Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rzygam już tymi forumowymi intrygami, Najem, Kokejem i choy wie kim jeszcze

Polecane posty

Gi, obiecywali mi pomarańczowi, że sama do mnie napiszesz. I może nawet dasz się wyrùchać? Czuję się oszukany, bo nawet jednego zdanie od Ciebie nie mam na mailu. Może byś tak w końcu zaczęła brać odpowiedzialność za to co piszą pomarańcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylogowana bó srała ostatnio po giaa, do tego hejtuje błędny, elita z karuzeli, kusza, nowy w mieście, dziad kafe, juken, ohydny żmij, widmo, haj i psuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smof jak zwykle nie wiadomo do kogo mówisz pechowiec.gif Koke hejtował własnych znajomych z karuzeli. Z 4imp uprawiał seks, petrov też się przyznaje do seksu z nią. Petrov hejtuje jakąś olę, która była przez chwilę i dawno nie ma. Pewnie koke to petrov. Stałych użytkowników jest ograniczona ilość. A to ktoś kto dobrze wszsytkich zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć ze detektyw to Koke? Jak dla mnie to baba , ewentualnie Koke robi to z jakąś trolicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z gór
Hehe zawsze miałem podejrzenie że Żmija to Kokej:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukbrudniak kolejny przebieraniec :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z gór dziś Żmij to nie Kokej. Kokej tutaj podrywał prawie każdą laskę, a Żmij w to się kompletnie nie bawił, tylko głównie trollował i wspólnie z Jukenem toczyli wojny z Dziadem Kaffe. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij to Kuba. Miał kilka hejterskich projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko z dziadem. Żmij i Juken hejtowali też Drejfusa, SMa, Grzesława, Kredka, Nowego w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Widac chlopaki Juken i Zmij maja swoje specjalne fetysze seksualne. ;) Dzis rzygam kawa i drozdzowka- tylko to mam w sobie. :( A wolalabym miec w sobie cos zupelnie innego. Do zarzygania i jeden dzien dluzej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij pisze pod pomarańczowymi nickami. Ma charakterystyczny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, Żmij pisze, rzadko ale czasem wpadnie i coś napisze, ostatnio chyba coś Petrovowi odwinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żmij siedzi ciągle na ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ja też już mam dosyć tych intryg z Najem :O Ludzie ile można? Przecież już niedobrze robi jak się widzi coś o tym nicku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie czytam za długie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poyeb od wklejania postow, prawda jest taka ze zyjecie kafe yebane przegrywy bez zycia :D:D:D:D:D:D wasze pi3rdolniete fanki czepiaja sie niewinnych ludzi 😴 którzy przychodza sobie popisac na forum :( . banda zj3banych onanistów i przegrywów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze piszesz teraz napisz to z profilu blue i opowiedz jak było w Sopocie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nowy nick = nowy projekt mojego pi3rdolniętego przegrywa który mi imponuje, ktrego nienawidze bo go kochan zakochalam/lem sie na forum przez internety :D:D:D:D:D:D:D jprdl.. i ta pyyzda ktora zjadla zeby na trolowaniu :D:D:D:D zeby to stracil w realnym zyciu tyle razy w pysk zebrał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej ty śmieciu zaloguj się bo ja nie mam na co :classic_cool: idioto a konta by cie zadowolić błaźnie nie będę zakladał :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staffeł skończyłeś? Spłucz bo smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke dobrze cię widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś smof jak zwykle nie wiadomo do kogo mówisz pechowiec.gif Koke hejtował własnych znajomych z karuzeli. Z 4imp uprawiał seks, petrov też się przyznaje do seksu z nią. Petrov hejtuje jakąś olę, która była przez chwilę i dawno nie ma. Pewnie koke to petrov. Stałych użytkowników jest ograniczona ilość. A to ktoś kto dobrze wszsytkich zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie tez psycholu co widzi wszedzie koke:D:D:D:D:D:D gałe mu trzaskałeś ześ taki zakochany?:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waszym problemem piertolone impotenty umysłowe jest to że tylko wam się wydaje kim jest ta osoba z która teraz piszecie PETY. :D:D:D:D:D i tak jest przy kazdym nowym nicku :classic_cool: albo staryl y****a psychoza :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke bo ci żyłka pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalkarz popuścisz w majty :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koksu ma najwięcej nicków. W ilości wpisów przebił Levviatana :D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P Hejter i spamer :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×