Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH ZSZEDŁ NA PSY

Polecane posty

Gość gość
"Kiwi durniu kupiłeś!" :D Właśnie leci ten odcinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z odcinków o ślubie Marioli to pamiętam tylko taki, gdzie Mariolka w białej sukni robiła casting na męża z Internetu i przyjechał do niej arabski książę z bajki na wielbłądzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marian Paździoch xD "O menda jedna, świnia przebrzydła, łysa pała!" XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Mariola w końcu jest mężatką czy nie? Wczoraj oglądałam najnowszy odcinek i żadnego Kopernika tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najnowsze odcinki nowa seria teraz od września jak już wspomniano było o ślubie mariolki z jakimś typem co nazywał się kopernik ale ona odeszła od ołtarza bo ją wzięło po jedzeniu xd no i ferdek złożył przysięgę ślubną za swoją córkę przed ołtarzem . Kolejny odcinek był o tym że paździoch chciał coś zrobić żeby boczek nie wypróżniał się w ubikacji na ich piętrze i zamontował różne blokady drzwi przed nim .Ale zawsze jak wciskali kod albo dostawiali rękę i otwierał się kibel to boczek już tam siedział xd kolejny nowy odcinek był o tym że halinka była u bankomatu i zostawiła w nim kartę kredytową i ktoś jej tę kartę zabrał jak wróciła z powrotem po nią ,na nagraniu z kamery był jakiś dziwny typek w masce clowna .jAK sie potem okazało to był prezes kozłowski bo jak był u ferdka to mu wypadła maska clowna z torby przed wyjściem od nich ;) jeszcze był odcinek wczorajszy nowy że halinka cierpiała z powodu tego że jakiś chłopiec wziął ją za starą babę i jej ustąpił miejsca w autobusie żeby sobie usiadła no narzekała że się starzeje xd tak to powtarzają odcinki ciągle o 19.30 na polsacie .... ja to lubię odcinki te stare tak od 1 do 300 gdzieś jak były z lat 2000-2009 tak gdzieś wtedy jak jeszcze waldek był zaa granicą i nie było go i był tylko boczek pażdzioch i ferdek no i jak jeszcze nie było jolaśi pupci to były dobre odcinki jak nie wrócił waldek z zaagranicy . Jak żyła babka rozalia , i jak był edzio listonosz i taki dziadek borysek jeszcze to były dobre odcinki ale to były pierwsze serie tak do 2004 roku .POtem też tak od 200 do 300 odcinka było całkiem nieźle no i tak do odc 350 gdzie nie było waldka jeszcze to było nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie,nie jest,uciekła z USC,bo dostała rozwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi w sprawie ślubu Marioli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczorajszy odcinek był nawet fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jA lubiłem odcinki może wymienię kilka które zapamiętałem i które zawsze lubię oglądać jak powtarzają na polsacie .... podobał się mnie odcinek jak kisili ogórki i pytali się ludzi różnych jak ukisić ogóra i jak boczek poleciał na pole do kogoś urwać ogórków i go psy pogoniły xd albo jak marian powiedział do haliny która leżała w wyrze że ja w sprawie ukiszenia ogóra xd albo inny odcinek jak zakłady robili że postawi ktoś wódę ale mają wykonać jakieś zadanie no i ferdek miał wypić wodę z sedesu ale przedtem boczek wypił z rezerwuaru i zjadł rybę przeterminowaną od roku 82 xd albo odcinek jeszcze dobry był jak ferdek dostał zaczadzenia umysłu i był kardynałem albo posłem ,albo jak znaleźli komórkowy telefon ministra i ferdek go udawał i kazał dokonać zmian które nie pasowały w rządzie i potem minister przyszedł do niego bo namierzyli telefon xd jeszcze dobry był odcinek jak ferdek został oskarżony o coś ale nie wiadomo o co dokładnie ale był pilnowany i w tvp gadali ciągle o nim że będzie jego proces i kto jest jego wspólnikiem xd albo jak było jeszcze odcinek że boczek miał bolaka na nodze i mu ferdek obklejał kapustą i kazał mu tak to nosić też mnie to śmieszyło jak się zrobiła cała noga sina boczkowi że nie mógł w ogóle chodzić xd jeszcze co pamiętam dobre odcinki jakie były to jak ferdek zrobił proces sądowy po sąsiedzku babce i ją zamknął w piwnicy do więzienia za to że mu wylała piwa do zlewu ,potem przychodzili do ferdka inni ludzie żeby ich babki też ferdek osądził i zamknął xd albo odcinek dla mnie pamiętny jak ferdek