Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem tu nowy, przeroochalem tu wszystkie, nawet twoja mame mow mi KOKE lub NAJ

Polecane posty

Gość gość
Kokos grzeczniej bo tobie podamy pawulon. 8 8 8 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się lecz Kokosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D wiesz ze wali mnie ten wpis bo nie jest skierowany do mnie?.:D:D:D:D osobo gość dziś Ty się lecz Kokosie XXXXXXX LECZ SIE psychofanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium do kogo ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 jest bliżej enter :classic_cool: 8 8 8 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie :classic_cool: imperium wole przer***ać ciebie :classic_cool: z wibratorem w twojej drugiej dziurce dojdziemy razem to raju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie sobie trójkąt. Kokos, dziad Janusz i 4imp. Plus paczka viagry dla dziadka :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke siedzi sobie przytulony do Oli i nawet mu do głowy nie przyjdzie żeby wchodzić do tego szamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Widzicie do kogo piszę. Do gościa od seksu i niebiańskiego orgazmu. ;) Interesują mnie tylko osoby 30-45, więc Duchełłe się nie łapie. Pytanie podstawowe- do kogo pisze reszta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reszta to idioci :D:D:D :P moja palka w twojej mokrej gorącej szparce i twój wybrator w drugim otworku, swiece płatki róż i dziki ostry seks :classic_cool: az zejdziesz z wycieńczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na coś liczysz. Hejterski temat i ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Szamberium jak co wieczór na forume :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja nazwałaby to tak"Mam za nic kobiety które siedzą tu co wieczór". Bez spacji nie na rewelacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Le Troll dziś Odpada bo? Tak naprawdę to twój stary jest miłośnikiem klimatów cuckcold i prowadząc mój support in orange , próbuje mnie namówić żebym przeoral twoją starą nieźle zakręcona rodzinka z was Juk Daj namiary na żonkę, to też zostaniesz fanem cuckold smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif A twój przydupasek nawrócić się na hetero jezyk.gif xxxxxxxxx xxxxxxxxx nie dla impotenta szyneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Sroll jaki ty głupi jesteś leszczyku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zrozumiem po co koke zakłada takie tematy jak ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyneczka? Nie oszukujmy się. Facet, który wyobraża sobie, że jest największym trollem na kafe, modelek raczej nie bzyka. Zatem mówimy raczej o słoninie, ale nie bądź taki zaborczy. Sam lubisz fantazjować o cudzych dziadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jaką popularnością cieszą się trolle, ale ty generalnie mało wiesz, co bije z twoich postów jak zapach cebuli i nie mytych jajetz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imperium strzela z palca
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duch na temacie :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie rzeczy p3derasci was nie intere pewnie :D:D:D truegeydetektive :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat założył nie żaden Koke tylko homodziad z biedaszybu, spr&potw dziadu, od kiedy zszedł do pomarańczowego podziemia, cały czas tu kręci i miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowa o twoim starym? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajetz wszyscy tu naśladują Kokeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poy3bane, wszyscy naśladują kokeja.. raczej kilka zj3banych osob widzi w prawie każdym kokeja 🖐️ pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś smof jak zwykle nie wiadomo do kogo mówisz pechowiec.gif Koke hejtował własnych znajomych z karuzeli. Z 4imp uprawiał seks, petrov też się przyznaje do seksu z nią. Petrov hejtuje jakąś olę, która była przez chwilę i dawno nie ma. Pewnie koke to petrov. Stałych użytkowników jest ograniczona ilość. A to ktoś kto dobrze wszsytkich zna. Hhh gość dziś władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×