Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość zona niezalogowana
Z naciskiem na doglebnie :D mrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ochota jest zawsze Malzonko. Tylko co ja mężowi powiem jak zastanów Ciebie z głową między moimi udami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
**zastanie!! Dłonie mi drżą;) Puchaczu, uwielbiam ten sarkazm:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Be jak to co? Mezu posuwaj Wymagajaca w tej chwili :D Widze to!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Puchaczu wypusc slonce z niewoli!!! My kobiety poludnia tez go potrzebujemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Zamiast slonca? ;) Wbija sie to w moje klimaty wiec nie ma sprawy, dla dobra ogolu oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Slonce! Mam i ja! Pieknie jest, pieknie jest, pieknie... :D Czesc Slodziaku :) nie badz zbyt pochopny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Hmm... jakby to powiedziec... bardziej pasuje do Puchacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Jaki romans? Rzniecie w polowie drogi nie nazwalabym tak... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Frywolna to moje drugie imie :) a, ze dzis bardziej... coz to po nocy z Be... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Oj udana :) jakis tam sen byl, co w prawda w ilosci minimalnej, ale podejrzewam ze nawet jakbysmy cala noc zarwaly to adrenalina by nas dzis trzymala na nogach i to w swietnej formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Chwilka oddechu. A i u mnie się słoneczko pojawiło. I mimo zmęczenia i niewyspania chodzę taka.. podekscywana? Sama nie wiem. Za dużo się wydarzyło jak na ostatnie 24 godziny. Tak dobrze mieć kogoś, do kogo jesteśmy podobni i na odwrót;) Być w niewoli związaną pożądaniem, być poddawanym woli tych innych ust, dotyku, pieszczoty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Chyba staje się niewolnicą własnych pragnień:D Zastanawiam się Malzonko, co by było gdyby.. jakby noc miala 24 godziny, a my moglybysmy poczuć swoje dłonie. To tu, to tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Be ja wiem co by bylo... umarlybysmy na przewlekly orgazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To byłaby piękna smierc:D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziak6666
MMMmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Juz slysze te mowy pozegnalne na nadzych pogrzebach: pieknie zyly, pieknie zmarly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
A w niebie Sw. Piotr ( Be patrz! Ma w imieniu litere ktora mnie rrrrrusza!) mialby z nami siodme niebo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziak6666
a jaka Cie rusza ? :P buzaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Oczywiscie rrrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Piotr o ile święty, miał by z nami piekło. Nie znam mężczyzny, który całą wieczność przeznaczylby na życie pomiędzy dwiema kobietami:) Jeśli można umrzeć dwa razy, on by umarl, dziękując za chwile oddechu i ciszy:D Taki pewien Piotr nie święty, ksiądz parafii, do której uczęszczałam. Potrafił samym spojrzeniem wzniecic ognie w kobiecie, czy piekielne? Być może. Gdyż większość parafianek marzyła o tym aby mu zanucic chórem anielskim wszystkie swoje grzechy i myśli. Poslusznie kleczac i uchylajac usta do platka komunii, wpatrujac sie w niego zamglonym spojrzeniem..Niektóre tak to obłędnie robily, że sama chciałam je przelecieć. I chyba dlatego został oddelegowany w inne rejony.. żałobą narodową mogłabym to określić. Tacy to oni są. Ci mezczyzni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Piotr o ile święty, miał by z nami piekło. Nie znam mężczyzny, który całą wieczność przeznaczylby na życie pomiędzy dwiema kobietami:) Jeśli można umrzeć dwa razy, on by umarl, dziękując za chwile oddechu i ciszy:D Taki pewien Piotr nie święty, ksiądz parafii, do której uczęszczałam. Potrafił samym spojrzeniem wzniecic ognie w kobiecie, czy piekielne? Być może. Gdyż większość parafianek marzyła o tym aby mu zanucic chórem anielskim wszystkie swoje grzechy i myśli. Poslusznie kleczac i uchylajac usta do platka komunii, wpatrujac sie w niego zamglonym spojrzeniem..Niektóre tak to obłędnie robily, że sama chciałam je przelecieć. I chyba dlatego został oddelegowany w inne rejony.. żałobą narodową mogłabym to określić. Tacy to oni są. Ci mezczyzni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Wymowic podczas orgazmu "Rrrrrrrolny puchaczu! Orrrraj! Orrraj!" No bezcenne!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
O tak! Rolny! Oraj... rznij... piernicz.*******aj...!!! Be dobrze, ze ja tego Piotra nigdy nie slyszalam... ja taka wrazliwa na tembr meskiego glosu...a w koscielnej lawce sobie jeszcze nie dogadzalam... Rany, koncze, bo jakies mikrourazy popralkowe... :D Udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×