Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Agent na TVN

Polecane posty

Gość gość
A ja właśnie skończyłam oglądać 1 edycję z 2000 roku, to dopiero był program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie oglądałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:48 Na cda po wpisaniu Agent 1 edycja :) Jest prolog + 10 odcinków + epilog. Do 2 edycji póki co jest tylko prolog, dużo Arłukowicza ;) Może pojawią się też kolejne odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś widział zajawkę przed chwilą w dd TVN, na jutrzejszy program? Zapowiadali że porozmawiają z kolejną osobą która odpadła i zapytają, dlaczego? Co się nie udało?. Pokazywali Jabłczyńską. Czyżby ona dziś odpadła?! Może TVN za szybko puścił zajawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie oglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i patrzajta, ludziska, Tomek wypadł z gry. Akurat nie pokazali tego, jak mówił, na kogo głosował :D A Antoś jaki chętny do butelek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak nie Jabłczyńska. Fajny odcinek był. Kto jest do cholery tym agentem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz bardziej mi pasuje faktycznie Tajner-Wiśniewska, ale czy to można być pewnym...;) Każdy z nich pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też pasuje Tajner-Wiśniewska - zawsze na uboczu..., chociaż Mrozowska i syn Grażynki robią wszystko by być podejrzanymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krolikowski jednak za duzo miesza. Dziwne gdyby agent tak jawnie sie podkladal. Bo on podburza grupe, jakies gierki prowadzi. Agent bylby ostrozniejszy. Mnie na agenta pasuje Tamara. Tez cos kombinuje, ale nie tak oczywiscie. Ostatnie zadanie z Hubertem wygrali perfekcyjnie. Ale tylko dlatego. Ze Tamara dostala sygnal od ekipy ze moze smialo wygrac zadanie dla grupy i dobrze zgadywac, bo kasa i tak przepada. Bo grupa podjela wczesniej zla decyzje otwierajac skrzynke. Hubert byl spoko jako prowadzacy wyprawe Robinson, a teraz jakis taki irytujqcy sie zrobil. Zawsze mialam go za spoko goscia, ale po agencie zmienilam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze Hubert też mógł dostać sygnał od ekipy. Hubert nie wykonał jakiś tam zadań na wysokości... a dziś powiedział, jak Monika nie chciała spróbować mięsa, że to dobry pomysł... Zrzucał niby podejrzenia na Antka... ale i tak jestem za tym, że Tajnerowa jest Agentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem Wam, że po obejrzeniu 1 edycji, ta przestała mnie w ogóle interesować :( Wiadomo było że będzie naciągane ale już mnie to tak nie bawi. Stawiam na Tajner, ale może to Macademian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi tomka nie pasowal do tej pozostalej dwojki, duzo dalej by zaszedł gdyby dzialal w pojedynke i nie bawil sie w jakies sojusze, Tamara dużo miesza, omotała go ... Antek nie jest agentem w ostanim odcinku aż za bardzo probował go udawać był zbyt oczwisty, myśle że Agent działa mniej jawnie, stoi bardziej z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto stoi z boku? Kto się mało wypowiada? Kto nie złapał koperty jak lecieli na linie? Kto nie wykonał zadania gdy trzeba było zapamiętać słowa, które krzyczała 5 zawodników? Dominika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko te przecieki trochę zepsuły, bo każdy chyba o nich słyszał, chociaż i bez nich wpadłoby się na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie przecieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna ta dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agentem jest Macadamian Girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem kto jest agentem
Agenten jest Antoni Królikowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agentem jest Tajner, wygadali sie na instagramie juz dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee królikowski nie jest agentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już każdy może być i ja każdego podejrzewam. Nawet Urbańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że dobrze program nakręcony, nawet z ustawkami. Nikt nie wie kto jest agentem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam że są tam jakieś ustawki np. Sylwia tak lekkomyślnie odpadła miała jokery i zapomniala o nich to było takie sztuczne na koncu ta jej wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza scena z Agenta z ostatniej edycji: Hubert Urbański nie odgadł że je mięsko z krokodyla myąlał że to kura. W końcu mu powiedzieli, że to krokodyl. Reakcja Urbańskiego: "No wstyd..." I dokończył: "...Wstyd dla krokodyla, że smakuje jak kura.." :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie linka do pierwszej edycji nie do wikipedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.38 Google ci się popsuło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wcześniej, na cda wpiszcie w jego wyszukiwarce agent 1 edycja, wkleić linka nie mogę, bo uznaje za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×