Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agent na TVN

Polecane posty

Gość gość
Czy wie ktoś gdzie można obejrzeć 3 edycję agenta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znajde gdzies druga czesc?? Trzeciej chyba nie ma nigdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza obejrzalam, chociaz to bylo 16 lat temu, emocje mialam na równi z nimi. Fajnie byli wszyscy, zgrana ekipa. Najbardziej polubiłam Ize (chyba tak samo jak oni wszyscy)i Romka z tym jego slaskim akcentem, Izolda była śmieszna, Danka przypomina mi moja chrzestna- Herod baba, Piotr ze swoim Na pohybel, Jerzy i jego mądrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oglądałam pierwszy raz byłam mała i nowe pamietam ale bardzo podobał mi się Kuba. Teraz po odswiezeniu nadal twierdzę że był niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że Kuba jest/był przystojny :D ale tylko w ciemnych włosach ;) Fajnie obserwować kiedy Agent mąci a kiedy odpuszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez Was spędziłam całą niedzielę na oglądaniu wszystkich 12 odcinków 1 edycji :D Z telewizji pamiętam jak przez mgłę, najbardziej świtały mi skoki na bungee. A teraz tak się wciągnęłam że przeżywałam każde zadanie razem z nimi, ależ emocje! I wszyscy byli tacy normalni i naturalni, że aż nie do uwierzenia. Dzisiaj już byłoby inaczej, podejrzewam że nawet "zwykli ludzie" staraliby się nawzajem przebijać w oryginalności, by zdobyć jeszcze większy "fejm". Albo z kolei chcieliby za wszelką cenę grać równych. No i wtedy wszystko obywało się bez żadnych wszechobecnych mediów społecznościowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzejek z m jak mydliny
Tajner ciagle ma taka wstretna mine jakby miala kleksa w faciach po tym afrykanerskim zarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przekory powiedziałabym, że Tamara. Jest tylko jeden problem, nie psuje zadań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, kto typował Monikę jako Agenta ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw obstawiałam Antka , bo został przywrócony. Kurczę to by było zbyt proste... Kombinuj***ardzo, psuje zadania. Jednak nasuwa mi sie jeszcze Hubert , bądź Tamara... Tylko Tamara nie psuje zadań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvvtvn
Nie mogę już patrzeć na tego agenta. Przecież wiadomo, że to Antoni. Jego grymasy twarzy w stresie, to spojrzenie na Kinge kiedy Hubert pytał czy otworzył kopertę w helikopterze i to jego "yyyy co teraz nasciemniac". Nie da się tego oglądać. Chyba będą mi musieli dać 500+ żeby obejrzeć kolejny odcinek :/. Ależ oglupiaja ludzi takimi programami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to na pewno Antek nie jest Agentem, tylko go zgrywa, widać po zachowaniu, że wyżej s.. niż d... ma, pewnie chce się pozbyć innych, którzy będą go obstawiać. Stawiam na Dominikę, która wczoraj po raz pierwszy była sprawdzona na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to obstawiam Tajnerke, od jakigos czasu ogladam i ja bardzo mało pokazuja w programie,pewnie dlatego zeby jak najmniej pokazywac jej "wpadek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, ten Antek to jest porażka:O Jak przewalił tyle kasy bo koniecznie musiał wypić szampana na plaży to gadał, że to tylko zabawa i było ok, a teraz wielce fochy miał o immunitety czy jak to oni tam nazywają:O Przecież jak każdy miał wybór czy grać o 3 krażki czy zostawić sobie jeden, wygrał i mendzi jak baba rozlazła:O i nagle to już nie gra tylko "walka" dla niego:O Jest niestaly w swoich poglądach, zmienia się jak chorągiewka i te jego chamskie, cwaniackie miny:O:O:O Do zrzygania, nie da się patrzeć na jego twarz:O I te zachowania prostacko-wredne, które mają innych myslić, że niby to on jest agentem, żalosny koleś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, Mamusia powinna Synusiowi dać Snickersa, bo gwiazdorzy, że aż uszy i oczy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się oglądać prze tego Antka jest wstrętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, Wiśniewska miała niby być Agentem, buahahaha, a dziś odpadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz stawiam że agentem jest hubert albo jabłczyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszego agenta sie super ogladalo, gwiazdy to wiadomo ze glupa pala, a Antek irytujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co kto obstawiał Jabłczyńską???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agent to Antek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje że Tamara, nie jest tak znana jak pozostali uczestnicy więc widzom nie rzuca się zbytnio w oczy aby mogli ją rozszyfrować. Stosunkowo mało ja pokazywali przez cały program, dopiero teraz zaczęli. I nie przypominam sobie żeby powiedziała do kamery 'nie jestem agentem' tak jak robiła to mrozowska, maslak, Tomasz lub jablczynska w ostatnim odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też obstawiam Tamarę już od kilku odcinków, tylko czy ona faktycznie tak psuła te zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było tego widać ale chyba o to właśnie chodzi bo inaczej byłoby to zbyt oczywiste, no i do tego wszystkiego Dochodzi montaż tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy widzieliście jak syn Grażynki zaglądał do szuflady? Była tam zielona kartka a on jej nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×