Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agent na TVN

Polecane posty

Gość gość
A mnie trochę dziwi, że Maciek po odpadnięciu opowiadał, że obstawiał Antka jako Agenta, to by było zbyt proste chyba, bo sugeruje jednoznacznie widzom, że w takim razie Antek nie może być Agentem. No a czy na pewno nie może... Sama już nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysy jest agentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladam tego programu, oglądałam tylko 1 odcinek i to nie cały, ale popieram was, to może być ten łysy, jak była pierwsza scena to już coś tam ich wyprowadził w pole z tą kasą, przechwycił telefon, nie włączył na głośno mówiący, zeby inni nie słyszeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy ogladacie? Sieradzky cały czas obstawial Antka i przechodził, a w ostatnim odcinku zmienił typ na tą czarną i odpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na którą czarną postawił ? Na Tamarę czy Sylwię ? No to może faktycznie coś przegapiłam, bo słyszałam tylko, jak mówił, że obstawiał Antka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta czarną z przedłużanymi rzesami, trenerka fitness chyba. Antek najlepiej zrobił zadanie ostatnio i dlatego Sieradzky stwierdził, że on nie może być agentem, zmienił typ na tą czarną i odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, to Sylwia. Wydaje mi się, że Antek jak najbardziej może być Agentem, ale może to tylko jego gierki dla zmylenia innych uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antek nie może być agentem. Mówię wam. Przecież nie wiedzieli że ta laska go przywróci do programu, wtedy jak odpadł. Co gdyby powiedziała Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielibyśmy dwóch współpracujących agentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Przecież nie wiedzieli że ta laska go przywróci do programu, wtedy jak odpadł. Co gdyby powiedziała Nie. " xx Skoro był plan A, że ona go przywraca do programu, to mógł być też plan B, w przypadku, gdyby go nie przywróciła ;) Oczywiście, zakładając, że Antoś jest Agentem. Ja się nie upieram przy tym, że on nim jest, tylko w tym programie nic nie jest takie ewidentne i sami zobaczymy na koniec, jak błądziliśmy typując :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł być i plan B. Faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam mała to oglądałam agenta z mamą i bardzo mi się podobał. Teraz jak dowiedziałam się , że ma powstać nowa edycja nie mogłam się doczekać. Niestety, ale jestem rozczarowana. Po 2 odcinkach przestałam oglądać. Starsza edycja była dużo lepsza, może dlatego, że nie było tam celebrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pamiętam zwłaszcza pierwszą edycję Agenta :) "Celebryci" mi jakoś szczególnie nie przeszkadzają, choć trochę bawią mnie stylizacje Tamary na ten afrykański upał, full make-up, kolczyki do ramion, jakieś ozdoby we włosach itp. ale w sumie mi to lotto, nie może wypaść dziewczyna z roli blogerki modowej przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez bawią jej stylówy. Zadania sportowe, upał a ta długie kolczyki i tapeta. Ja bym się bała że mi ktoś ucho urwie. Nawet żona Hollywood wygląda normalnie, a ta popisówy wali. Wygląda jak oszołom. Przecież można wyglądać ładnie i niekoniecznie jak choinka w boże Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plus dla niej, że pomimo wyglądu lali malowanej, nie wymięka przy zadaniach ekstremalnych, wymagających odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, kto dziś odpadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajner odpadnie dziś. Musiałam wrócić z powodu robactwa w płucach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpadła holiłódzka żona, Eva .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kurde co?! Stawiałem na Ewę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda bo lubiłam ewę. Teraz zostały same zjeby - same wkurzające baby i kilka frajerow. Żadnego fajnego faceta na którego można popatrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to, przecież jest Antek, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jabłczyńsla jest też fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, Sylwia albo Dominika (wiem, zaraz ktoś napisze że są przecieki o Tajnerowej, ale na razie nie sugeruję się nimi tylko obstawiam swoje typy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów ten troll stępień, wypiertalaj, frajerze z tym swoim goownianym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenita od rodryga
Czy tylko mi sie nie podoba Tajner? Ciagle ma taka mine jakby chciala srac, albo jakby jej smierdzialo pod nosem. Brzydka jak noc listopadowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba, fajna nie wychodzenia babka. Nie podoba mi się ta modelka co odpadła. Jak włuczykij wygląda a taka z niej wielka modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajner-Wiśniewska taka sobie z wyglądu, ale b. mało się udziela, niewiele mówi, taka "aktorka drugoplanowa", to podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×