Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość Ailukka
redivy - no troszkę tak, bo cisza w artykułach i pewnie przez jakiś czas tak będzie. Myślę, że to się zmieni jak znowu będzie coś się działo. Wtedy znowu będzie mega faza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
mam 23 lata ;) podoba mi sie to chyba za dużo powiedziane ale..ma coś w sobie. Choć nie powinnam tak nawet myśleć,bo jeszcze ktoś mi łeb odrąbie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu cos sie nie dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zauważyliście ze Kajetan nawet jak schudł ma niezłego bicka? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailukka
To co zakładać drugą cześć wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan ma k***ska 5 cm wiem bo sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redivy
Jejku, ja jestem tak ciekawa co jutro powie rzecznik prokuratury. Chodzi mi o zeznania Kajtosia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało k****a znowu sie zj**ało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wy na to żeby napisać do znajomych K żeby czegoś sie o nim dowiedzieć nowego???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redivy
To chyba tylko ja jestem tak "stała w uczuciach" bo mi w ogóle nie przechodzi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ailukka - i nadal mam ochotę ewentualnie do niego napisać a jak sie zgodzi to i " bliżej poznać" ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LordVoldermord
Ja wam mowie ze tej Kasi to głowa sama odpadła a on chciał tylko przyszyć :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailukka
Zapraszam do części 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redivy
Do osoby która ma pomysł żeby do niego napisać; tak uważaj bo jego znajomi wszystko Ci wyśpiewają w popłochu ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calliipso
Redivy,nie jestes sama. Ja też ciągle jestem w nim zabujana xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redivy
Zarzuć link do części 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calliipso
Daj link do cz. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na vitalii Rez sa fanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo inteligentny facet, przecież tak po prostu nie jechałby tą taksówką z workiem ociekającym krwią. Dla mnie to jest bunt, protest, próba pokazania tego, że się z czymś nie zgadza. To może być bunt przeciwko ładowi społecznemu, a może przeciwko konkretnym osobom. Zrobił demonstrację. Przecież pojechał tam w biały dzień, robił to z założeniem, że go złapią. Ucieczka to jest jego gra, to jest forma pokazywania rywalizacji. Dokładnie tak, jak to się dzieje w dzieciństwie. Zostawiam ślady, a inni mają mnie znaleźć i złapać. On się w tej sposób zabawiał – opowiada seksuolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ostatnio, ze Kajtek chcial niby pogryzc policjantow... Szczerze w to nie wierze. To wszystko jakas bezsensowna gra pozorow. Wiem, ze Kajetan zle zrobil, ale mimo to jest mi go szkoda...co sie musialo dziac w jego glowie, ze posunal sie do zrobienia komus krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na vitalii też są fanki? przecież to jest portal dietetyczny... opanujcie się baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaahha ale beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie brzydzą zwyrodnialce i głupie ciipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panaceum
Nie jest inteligentny, nie jest nawet twardy. Jeżeli to bunt preciwko społeczeństwu to udowodnił że inne środki zawiodły i już nie wiedział jak zwrócić na siebie uwagę. Niemoc. Potem panika w załośnie zorganizowanej ucieczce. Całe to przedstawienie było tragifarsą, a on w nim przepadł, kolejna rzecz go przerosła. Kobieta straciła życie, bo ktoś nie umiał sobie poradzić ze swoim bytem, nie umiał się odnaleźć. I to że nie umie sie odnaleźć byłoby nawet ok , bo czasem trzeba iść pod prąd i nie zgadzać się z większością, która narzuca zasady i próbuje zdominować jednostkę by nie ważyła się mysleć samodzielnie, ale temu facetowi zabrakło jaj by wieść samodzielne życie wbrew zasadom społeczeństwa przez lata. On wolał popełnić samobojstwo poprzez morderstwo, bo chociaż w ten sposób chciał zwrócić na siebie uwagę i szybko zakończyć swoje życie. Brak odwagi by być sobą i żyć długie lata po swojemu. Tego by nie wytrzymał, wolał efekciarskie wyjście z sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×