nagrywał piosenki i sprzedawał kasety magnetofonowe i się babki z kółka rożańcowego kłóciły z nim że obraża w swojej piosence księdza proboszcza . No jeszcze odcinek pamiętny dla mnie który mnie się podobał jak ferdkowi zęby wypadły jak otwierał nimi piwo i potem mu boczek załatwił dentystę co mu wprawił zęby niedzwiedzia grizzly xd kolejny odcinek który mnie się podobał z starej serii już jak jakiś arab przyszedł do paździocha i chciał by go osądzono bo mu miał sprzedać dworzec we wrocławiu i go oszukał biorąc od niego kasę i go potem mariana więzili w celi i ferdek próbował go uratować z niej xd inny odcinek to jak założył marian ciucholand i ferdek z boczkiem łazili do niego ciągle szukając tam kosztowności ukrytych w ubraniu xd ciągle brali jakieś buty nawet małe pary i szukali jak leci co tam jest ukryte xd co dalej to odcinek jak ferdek uczył mariana jak być rolnikiem bo chciał marian zamieszkać na wsi i go ferdek uczył wiejskiego życia jak się doi krowy i robi obrządek w gospodarstwie i boczek był bykiem xd z boczkiem podobało się mnie zawsze ten odcinek jak wyjaśnili dlaczego on się wypróźnia w toalecie na piętrze ferdka i mariana . bo u niego straszyło i potem marian i ferdek poszli to sprawdzić i okazało się to prawdą że rzeczywiście tam dzieją się dziwne rzeczy jak się wyjdzie każdego spotkało co innego xd albo odcinek jak waldek z ferdkiem zrobili sobie kukłę babki i pobierać chcieli rentę od edzia listonosza xd zrobili sobie babkę i ją chcieli też chyba do prądu podłączyć żeby ożyła xd albo jak ferdek był krawczykiem i boczek też był krawczykiem i najpierw to było tak że to tak wymyślił że jest podobny boczek do krawczyka i potem boczek to podłapał i się ubierał jak krawczyk xd no i potem na koniec jak marian się ucharakteryzował na lenina że też jest do kogoś podobny xd albo jak ferdek się pokłócił z halinką i wyszedł z domu i zrobił marsz przez całą polskę za pracą żeby udowodnić że nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z jego wykształceniem .No i potem też marian z boczkiem ruszyli za nim w marsz przez całą Polskę i potem Ferdek wrócił chyba na koniec do domu xd dObry był też odcinek jak pażdzioch wymyśłił na każdego z kamienicy że donosili za komuny i nawet mariolka tam była i każdy miał swój pseudonim nawet był edzio i ksiądz proboszcz ,potem się okazało że sam marian donosił i swoje teczki spalił w piwnicy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dobre były odcinki jak marian pozyczył jakiś horror japoński ferdkowi na kasecie i potem tam jakaś potworna dziewczyna z tego filmu do niego przyszła do łóżka jak spał xd no albo odcinek jak łatała minister dziurę budżetową i miała faceta co przez ekran hipnotyzował ludzi i wyciągał rękę z ekranu zabierając im pieniądze co leżały obok xd ferdkowi tak zrobił ale potem go złapali na gorącym uczynku na łapkę na myszy xd albo odcinek jeszcze dobry był jak wszyscy dostali przyszpieszenia i każdy szybko żył i ferdek nie mógł nadążyć za resztą mieszkańców co szybko żyła , no i potem że to była sprawka diabła ale ferdek miał na to swój sposób i nie dał się diabłowi do tej pory pamiętam jak mu kazał żeby go w doopę pocałował xd albo odcinek o panu gałganku jak marian miał pacynkę na ręku która nim zawładnęła i ten pan gałganek mówił coś do niego i potem się wymalował marian tak że wyglądał jak joker z batmana i bodajże pamiętam że porwał mariolkę i potem ten pan gałganek zawładnął mariolą znowuż xd jeszcze fajny odcinek był jak robiła imprezkę w domu mariolka i ferdek został żeby jej pilnować ,a marian się nie zgadzał na to żeby zorganizować imprezę .Jeszcze na koniec jak jeden koleś poczęstował ferdka ziołem i ten zaczął tańczyć taniec robota xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej podobał się odcinek z mamą Mariana,która była przekonana,że syn jest księdzem. Kolejnym takim odcinkiem jest Belfegor,czyli nauczyciel,który prześladował Ferdka i jego sąsiadów. Mój przedmówca opisywał też jeden z odcinków o podejrzanym Ferdynandzie K. Scenarzysci nawiązali w tym odcinku do słynnego dzieła Kafki. Takich nawiązań do znanych dzieł literackich jest w serialu więcej. W nowszych seriach był odcinek o wpływie reklamy. Ferdek urzeczony