Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rzygam już tymi forumowymi intrygami, Najem, Kokejem i choy wie kim jeszcze

Polecane posty

Gość gość
Widmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke nie potrafi żyć bez forum co włśnie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIDMO KOKE JEZDZISZ DO SOPOTU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś smof jak zwykle nie wiadomo do kogo mówisz pechowiec.gif Koke hejtował własnych znajomych z karuzeli. Z 4imp uprawiał seks, petrov też się przyznaje do seksu z nią. Petrov hejtuje jakąś olę, która była przez chwilę i dawno nie ma. Pewnie koke to petrov. Stałych użytkowników jest ograniczona ilość. A to ktoś kto dobrze wszsytkich zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D puste pudło tak puste jak twoj leb baranie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke po co to wklejasz? Prawdy nie ukryjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powie, że odszedł. Gnije w tym syfie już 10 lat pod różnymi postaciami. Milutki, Amstaff, Koke, Kreska, Canis Majoris, Koleżka 11, Black SIlver Dick Tracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrócił i szuka patologii na ero :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 to pisał koko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
został zdemaskowany i uciekł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zostanie rozpoznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uciekłem i nie zostałem zdemaskowany :) żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze cię rozpoznamy pod 19999 nickiem 🖐️ 8 8 8 8 :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke a czemu nie piszesz jako koke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle nicków, haseł nie pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie chce żeby go Ola przyłapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koko to bawidamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się zgadza, ale Koke to NIE JEST Kreska-Widmo i tylko skończony debil będzie usilnie powtarzał, że Krecha to kolejny nick Kokosa. Nie ma żadnych argumentów że to jest ta sama osoba, a to że Koke wpadł na spamowaniu ósemkami Kreski zostało ostatnio wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
De Koke masował Silenkę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke jest hejtowany przez jakiegoś psychola którego Olka kopła w śmierdzącą dóóópę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no debile z was wszedzie widzicie tego KOKE nawet we mnie :classic_cool: idioci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokuś nie tłumacz się bo gubisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.25 TAK TEŻ MI SIĘ WIDZI :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie tlumacze :D:D:D:D:D :classic_cool: a ty kim jesteś? skoro ja jestę koke? błaźnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek mogłabyś zatańczyć dla mnie, Podobno robisz to naprawdę bardzo fajnie. Chciałbym zobaczyć jak dla mnie kręcisz dupą; Potem Cię zerżnę, zerżnę Cię, suko! x HIE HIE ALE KOKOS NAIWNY:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×