Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem tu nowy, przeroochalem tu wszystkie, nawet twoja mame mow mi KOKE lub NAJ

Polecane posty

Gość gość
Tja i starsz się o dziecko. Tylko z kim? Z którym kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim zdaniem masz, moim nie.Zgubiłes wątek przez słaba ironię? Dobra, dawaj fotę Grażyny. Zdaje się, że ruszasz do Imperium, to co ci zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodego ogiera potrzebuje :classic_cool: plemniki mlodega najlepsze wy stare rupiecie mozecie tylko walić pod posty i jojczyć o czyichś kochankach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś Tja i starsz się o dziecko. Tylko z kim? Z którym kochankiem? Już się nie staram, zrobiłam sobie zastrzyk antykoncepcyjny, bo lubię do środka. Sam rozumiesz gościu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam przykład dobrego trolla :P Kiedy piesci sie kobietę języczkiem po tzipce, w najróżniejsze, najdziksze sposoby, tak że dziewczyna prawie odpływa z przyjemności i wtedy w chwili kiedy jest rozgrzana do białości, gotowa żeby dojść, przerwa się pieszczoty , wstaje i wychodzi z mieszkania , zostawiając ją w tym stanie :classic_cool: to jest trolling :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Boli d**a że masz taką piękną żonę. Zwyczajnie zazdroszcz xxxxxxx tyle z kwestii gubienia wątku :P mówiłem że pisanie z pomarańczy to bardziej ciężar niż przewaga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A k****a ci nie rozsadza twardzielu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była ironia z tą piękną żoną, ja pierdolę. OK, podziękuj Żmijowi na priv za wierne wspieranie, na dziś koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udowodnij:) cytat jest jednoznaczny :D autotyrka jest powszechna wśród gamoni twojego pokroju, to nie nowość dla mnie :P ponoszą cie emocje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię się nabijać jak masz fazę na trolla. Zabawa kończy się, gdy zaczynasz udawać głupiego :) Nara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Le Troll dziś dam przykład dobrego trolla jezyk.gif Kiedy piesci sie kobietę języczkiem po tzipce, w najróżniejsze, najdziksze sposoby, tak że dziewczyna prawie odpływa z przyjemności i wtedy w chwili kiedy jest rozgrzana do białości, gotowa żeby dojść, przerwa się pieszczoty , wstaje i wychodzi z mieszkania , zostawiając ją w tym stanie cool.gif to jest trolling jezyk.gif Juk Interesująca definicja. Od dziś patrzę inaczej na trolling. Tak na marginesie, ja bym rzuciła w takiego trolla butem. Może bym trafiła i chociaż z tego miała satysfakcję. ;) Można też uczepić się paska przy spodniach albo nogi. Nie wolno nawet tak żartować. To męczenie zwierzątek rasy suczka i są na to paragrafy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zupełnie na odwrót bo nie tyram wyzwiskami tylko przedstawiam cycaty i twoje tezy , czyli tyram intelektualnie , rozumiem że to może być za dużo dla takie "wybitnego" umysłu jak twój :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troll to bardzo szeroka definicja zachowań i charakteru ;) Osobiście uważam że przedstawiona hipotetyczna sytuacja to zbyt dużo nawet jak na mnie :classic_cool: Mam jednak resztki cech ludzkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tyram intelektualnie".. Dżuken, nie mam siły na twój intelekt. Skoro gubisz się, gdy ktoś nazwie najpierw twoją małżonkę słoniną, a później piękną, to już dzięki Bogu nie mój problem. Niech intelekt będzie z tobą słodziaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Troll dziś jest zupełnie na odwrót bo nie tyram wyzwiskami tylko przedstawiam cycaty i twoje tezy , czyli tyram intelektualnie Le Troll dziś Odpada bo?  