nierealna rzeczywistością chciał coś zmienić w swoim życiu. Z kolei w innym pokazano modę na ekologiczne odżywianie i to,że czasami takie ślepe dążenie za trendami żywieniowami nie zawsze jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie miłości Waldusia przed Jolasią albo Łysego od Mariolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postać Mariolki zepsuli. wcześniej to była taka typowa polska nastolatka, co miała chłopaka i latała na dyskoteki. a teraz to takie ę ą z niej zrobili, że ona singielka z wyboru, że nigdy nie wyjdzie za mąż itd. a wcześniej to nawet w Internecie męża szukała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mi sie najbardziej podobaly trzy odcinki. Pierwszy to kiedy babka kiepska chciala sobie zamowic trumne z katologu ,a Ferdek jej sam zrobil ze starego tapczanu- byla tam nawet kuweta dla kota, haha. Drugi to kiedy mieli swoj wlasny radiowezel, a trzeci kiedy Pazdzioch bym Wiedzminem. Moze pamietacie tytuly tych odcinkow i gdzie to obejrzec? " 1) odcinek 9 Kiepski Mózg 2) odcinek 23 Spółdzielnia radiowęzeł 3) odcinek 108 Pięć minut A obejrzeć można na Ipla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś wyczytałam,że na wzrost oglądalności miał wpływ...wygląd Ferdka a konkretnie jego fryzura,czyli doczepiane wąsy i peruka i oczywiście zmiana jego osobowości. Podobno wtedy oglądalność była niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z pracą Haliny? Jest salową czy pielęgniarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W Puerto Rico to się działo, W pięknej willi na Makao, Pili drinki, jedli lody, Ona stara, a on młody. Do basenu jak skakała... ...Wodę dupą wychlapała..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To sitcom,więc tam mogą być niedorzeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tam dużo niedorzeczności tak jak było z paździochem że miał być księdzem w jednym z odcinków i matka jego chciała by poszedł do seminarium .W innym odcinku marian okazuje się ze był latarnikiem i że swoją żonę Helenę poznał tak że ona tam poszła nad wodę i on ją wyłowił bo się topiła i potem ona go wykorzystała seksualnie na tej wieży i zapomniał włączyć latarnię i się rozbił statek jakiś xd albo był odcinek inny też o marianie i helenie że Paździoch jakiejś babci starszej nie chciał dać do zjedzenia za darmo hot doga i ona rzuciła na niego klątwę i potem tą klątwą była chyba jego żona Helena i potem jej szukał tej babki starej marian na dworcu żeby jej dać te zapiekankę za darmo xd no i coś było też takiego że był agentem sb marian i spalał swoje teczki a innych oskarżał o to że byli agentami .Tak więc różne są wersje o tym całym Pażdziochu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paździoch był też znanym jazzmanem. Z kolei Ferdek oprócz sprzedawania wody z saturatora podobno pracował wcześniej w wypożyczalni kajaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [18:13 Tą klątwą nie była jego żona,tylko to,że po upływie określonego czasu w małżeństwie Paździochów nie będzie się układać. Wcześniej byli szczęśliwym małżeństwem. W innym odcinku za to okazało się,że to małżeństwo od początku było zawarte z rozsądku. Głównie z powodów finansowych. Takie nieścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano właśnie, Halina. w wielu odcinkach wspominają, że jest pielęgniarką, jest mowa o zastrzykach czy lewatywie, :D ale w kilku była wprost nazwana salową. dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Ferdka to sprzedawał wodę z saturatora nawet kiedyś podobno samemu towarzyszowi Gierkowi sprzedał wodę z sokiem xd no i potem dostał od niego flaszkę ,było w odcinku gdzie marian oglądał kolekcję flaszek ferdka że tam w przeszłości wypił ferdek atrament z butelki bo robili ulotki z solidarności i przyszła milicja . No i ferdek wypił atrament że to jest niby alkohol a w innym odcinku było że Halinka znalazła osobistą walizkę ferdka i tam były jakieś organki jakiś kask motorowy i najważniejsze wielki stajnik barballela taki na duże ogromne cycochy jak melony xd no i jak pytała się ferdka skąd on ma tej stanik to powiedział że jak leciał samolotem kiedyś i była katastrofa i musieli się ludzie ratować czy coś w tym stylu to