Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie obchodziłem walentynek bo nigdy nie miałem dziewczyny

Polecane posty

Ja po prostu znam wielu fajnych i atrakcyjnych facetów w tym wieku, którzy są wolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja po prostu znam wielu fajnych i atrakcyjnych facetów w tym wieku, którzy są wolni" x normalnie burzysz mój świat. :D no ale OK, nie będę ci wmawiał czegoś co jest sprzeczne z twoimi obserwacjami. nawet jeżeli moje są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 87
Ja mysle ze kazdy ma prawo do sxczescia i zakochania s co do wieku to on e milosci sie ni liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie obracamy się w innym środowisku, albo co innego rozumiemy przez "fajnego i atrakcyjnego faceta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie uprawiam "clubbingu" :D więc moje obserwacje dotycza ludzi których spotykam w dzień właśnie w takich miejscach jak praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poza pracą mam jeszcze życie, więc spotykam większą grupę ludzi i pewnie stąd moje obserwacje. Bo ja też w sumie nie uprawiam "clubbingu" po prostu chodzę ze znajomymi potańczyć w fajne miejsca, a poza tym, mam jeszcze kilka pasji, głownie męskich, więc spotykam dużą grupę ludzi. Nie tylko tych, których widzę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo ja też w sumie nie uprawiam "clubbingu" po prostu chodzę ze znajomymi potańczyć w fajne miejsca," x a co to za różnica? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadnicza. Clubbing to krążenie od klubu do klubu, im modniej i tłoczniej, tym lepiej. A ja miejsc w których techno nawala z głośnika po prostu nie odwiedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi jest źle z samotnościa jutro walentynki a ja dalej w tym samym miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no być może są jakieś takie precyzyjne definicje ale ja tego terminu użyłem raczej "żartobliwie, ironicznie" jako określenia weekendowego imprezowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja poza pracą mam jeszcze życie," x ale mi dosrała, hehe. jakbym był prawdziwym facetem to bym się pewnie wkurzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×