Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne ciule pisze, ze 1700 funa w uka to super życie.

Polecane posty

Gość gość
Tego w PL nigdy byście nie mieli. Nawet gdybyście mieli wykształcenie i dobrą pracę (a o taką jest dziś bardzo trudno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4000zł to jest dzis pensja na start w PL jesli sie ktos uczyl. Nie znam nikogo po dobrych panstwowych studiach kto by zarabial mniej. I do tego mozna zlapac fuchy wiec zawsze cos wiecej wpadnie. Wsbzdet to co innego. Dobrze ma byc tym co sie uczyli a nie wszystkim. UK z waszymi cenami to śmieszny kraik z pogranicza Europy. Buehehehehe! Śmieję się z was białe murzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, atk juz wiemy niedorobiony wuefisto o tych wspanialacych , panstwowych studiach po ktorych pracy nie miales i musiales jechac na saksy do Uk by zasuwac na alejkach w magazynie :D Tyle ci daly twoje dobre, panstwowe studia :P A po powrocie znow do szkolki by w fabryce na obrabiarce pracowac :D Przepracowales choc dzien w swoim " zawodzie ! ? :P Wuefista super wyksztalcenie :D x I przestan pisac farmazony, akurat synowie mojej psiapsiolkii pokonczyli ta twoja super uczelnie i.. jeden zasuwa jako brygadzista w hurtowni owockow , a drugi , ktory byl mistrzem Europy w kajakarstwie( czy jak sie to nazywa) nie ma pracy... Co z tego , ze medali kupa osiagniecia super jak nikogo to nie interesuje ? Wole moj WSb bzdet jak piszesz, po nim i w Pl pracowalam w zawodzie i za granica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Team leaderem? :D ja bylam team leaderem jak mialam 18 lat i tez mogę wciskac ludziom ze miałam taka i taka prace. Każdy, nawet bez kwalifikacji może być team leaderem (niektóre firmy rzucają wielkimi tytułami a płacą najniższa ;) wiec wieżę ze gościu był team leaderem tylko pewnie w Starbucks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Starbucksie trzeba umiec po angielsku. Wuefista trzymal sie Polaczkowej grupy ktora ani me ani be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zarabiam różnie, mam własną działaność praca umysłowa, czasem mi na czysto (już po odjęciu kosztów) wpadnie tylko 1000-1100 funtów, a casem - tak jak dziś - 1685 funtów. netto. mąż ma zawsze stałą pensję w pracy, jest to 1458 netto miesięcznie. mamy świetne życie. pozdrawiam z bardzo słonecznej dziś, pięknej, mojej kochanej Szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię UK - tutaj jest wszystko czego brakowało w PL. PL to kraj w którym nigdy nie było i nie będzie normalnego życia. Kto żyw stąd uciekał i tak jest do dzisiaj. Mickiewicz, Chopin, Polański, Światło, Miłosz i miljony innych wy/sra/li się na ten śmieszny kraik z obrzeży Uralu. Stąd trzeba uciekać aż się zadymi. Każdy dzień tutaj to dzień bezpowrotnie stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wsxystko masz swinio:D nawet pachnacej polskiej kielbasy nie masz a co dopiero mowic o powazniejszych rzeczach. Bueheheeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" nawet pachnacej polskiej kielbasy nie masz a co dopiero mowic o powazniejszych rzeczach" - wow, .... po prostu, wow. Czlowiek ktory standard zycia wytycza sobie dostepnoscia do smierdzacej kielbasy przemielanej 4 razy na "cudownej" polskiej wsi musi miec bardzo bogate zycie kulturowe I intelektualne (zwlaszcza ze uwaza kielbasa za wazne rzeczy, ... nie mowiac o wazniejszych). No bo przeciez tylko glupki przejmuja sie takimi rzeczami jak plena umowa o prace, ubezpieczenie, emerytura, w p**du z tym! Jest kielbasa jest po co zyc!!! Hurrra!!! I smalec I Mazury I kaszanka- zycie jest piekne. Co za debil. Widac ze wlasnie dlatego nienawidzi UK bo siedzial w pokoju z 15 chlopa, zarli zupki I gadali o kaszanach na swojej wsi I mustakach pod sklepem. Team Leader- no tak, a jego team to tre wszystkie menele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież prawdę pisze! Każdy dzień tutaj to dzień bezpowrotnie stracony. Mickiewicz, Polański, Miłosz, Światło, Chopin dobrze wiedzieli co robią. Stąd trzeba sp/ier/dal/ać co sił w nogach bo jak mawiał Piłsudzki : kraj piękny a ludzie ku/rwy! Tak! Dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria Curie-Skłodowska też dała stąd dyla. Dziś 20.000.000 Polaków wy/sra/ło się na was wielbicieli kiełbasy i kaszanki. Buahahahaha! To jaki ustrój będziecie teraz budowali bo już wszystkie spi/epr/zyli/ście wy niedojdy nadwiślańskie. Czego