Tak naprawdę to twój stary jest miłośnikiem klimatów cuckcold i prowadząc mój support in orange , próbuje mnie namówić żebym przeoral twoją starą  nieźle zakręcona rodzinka z was  Juk Hehehe hehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to że nie masz siły, nie ma podparcia, jedno myślisz, drugie piszesz i sam się wp*****lasz w coś czego nie chciałeś napisać , nie moja wina że dajesz się podpuszczać jak dzieciak i można cię tyrać byle cyctatem bo się gubisz :P nowemu zajeło jedynie 9 lat zrozumienie tego że tego ognia nie zwalczy się ogniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Jukenik, raz myślę, że żona jest pasztetem, raz ze jest piękna. Ironia tu nie ma nic do rzeczy, bystrzaku. Styrana level 3 miesiace izolacji od ludzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha Dziadyga złapał fazę i Żmija widzi pod orange :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Le Troll dziś Troll to bardzo szeroka definicja zachowań i charakteru oczko.gif Osobiście uważam że przedstawiona hipotetyczna sytuacja to zbyt dużo nawet jak na mnie cool.gif Mam jednak resztki cech ludzkich jezyk.gif Juk Nooo. :classic_cool: A już myślałam, że jesteś jak Chuck Norris. Cechy ludzkie przy obrotach językiem wśród obcych ciał wskazane. ;) Gorących snów. 🖐️ Teraz będę przed zaśnięciem myślała o minecie, 69 i takich tam. Ach... :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jak jest - tak mawiają skandynawowie twoja ironia jest tak żałosna że może iść w dwie strony ( co skrzętnie wykorzystałem) , piesku "miałem już iść" , wydukałeś to co wydukałeś , musisz z tym żyć, zapewniam cię że po tej lekcji będziesz uważniej produkował swe mundrosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha przegryw złapał fazę i widzi dziadków spod orange :D Kurfa, jacy wy jesteście głupi, to się w Konstytucji nie mieści :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kurfa/spiertalaj/piertol/ to wcale nie homodziad :D idz włóż ten pusty łeb do sedesu i spuszczaj wodę , może nie pomoże ale chociaż istnieje szansa że się utopisz, przygłupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziaduuuuuuuu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, żonę masz pasztet, ale jak twierdzisz ze modelka, to daj piękność na priv. Masz kolejny materiał do psychologiczno intelektualnego tyrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było zdanie przykładowe. Ty określiłeś to jako "szyneczka", i że laski lecą na "trolli". Zresztą mam w d***e twoje czepianie się słówek. Masz obiektywnie piękną żonę, czy piękna jest "twoim zdaniem"? Z resztą twoja żona też mnie wali. Na 99% jest przeciętnie, 1% szans że jest z******ta. Ale po chuj sępisz wieczorami jotpegi? Dlaczego przegrywasz tu tyle lat mając gorącą żonkęę? I co ma intelektualne tyranie do wjazdów na rodzinę jak w cytatach wcześniej? Widzisz misiu, przyp*****lasz się do nieistotnych szczegółów i atakujesz udając głupiego, a pomjasz najtrudniejsze kwestie. A na koniec walisz tekścik, jaki jesteś inteligentny, sprytny, i kolejny raz bez wysiłku kogoś zniszczyłeś w swojej małej, forumowe wojence. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumam. Skąd się biorą takie zera które zaśmiecają to forum bzdurnymi postami i dlaczego te bzdury mają aż tak liczne odpowiedzi. Według mnie bałwan powinien zostać tu sam ze swoim bzdurnym wątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie kumam. Skąd się biorą takie zera które zaśmiecają to forum bzdurnymi postami i dlaczego te bzdury mają aż tak liczne odpowiedzi. Według mnie bałwan powinien zostać tu sam ze swoim bzdurnym wątkiem. XXXX choy kogo obchodzi twoje zdanie pedale 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak jest syneczku, upokarzam cię, jestem trollem, czerpię przyjemność z denerwowania/w*****ania/prowokowania ludzi :classic_cool: (szkoe!), robiłem to na długo przed ślubem i robię po nim, JESTEM TROLLEM NA TYM FORUM , trudne, nie ? :P Robię to jawnie i ostrzegam ludzi przed sobą , pomimo upływu lat , to nadal jest dla mnie fascynujące . Średnio mnie interesują słodkie popierdywania kafeterian czy jakieś kokeje i inne mameje.... :o To tylko pretekst , tak jak ty jesteś moją zabawką :classic_cool: W każdym roczniku znajduje się taki "kozak" jak ty który próbuje trollowac trolla, co nie jest możliwe , na poziomie intelektualnym który sobą reprezentujesz :classic_cool: Chcesz pokazać jaki jesteś "yeneligenty" a ja głupi ? Śmiało, czekam :P polegniesz jak wielu (bystrzejszych) przed tobą i po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fascynujące jak twój pierwszy raz z facetem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×