Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem tu nowy, przeroochalem tu wszystkie, nawet twoja mame mow mi KOKE lub NAJ

Polecane posty

Gość gość
dla mnie nie stalego bywalca jesteś jeno baranem prowadzonym na rzeź dlatego unikasz ze mną konfronyaałosny jak żigolak Koke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trol nie musi w każdym poście pisać że jest trolem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę pokazać, że jestem "inteligentny".Chciałem ci udowodnić, że gadasz głupoty. Ale po powyższym pasuje. Nie wiem, może szpital coś by tu pomógł. Bardziej chorego stanowiska tu jeszcze nie czytałem. To ja już pójdę 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziaduuuuuuuuu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom intelektualny to słaby powód do dumy na kafe 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym roczniku znajduje się taki "kozak" jak ty który próbuje trollowac trolla, co nie jest możliwe , na poziomie intelektualnym który sobą reprezentujesz  GGGG Większość przychodzi tu, popisze, i odchodzi. To chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22-21 Wpisał Koke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi bo ty masz tak mówisz ? ;) taki mam styl ze prowokuje na różne sposoby ale to dluga historia i raczej nie na twoje siły :) Xxxxx Serio chciałeś mi pokazać że piszę głupoty ? :D a skończyło się twoim tyraniem i ucieczką w podskokach ;) dear sir you have been trolled :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 juken padlino 😴 strzepałeś dzisiaj na forum bo coś taki cichy jesteś?:D:D:D jak nigdy 😴 pewnie pindol juz nie dryga :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziaduuuuuu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll dziś Bo tak jest syneczku, upokarzam cię, jestem trollem, czerpię przyjemność z denerwowania/w*****ania/prowokowania ludzi  (szkoe!), robiłem to na długo przed ślubem i robię po nim, JESTEM TROLLEM NA TYM FORUM , trudne, nie ?  Robię to jawnie i ostrzegam ludzi przed sobą , pomimo upływu lat , to nadal jest dla mnie fascynujące . Średnio mnie interesują słodkie popierdywania kafeterian czy jakieś kokeje i inne mameje....  To tylko pretekst , tak jak ty jesteś moją zabawką  W każdym roczniku znajduje się taki "kozak" jak ty który próbuje trollowac trolla, co nie jest możliwe , na poziomie intelektualnym który sobą reprezentujesz  Chcesz pokazać jaki jesteś "yeneligenty" a ja głupi ? Śmiało, czekam  polegniesz jak wielu (bystrzejszych) przed tobą i po tobie x Wesoło tu dzisiaj :-D Co jaracie? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgaszony uciekł :classic_cool: płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij zrób laskę jukenowi i s********j leszczu., to nie temat niepelnosprawnej noxelii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schizolu nie jestem żmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob sal laske tacie i spac synu transwestyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokos mnie też przeroochał Oczywiście myślał że jestem ślicznotą jak ze świerszczyka :-D Lubiłem czytać jak liże mi du.u.pę:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×