się nie dotkniecie to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusk też stąd wyemigrował. Buehehehehe! Zostawił was i wasz PiS. Śmieszny kraik z obrzeży Uralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wsxystko masz swinio:D nawet pachnacej polskiej kielbasy nie masz a co dopiero mowic o powazniejszych rzeczach. Bueheheeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak, wsxystko masz swiniosmiech.gif nawet pachnacej polskiej kielbasy nie masz a co dopiero mowic o powazniejszych rzeczach. Bueheheeeeeeee " Czy ty doslownie kopiujesz I wklejaszprzypadkowo te same durne odpowiedzi z tymi samymi bledami? O losie,... jaki zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Team Leader -- czyli po prostu brygadzista. Wielki powod do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko czego mi brakowało w PL mam tutaj w UK. Kocham cię UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wsxystko masz swinio :D nawet pachnacej polskiej kielbasy nie masz a co dopiero mowic o powazniejszych rzeczach. Gnij w uk przybłedo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygłup w uk zamilkł bo obalono jego twierdzenie ze ma 'wszystko' :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz najedz sie kaszanki i salcesonu, bedzie ci lepiej :) To jest to WSZYSTKO na co cie stac w PL :) I ajk tam wuefisto skomentujesz brak pracy po cudownym AWf ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to brudny kraj, bez kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMIGRACYJNY ŚMIEĆ znowu grasuje forum. Chyba był w psychiatryku, bo przez jakiś czas byl spokój, ale go wypuścili, niestety. Frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 to nie sa duże pieniądze. UK jest drogie w cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK : - kombinowanie żeby nie pracować tylko brać zasiłki - bo się "należy" - uczyć się języka? nie! po co?Anglicy mają dać tłumacza - tłumacz się "należy" - szkoły dla dzieci, darmowa opieka zdrowotna (oczywiście dla tych co nie pracują) również "się należy" - dopłaty do czynszu "należy się" bo pensje niskie i nie stać leserów na wynajęcie 3 bed z garażem - no to niech Angole dopłacą! - do tego trzeba się ochlać w każdy weekend, drzeć mordę, puszczać 100 razy "ona tańczy dla mnie" - bo nam się to "należy" w ramach wypoczynkua tak na marginesie to ja i tak podziwiam Anglików że tak długo to znosili - wyobraźcie sobie podobne zachowanie innej nacji w Polsce - krew lałaby się po ulicach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK : - kombinowanie żeby nie pracować tylko brać zasiłki - bo się "należy" - uczyć się języka? nie! po co?Anglicy mają dać tłumacza - tłumacz się "należy" - szkoły dla dzieci, darmowa opieka zdrowotna (oczywiście dla tych co nie pracują) również "się należy" - dopłaty do czynszu "należy się" bo pensje niskie i nie stać leserów na wynajęcie 3 bed z garażem - no to niech Angole dopłacą! - do tego trzeba się ochlać w każdy weekend, drzeć mordę, puszczać 100 razy "ona tańczy dla mnie" - bo nam się to "należy" w ramach wypoczynkua tak na marginesie to ja i tak podziwiam Anglików że tak długo to znosili - wyobraźcie sobie podobne zachowanie innej nacji w Polsce - krew lałaby się po ulicach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK : - kombinowanie żeby nie pracować tylko brać zasiłki - bo się "należy" - uczyć się języka? nie! po co?Anglicy mają dać tłumacza - tłumacz się "należy" - szkoły dla dzieci, darmowa opieka zdrowotna (oczywiście dla tych co nie pracują) również "się należy" - dopłaty do czynszu "należy się" bo pensje niskie i nie stać leserów na wynajęcie 3 bed z garażem - no to niech Angole dopłacą! - do tego trzeba się ochlać w każdy weekend, drzeć mordę, puszczać 100 razy "ona tańczy dla mnie" - bo nam się to "należy" w ramach wypoczynkua tak na marginesie to ja i tak podziwiam Anglików że tak długo to znosili - wyobraźcie sobie podobne zachowanie innej nacji w Polsce - krew lałaby się po ulicach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze to skromne życie, ale jak bidoki tam sa to co maja mowić. Do Polski nie wroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL za to macie dobrobyt. Dla ku/rew, złodziei, księży i polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk dobrze ma tylko landlord i polityk. Reszta zyje z miesiaca na miesiac. Wybieram pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×