jakaś kobieta mu dała swój stanik jako spadochron ,no i on wziął od niej i leciał w przestworzach xd podobno bo tam zabrakło spadochronów i ta kobieta mu dała xd no i co pamiętam z ferdka jeszcze ciekawe z jego życia informacje to dlaczego nie chciał pracować i nie lubił się przemęczać ? był odcinek gdzie wyjaśnił halince że był robotnikiem w starożytnym egipcie i że robił ciężko przy budowie piramid ;P że niby dlatego nie ma siły do pracy bo w przeszłości musiał tachać ciężkie cegły na budowę piramidy a faraonem był paździoch i jego żona xd no i co pamiętam w innym odcinku było że znowuż okłamywał swoją matkę Ferdek że jest budowniczym jakimś i że buduje wodociągi jakieś nad morzem i jest inżynierem xd no i w innym znowuż odcinku było o ślubie Haliny i Ferdka że jakaś tam ciocia nie została na ich ślub zaproszona i że ją pominęli czy tam zapomnieli o niej i ona z zemsty podarowała im jakąś przeklętą lalkę ;P ta lalka jakaś była taka że jak w horrorze i potem jolanta się nią zachwyciła i ona chyba ją opętała że ją wielbiła jak jakiś posąg xd no albo był odcinek też o ślubie i weselu Ferdka i Haliny z inną wersją że u nich na ślubie była jakaś ciotka Stacha ze szklanym okiem i że było zdjęcie w jakimś albumie co Halina miała w piwnicy i że Ferdek te stachę odprowadził do domu potem czy jakoś tak ; / ale potem bylo że to nie był ich w ogóle ślubny album tylko innej osoby z innego bloku zupełnie i że to nie były ich zdjęcia ślubne ale stacha była tam na tych zdjęciach :) no i coś jeszcze z faktów z rodziny kiepskich to był też odcinek gdzie Ferdek miał brata Staśka który był psychicznie chory i chciał zrobić z brata no i tam z boczka ,paździocha ,edzia i waldka tancerzy erotycznych i on przyjechał do niego z Ameryki w innym odcinku znowuż przysłał mu jakąś paczkę w której była flaga usa a Ferdek myślał że będą dolary xd co jeszcze z faktów o życiu bohaterów kamienicy to przypomniało się mnie że znowuż o BOCZKU był odcinek że Arnold miał być baletmistrzem ale tak kochał kiełbasę że jednak zrezygnował z tańczenia w balecie xd w innym odcinku znowuż boczka była rodzina raz przedstawiona że też tak dużo jedli i byli obżarci tak że zjedli kiepskim wszystkie zapasy w domu co tylko oni mieli pochowane po kątach .No to wiadomo było że miał siostrę i brata tam .Ale co jeszcze wiadomo to w innym odcinku były akcje że Boczek jest wszędzie wszechoobecny i że jest tylko wytworem wyobraźni mieszkańców kamienicy xd no i był odcinek gdzie boczek nie był zainteresowany seksem i kobietami a w innym znowuż był zainteresowany na pewno jednak od początkowych serii lubił zawsze balet mongolski xd co przypomniało się mnie to przecież był odcinek o Ferdku co szukał swoich krewnych na świecie i właśnie w Mongolii był jakiś Ferdek na skraju tam stepów xd no i Ferdek go z marianem pojechali odwiedzić .Z odcinków ciekawych jeszcze przypomniał się mnie odcinek gdzie marian i halina jakby byli sobą zauroczeni i czytali tę samą książkę jakiś romans o jakiejś parze :) a Halina przecież nawet w jakimś odcinku napisała książkę która okazała się hitem na temat właśnie Ferdka i jego życia z nim jakie miała wrażenia ;P Nawet pamiętam odcinek jak do Ferdka przyszli kumple z jego klasy i odwiedziła ich jakaś klasowa miłość którą grała Kaja paschalska ( OLa LUBICZ ) co jeszcze pamiętam to odcinek o medaliku ferdka że dostał go na komunii i sprzedał za alkohol bo go skusił marian i on tak chciał wódki że jednak ten medalik oddał żeby tylko mieć na wódkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy odcinek jest zamknięty, ma własną fabułę, dlatego są nieścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam odcinek o dresie Ferdka i jego wpływie na tryb życie,który prowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś Boczek przynajmniej miał jakieś zainteresowania chociażby wyżej wspomniany balet mongolski. Teraz zostało mu tylko jedzenie. Ferdek z energicznego mężczyzny zamienił się w dziada. Nawet Waldek już nie pakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy forumowicze! O czym był dzisiejszy odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waldkowi to pewnie Dupa nie pozwala pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×