Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MamaMloda39

Jakich kosmetyków używacie?

Polecane posty

Do twarzy i caiła Cetaphilu. Pięknie działa na nawilżenie skóry. A do tego bardzo naturalnie się maluję, bo używam tylko fluidy Loreala na co dzień i korektora z Manhattanu. Za to wytrwale poszukuję dobrego tuszu do rzęs, żeby zacząć w końcu czegoś używać. Chyba w końcu do niego dorosłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie. Obecnie podklad Loreal True Match i Bourjouis Healthy Mix. Róż Astor. Cienie Kobo. Korektor Wibo. Tusze używam najtańsze bo są najlepsze Wibo i Lovely. Pomadka ukochana z Rimmela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład Lancome Puder Paese Cienie Urban Decay, Sephora, Kiko, Inglot Tusze Lovely i By Terry Róż Bobbi Brown Kredka do brwi Cattrice Eyliner Sephora Pomadki MAC, Chanel, Lancome Konturówka Kiko Zestaw do modelowania Smashbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, zapomniałam o Meteorytach Guerlain jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pudernice:-D tona tapety,ile wy wydajecie na te kosmetyki żeby lepiej się poczuć?Płacicie za iluzję dobrego samopoczucia,żenujące:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bb missha, mineralny annabelle, róż kryolan, tusz lovely, kredka do brwi essence. to są te do codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korektor do twarzy korektor na powieki róż,meteoryty,bronzery do konturowania podkład puder szminka konturówka do ust konturówka do brwi konturówka do oczu cienie do powiek tusz do rzęs wydłużający/pogrubiający/efekt sztucznych rzęs błyszczyk rozświetlacz ha ha ha i jak gość się rano przy takiej lasce obudzi to zawał murowany:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podklad revlon, tusz loreal, cienie do brwi rimmel, rozswietlacz revlon, roz do policzkow- rewlon, puder matujacy revlon, eyeliner rimmel, cienie paletka z make up revolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tisssa
myszkafiszka wczoraj "Za to wytrwale poszukuję dobrego tuszu do rzęs, żeby zacząć w końcu czegoś używać. Chyba w końcu do niego dorosłam" to wypróbuj sobie ten nowy Loreal'a - mega jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankaaaa
krem,podklad, i tusz mi wystarcza na codzien. a co ma nowego ten L'oreal sculpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość wczoraj Ale pudernicesmiech.gif tona tapety,ile wy wydajecie na te kosmetyki żeby lepiej się poczuć?Płacicie za iluzję dobrego samopoczucia,żenującepechowiec.gif" Szczerze mówiąc, to nie widzę w tym nic złego. Fajny sposób, żeby sobie i poprawić samopoczucie, i trochę ładniej wyglądać. Głównie kosmetyki mają podkreślić naturalne piękno. "Tisssa dziś myszkafiszka wczoraj "Za to wytrwale poszukuję dobrego tuszu do rzęs, żeby zacząć w końcu czegoś używać. Chyba w końcu do niego dorosłam" to wypróbuj sobie ten nowy Loreal'a - mega jest" Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład revlon, tusz loreal volium milion lashes, cienie paese/ loreal/ co tam padnie ;-) kredka Avon, krem loreal, pod prysznic co tam mi wpadnie w promocji kolo dychy w rossmanie; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tisssa
myszkafiszka - chodziło mi o False Lash Wings Sculpt , jest naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonek
dużo pytań o ten nowy tusz z L'Oreala,bo jest inny od reszty, ma niepowtarzalną szczoteczkę ,czytałam z ciekowisci recenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej lubię alvę albo laverę, możesz poszukać w sklepach stacjonarnych, ale ja zawsze szukam promocji w sklepach internetowych, bardzo lubię www.biomania.pl bo często mają promocje a i ceny są konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość rzeczy z tych tańczysz, przeważnie Lovela, ale podkład mam z Rimmela i jest bardzo tani, 24 zł. Szczerze mówiąc polecam z czystym sumieniem, bo lepszego podkładu nigdy nie widziałam, choć kupowałam i te za 50. Rimmel Stay Matte. Natomiast szampony, odżywki, maski, olejki, toniki, żele pod prysznic, antyperspiranty, mgiełki to raczej te z wyższej pułki, choć poluję na przeceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , no to robisz zupełnie bez sensu, bo najlepsze podstawowe kosmetyki pielęgnacyjne są śmiesznie tanie, i szampony, i maski, i żele pod prysznic. Wystarczy nauczyć się czytać składy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tisssa
lonek :"dużo pytań o ten nowy tusz z L'Oreala,bo jest inny od reszty, ma niepowtarzalną szczoteczkę ,czytałam z ciekowisci recenzje" no fakt, szczoteczka (grzebyczek właściwie) trochę zaskakuje, ale dzięki niemu maskara daje taki fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam sporo tańszych kosmetyków ale czasem lubię sobie zamówić coś bardziej ekskluzywnego. Ostatnio zainteresowałam się tym Lefery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tissa, moim zdaniem najlepiej pooglądać filmiki na youtubie, zwłaszcza o tym tuszu, sporo jest tego. Aż dziw bierze, jak to u niektórych panien wygląda, zwłaszcza blondynek. Fajnie pogrubione rzęsy. Ja już sobie ten tusz kupiłam i zdecydowanie nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam bare minerals,clinique, urban decay, too faced, lankome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shiseido i La Perla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze napiszcie tez ile lat macie, mlode dziewczyny/kobiety bardzo duzo kosmetykow uzywaja kosmetykow dzisiaj - takie mam wrazenie. a ja z tych 'starszych', bo juz po 35, wiec tusz - clarins, puder w kamieniu channel, bronzer - gurlain, cienie (tylko na wyjscie) - lancome / bobby brown, kredka do oczu - clinique, blyszczyk - clinique. Nie modeluje, nie uzywam podkladow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulicanka
W swojej kosmetyczce mam tego sporo: balsamy, odżywki, kremy, szampony. Codziennie biorę prysznic, robię makeup i używam dezodorantu. To standardowo -reszta jest zmienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Lefery jest całkiem fajnym kremem. Jak się nie trafi na podróbkę to naprawdę jest co polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham Garniera (kosmetyki do twarzy), Pantene (włosy) i Dove (ciało) i MakeAr (paznokcie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuje kosmetyki naturalne. Uważam, że najlepiej dbają o jakość mojej skóry. Lubię produkty z firmy Bjobj, Alva, Born to Bio. Wszystkie posiadają certyfikaty. Jeżeli chodzi o ciało to pod prysznic używam żelu pod prysznic Bio truskawka. Pięknie pachnie, jest wolny od parabenów. W swoim składzie ma daglezje zieloną która przywraca skórze równowagę. Kolejnym moim ulubieńcem jest nawilżający kremowy balsam do ciała z aloesem firmy Bjobj. W swoim składzie ma aloes który łagodzi podrażnienia skóry oraz masło Shea które dba o poziom nawilżenia. Mam przesuszoną skórę a te kosmetyki sprawdzają się u mnie w 100% :D Można je dostać w dobrych aptekach, eko sklepach. Ja preferuję zakupy przez internet: http://www.biobeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupitka
Mój ulubiony antyperspirant: Garnier Neo. Fresh Blossom najlepszy zapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem do twarzy z ziaji biała herbata jest super! Cudownie nawilża. Do włosów szampony z joanny bo wspaniale czyszczą włosy. Do ciała używam mleczko nawilzające z garniera różne rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×