Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem tu nowy, przeroochalem tu wszystkie, nawet twoja mame mow mi KOKE lub NAJ

Polecane posty

Gość gość
widmo_ dziś Na chwile -Wolf, wracajac jeszcze do watku o ktorym wczesniej rozmawialismy, to ja dochodze do wniosku ze panna testowala mnie. Bo celowo wyciagala mnie na spacery wieczorem w miejsca gdzie nikt o zdrowych zmyslach nie spacerowalby z kobieta ktora dodatkowo szczuje ubiorem. Teraz dopiero poskladalem to w calosc. To byl tzw. test na samca alpha. Ty pisales z tego prace tj.o tej tematyce doboru naturalnego. Ja zaslepiony wtedy ta chemia milosci nie widzialem rzeczy takimi jakimi sa i przeciez z gory wiadomo byly, ze ktoras z grupek dresow pijacych alkohol w ciemnej uliczce doczepi sie w koncu do nas I JA BEDE MUSIAL WYKAZAC SIE WTEDY. Mialem trzech przeciwnikow o wzroscie 175-185 tak na oko i wadze 75-90 kg, wiec moje szansy byly z gory skazane na niepowodzenie. (ja 185 i z osiem dyszek wtedy wazylem) Jednego tylko zdolalem uszkodzic tj.najwiekszego tzw.lidera grupki i jak dopadlem drugiego to juz strzaly i kopy dostawalem od trzeciego, a pozniej gleba i butowany bylem gdzie juz nic nie slyszalem. Jezeli to suczysko testowalo mnie w tak niebezpieczny sposob, to nawet nie wziela pod uwage tego, ZE MOGLEM NAWET NOZEM OBERWAC bo czesto osoby z tych grupek nosza przy sobie noz. Czyli miala tak naprawde gdzies moje zycie i zdrowie, a w oczy mowila cos co ja chcialem uslyszec. I teraz najlepsze -jak juz wracalem do zdrowia, to ona oznajmila mi ZE NIE CZUJE SIE PRZY MNIE BEZPIECZNIE i dla niej bylo bez znaczenia ze mialem trzech przeciwnikow zaprawionych w bojach. W jej oczach stracilem totalnie dlatego, ze dalem sie pobic. Kolejna ciekawostka to to, ze od tego momentu jak przegralem w bojce to ona stracila calkowicie ochote na sex tj. JEJ C/I/P/A ZROBILA SIE SUCHA. Czyli w jej oczach bylem niegodnym dostepu do jej krocza. Ty dluzej zyjesz na tym swiecie i co za tym idzie zakladam, ze miales wiecej partnerek kopulacyjnych. Powiedz mi, z kazda kobieta tak jest jak z ta moja byla opisalem ? Bo jak badalem sprawe wsrod znajomych, kolegow, to spotkal ich podobny przypadek gdzie kobieta porzucala faceta ktory przegral w bojce. Ja u tej bylem zdrady jeszcze odkrylem i puszczala sie od momentu jak poleglem w bojce. Zalezy mi bardzo na fachowej odpowiedzi i czy ja sie nie myle w mojej smialej tezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w robieniu gały zaj3bisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój Juken:D Mitomanienie o byciu kozakiem forum to jedno, wymyślanie sobie fajnych dup to już przesada. Przypominam, że przegrywa sz tu już X lat, ty nasz pogromco piękności :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cymbał se w do notatnika kopiował teraz wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duch kochasz Słowiankę? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Imperium strzela palcówkę, a nie z palca. Ładny mam profil, tylko nie przypominam sobie żebym nazwała się akurat 404. 😴 Le Troll. 🖐️ Zależy czy jesteś dobry troll czy zły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzela z palca 😴 palcwka to za długie slowo i ja mogę ci ją robić :classic_cool: a ty brać az po jajca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amst@f 2013.07.07 Muzycy, drodzy państwo, w trosce o lizaczy muszę sprawić im nowy dom, zupełnie jak blejk karington w świeżych kalesonach apartamenty swoim kochankom smiech.giflapka.gif No to gramy, pierwszą symfonię erotyczną, na początek z buta i dobrą nutą, bo nie powiem przecież, jaki wypierrd preferujecie drogie panie jezyk.gif tylko bez wykrętów, że czekacie na kominiarza wieczorową porą smiech.gif Pozdrawiam tych tzo mają poczuć rasowy po grochówce, poruszający kotarą wujka, tzo pomylił w notznej aferze apartamenty oczko.gif Normalnie byłoby inaczej, ale trzeba trochę poimprowizować, zanim nas modełłe wyjeebie w annały kafetełłe smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jotpegi na priv pewnie wbijasz się, bo modelka już się znudziła? jak z dzieckiem normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w robieniu gały tak jak koke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boli, bo wiem ze jestes bISeksem :( brzydze sie tobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli dupa że masz taką piękną żonę. Zwyczajnie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobo? Kobietom? Nowy?!????!!?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le troll czya w nas jak w otwartej ksiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie 404 cwaniaro tylko profil Inessy narzeczonej Wilka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.41 piętaszek Żmij. Wy to chyba naprawdę pedałki jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tobo? Kobietom? Nowy?!????!!?jezyk.gif XXXXXXXXXXXX a ty Debil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny walikoń, próbuje mnie tyrać tym że mam żonę :D zadanie dość trudne jeżeli nie karkołomne :) no ale wykaż się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój tata i roman hydraulik spod 4 tez pedalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuje cie tyrac bo masz podobno jakąś piękność tam. Za schab bym cie nie tyral szczęściarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moją głowę, gdybyś miał fajną żonę, nie wbijałbyś do innych na krzywy ryj wyłudzać fotki. Nie siedziałbyś latami na kafe. Nie tłumaczył byś każdemu, że jesteś macho w internecie. Ale co ja tam wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejterski temat i seks bomba Iness/ Kobieta z Wachlarzem/ CzwarteImperium. Brakuje Najszybszego w Mieście, Wilka, Przyjaciela In Spe i Koke Amstafa/ Władcę Lalek/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Dobra, dobra, niech Ci będzie z tym profilem. Pracuję w kancelarii. :P codziennie do 16. :P Bywam w Rotterdamie. :P W czym dobry powinien być mężczyzna- mam swoją wizję i jest bardziej obrzydliwa niż gościa od brania po jajca . :D W czym dobry powinien być troll nie mam pojęcia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam fajną żonę czy nie??? :) bo coś gubisz wątek, stawiasz teze a potem nawet nie umiesz jej obronć przed sobą samym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×