Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość zona niezalogowana
O tak! Rolny! Oraj... rznij... piernicz.*******aj...!!! Be dobrze, ze ja tego Piotra nigdy nie slyszalam... nie widzialam... ja taka wrazliwa na tembr meskiego glosu... na meskie glodne spojrzenie... a w koscielnej lawce sobie jeszcze nie dogadzalam... Rany, koncze, bo jakies mikrourazy popralkowe... :D Udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Znikają mi posty:( Jakiś święty w tym miejscu palce wkłada? Oj nie ładnie. W takim razie dobrego weekendu dla Was Kochani! Grzeszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Puchaczu Rrrrrr ;) Udał się, udał :) Miałam jeszcze atrakcję w postaci winobrania, co prawda dla mnie to było osobno wino i osobno branie, ale cóż... :D Nie śmiem narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziak6666
Witam :P mi bardzo przyjemnie :) a wam ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchaczu Twoje imię ma "r" więc to już robi robotę :D no chyba, ze oszukujesz i to jest "rz" a to na mnie nie działa :D No przecież do weekendu mogę łechtać się sama, tak żeby potrenować i potem leciutko nakierować: kciuk na 12, serdeczny na 2! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodziaku - my pracujemy :D a i do kwoki mi daleko ;) Puchaczu - na wariata napisałam na pierwszym wątku do Be, nicku nie przemyślałam, choć rzeczywiście mówi o mnie wiele, ale jakbym miała dziś wybierać to możliwe, że jeśli jest na tym forum jakaś moderacja to by mnie nie przepuścili ;) Koneserka zaiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Tak sie sklada, ze moim najmocniejszym organem jest mozg czytaj glowa. Jak strace glowe to i zahamowania pojda... choc w sumie zadnych nie posiadam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Be jest usprawiedliwiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
No wlasnie tak jak Tobie i tez jestem zaniepokojona w zwiazku z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Dzień dobry! Zgłaszam się i podpisuję listę obecności. Dziś musi być dobry dzień!! Więc takiego i wam i sobie życzę zboczuszki;):classic_cool: Buziaczki dla malzonki!:) Pozdrowienia dla Mężczyzn:) Hej!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się czuję wycałowana po raz enty ;) A i klapsy przyjmuję z radością, bo coś ostatnio siarczystością nikt mnie nie obdarza... Ja już mam dobry dzień i nawet niech nikt nie kombinuje, że go zepsuje! Nie dam się :D Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A co możemy zrobić o godzinie 14:00? Słowa dobrze byłoby zamienić w czyny. Oddech w pocałunki. A małe co nie co-- na WIELKIE COOOOS!:D Pomyślmy. Na co miała bym, mielibyscie ochotę? Hm?~¿~:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×