo indywidualna sprawa, bo sporej części kobiet to bardzo przeszkadza i uniemożliwia związek z takim panem. Nie podoba mi się też określenie mężczyzn, że jakaś dziewczyna jest tylko na raz. Otóż, jeśli dla Ciebie jakaś dziewczyna jest tylko na raz i korzystasz z tego, to z chwilą kiedy skorzystałeś , stałeś się dla mnie chłopakiem tylko na raz , z tą różnicą, że ja bym nie skorzystała z twej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×