Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agent na TVN

Polecane posty

Gość gość

Będziecie oglądać? Kogo typujecie na agenta? Obstawiam że agentem będzie Szpak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajner -Wiśniewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny odcinek. Zapowiada się fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie jakos duzylo, ten kulturysta fajny ja bym te laske od fitnessu obstawiala, Sylwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam. Kulturysta chyba Szpaka nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle bylo szumu, a tam sie nic ciekawego nie dzialo, zero napiecia. Jak dobrze ze odpadl tluscioszek Krolikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy odcinek dopiero puścili. Co się miało aż tak w pierwszym dziać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
Przynajmniej zacheta do ogladania kolejnych? A tu ni chuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, że Królikowski odpadł! Nie mogłam go słuchać, tak się smarkacz wymądrzał jakby wszystkie rozumy pozjadał. Strasznie niesympatyczny! Ten kulturysta Tomek też taki sobie. Na Szpaka nie mogę patrzeć, nie lubię takich "facetów". Za to fajna ta trenerka fitness i reszta też spoko :) mam zamiar oglądać kolejne odcinki, ciekawe jak się rozwinie dalej. I faktycznie jakoś jablczynska najbardziej mi pasuje na agenta. Ewentualnie jeszcze Hubert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królikowski wróci, w zapowiedzi kolejnego odcinka był. Kłótnie Szpaka z pakerem- od razu widać że są ustawione. Agentem jest ktoś mniej znamy kogo nikt nie podejrzewa- więc raczej nie Jabłczyńska, Urbański, Szpak czy Maślak. Prędzej taka Tajner albo Mrozowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że na agenta wybrali niepozorną osobę, myślę że to Szpak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lecialo wczoraj, o której?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtorek 21.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Sztucznie budowane napięcie i konflikty. Ciezko się ogląda. Maciek Sieradzky mógłby byc agentem bo on zawsze taki rozbrajacy, nieporadny i nikt go nie obstawia. Jablczynska zbyt mocna sie wydaje i oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.10 co racja to racja. Miło mądrego poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jakiś program na tvn był dobry ? Te wszystkie tańce z gwiazdami, you cen dency, top modele i wiele, wiele innych. Kopiują wszystko z zagranicy, obstawiają głupimi celebrytami, żałosnymi jak np. Urbański i ciągle liczą na oglądalność, a oglądalność spada. Tak było w przypadku tych wszystkich serialików, ostatnio "Aż po sufit" - tylko jeden sezon. Teraz znowu jakaś "Druga szansa" z podstarzałą Kożuchowską i innymi podstarzałymi *****czami. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie Sieradzky pasuje na agenta. Bardzo sympatyczny i niepozorny gość, taki trochę wycofany. Pamiętam go z tego programu o projektantach i tez taki był trochę "cichociemny" :) 3x lepszy niż Kuba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hubert czy jest czy nie jest agentem to i tak bedzie, mnożył kalkulował filozofowal dzielil włos na trzy zanim sie czegoś podejmie... nie trawie go w dodatku w tych wlosach wyglada jak stary dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królikowski odpadł? super zacznę oglądać, faceta nie trawie i nie oglądam z nim NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prorokAsiaAsia
AGENTEM jest Tajner Wiśniewska. Mówię Wam... Bardzo "z tyłu" jest, mało zbliżeń na nią kamery itp. Pamiętajcie, że jeśli ona coś miesza widoczniej to TVN to wycina, żeby nikt nie zauważył z telewidzów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja główna podejrzana od początku to Maccademian Girl. Podejrzewam też Monikę, Sylwię, a także Tajnerową. Myślałam wczesniej też o Szpaku, ale chyba jednak nie dawaliby go od razu na skarbnika, bo za bardzo tym zwraca na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpak, Urbański i Jablczynska mają wzbudzać podejrzenia. Najmniej w ostatnim odcinku było Tajner...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.40 dałaś do myślenia z tą tajner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna z gwiazd np Szpak nie moze sobie pozwolic na miesieczny urlop, przeciez ma trasy koncertowe etc Wiec to bedzie ktos kto nie jest az taka gwiazda i nie ma takowych zobowiazan Na pudelku pisalo, ze Pani Wisniewska Tajner bedzie agentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiałam w pierwszym odcinku jeszcze na Mrozowską bo też jej było niewiele. Jednak wczoraj z tym przesunięciem naklejki (?) przy laserach byłoby to zbyt oczywiste (odrzucam już każdego kto robi coś niby celowo), no i było jej już więcej w tym odcinku. A Tajner nadal malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie pierwszą edycję? Agenta często pokazywali. Teraz też pokazują, ponieważ w ostatnim odcinku kiedy juz się ujawni, będą pokazywali kiedy i w jakich okolicznościach agent podkladał świnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam przekornie na Tomka, gdyż wszyscy myślą że to zbyt oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam na Szpaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy jest i bedzie podejrzany.. w kazym zadaniu bedzie ktos kto chcaca czy niechcaco cos zawali wiec nie ma co gdybac narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×