Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak walczycie z AZS

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Jestem Wojtek i mam 23 lata, mam atopowe zapalenie skory. Lekarze sa bezsilni a sterydow nie chce brac. Przez 5 lat radzilem sobie ale kremy ktore przyjmowalem juz teraz mnie uczulaja. Uzywalem flexiderm, linoderm, olej avocado i emolium krem specjalny. Jaki krem polecacie chodzi o to zeby nartluscic skore. Probuje tym olejem avocado ale srednio dziala swedzi mnie twarz ale jednak cos tam mi zlagodzilo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Emolium, ale musisz go stosować przez jakiś czas, aby zauważyć efekty. Najlepiej zamówić go przez internet, w zwykłej aptece sporo przepłacisz. Ja zamawiałam w Melissie, bardzo szybko zrealizowali zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiązanie jest jedno Beta-Skin Natural Active Cream, który stosuje się w przypadku choroby takiej jak AZS. Preparat ma działanie regenerujące i nawilżające, niweluje swędzenie oraz zaczerwienienie. Jeżeli problem z suchą skórą jest dość duży, to stosuj krem tak często, aż zauważysz widoczną poprawę. Następnie używaj kremu profilaktycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej niz emolium polecam balneum, bo nie na parafinie tylko na oleju sojowym, u syna stosuje i efekt jest szybki, jest tez seria dla dorosłych, ale to musisz sam poczytac, co do masci to na duze wykwity no niestety ratujemy sie maścia sterydową, u nas jest pimafucort, ale to tylko jak na prawde trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasinkaja
No wiesz, to trudno tak komuś doradzić i zapewnić, ze zadziała. Chyba musisz wypróbować sam różne preparaty. Jedyne, co mogę, to polecić emolienty, które sama stosuję i dla mnie są super. To są kosmetyki Demsa na atopowe zapalenie skóry http://www.demsa.pl/atopowe-zapalenie-skory Mają dwie linie - w zaostrzeniach i na co dzień. Przyznam się, że dawno już nie musiałam stosować tej linii mocniejszej. Czyli jest całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AZS nie wyleczysz, a każda skóra inaczej reaguje. Ja na przykład, teraz w okresie letnim, zauważam poprawę kondycji mojej skóry :) Problemy zaczynają się zazwyczaj znów z nadejściem chłodniejszych, jesiennych dni. Z kremów do pielęgnacji mogę polecić Ci Krem dermo recepturowy Linocholesterol ponieważ bardzo dobrze natłuszcza i długotrwale nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się trzymać dietę, baaaaardzo uważam na to co jem. A poza tym łykam sobie neoglandynę. Nie zwalczy azs na pewno, ale przynajmniej skóra mnie nie swędzi codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AZS miałam całe dzieciństwo, nabawiłam się też zakażeń od ciągłego drapania ran jako nastolatka. Jak miałam 16 lat smarowałam miejsca zapalne maścią sterydową bedicort G, rany szybko się goiły, w jakieś 3 dni już nie było po niczym śladu. PRZESTAŁAM SIĘ DRAPAĆ i rany już nie wróciły, mam prawie 22 lata i nie mam już AZS. (Dodam tylko, że swędziało mnie pod kolanami, zgięcia rąk, stopy i łydki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Holandii i przyjaciel mojego męża jest producentem olejku z medycznych konopii. Teraz ma spray na bazie medycznej marihuany i olejku kokosowego do pielęgnacji zmian skórnych, osoby zmagające się z AZS, łuszczycą, skórę pielęgnują zewnętrznie tym właśnie nowym sprayem - nie będę podawała nazwy, żeby nie było, że reklama - a wewnętrznie piją olejek CBD w kroplach, lub też w sprayu - ten w sprayu jest silniejszy w mg w dawce od tego w kroplach - czyli stosują 2 preparaty, całkowicie naturalne i bio, olejek w spray na skórę i drugi do picia, a i ten do picie, to nie jest zwykły olej konopny spożywczy, tylko cannabidiol CBD. Efekty są b. szybkie. Jeśli Ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej, służę pomocą, mój mail celbrunele małpa gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U dziecka do pielęgnacji używam kosmetyków z eeny meeny, fajny zestaw wielofunkcyjny. Nie uczula, nie podrażnia, z certyfikatem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2016 o 18:55, Clc napisał:

Mieszkam w Holandii i przyjaciel mojego męża jest producentem olejku z medycznych konopii. Teraz ma spray na bazie medycznej marihuany i olejku kokosowego do pielęgnacji zmian skórnych, osoby zmagające się z AZS, łuszczycą, skórę pielęgnują zewnętrznie tym właśnie nowym sprayem - nie będę podawała nazwy, żeby nie było, że reklama - a wewnętrznie piją olejek CBD w kroplach, lub też w sprayu - ten w sprayu jest silniejszy w mg w dawce od tego w kroplach - czyli stosują 2 preparaty, całkowicie naturalne i bio, olejek w spray na skórę i drugi do picia, a i ten do picie, to nie jest zwykły olej konopny spożywczy, tylko cannabidiol CBD. Efekty są b. szybkie. Jeśli Ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej, służę pomocą, mój mail celbrunele małpa gmail.com.

Słyszałem właśnie, że jest sporo pozytywnych opini o stosowaniu maści konopnych. Sam zakupiłem niedawno i zastanawiam się, czy warto. Czy ktoś z Was niedawno stosował i widzi rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×