Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MamaMloda39

Jakich kosmetyków używacie?

Polecane posty

Gość Kalinkamajak
Garnier Neo Dry Mist płyn micelarny Ziaja szampon i odżywka Garnier Fructis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36l. zel do mycia twarzy l'oreal albo bourjois zalezy co trafie w sklepie :P krem do twarzy Vichy baza: benefit porefessional fluid: estee lauder dw, na zmiane z bourjois 123 i revlonem puder: ben nye translucent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam laverę, nie polecę ci jednego specyfiku bo jak dla mnie cała marka robi rewelacyjne produkty ♥ ceny są wysokie ale polecm szukac na promocjach np. w http://www.biomania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowe kosmetyki tylko z YSL Kremy i lotiony z Body Shop seria vit E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja987
Ja osobiście od dłuższego czasu używam tych kosmetyków https://musecosmetics.eu/ Jeżeli chodzi o mnie to idealnie się sprawdzają. Są bezpieczne, nie uczulają i co najważniejsze ich stosowanie przynosi oczekiwane efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam kosmetyki firmy http://scananida.com.pl/ Mam bardzo wrazliwa skore a kosmetyki tej marki zupełnie mnie nie podrażniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielęgnacja oraz podkład,puder i róż Sisley. Korektor najlepszy jaki kiedykolwiek miałam la mer,starcza na 2 lata! oczy dior +estee lauder+YSL usta zazwyczaj pomadki dior lub zwykła Carmex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam fioła na punkcie kosmetyków do rąk i lakierów do paznokci i kremy mam z Garniera a lakiery z MakeAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ciala i do twarzy algi morskie z bielendy :) tanie a dobre :)w rosmanie nawet na promocji ostatnio kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego ci sie orientuje to te Lefery jest już od kliku lat na rynku. Chyba w końcu się złamie i go kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam coś gdzieś o Perle Bleue. Dwuskładnikowym kremie, gdzie samemu się miesza te składniki i ze to jakaś rewolucyjna nowość. Chętnie to kupie tylko nie wiem gdzie to dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana spróbuj wpierw Lefery na dzień+ na noc. Świetne efekty z tego wychodzą. Po 3 miesiącach stosowania, przy córce wyglądam jak jej koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahha dobry tekst muszę go zapamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o pielęgnację twarzy to używam kosmetyków różnych firm, ale najczęściej naszych polskich. Ostatnio miałam krem i płyn micelarny z serii algi morskie od Bielendy. Krem kupiłam, bo w rossmannie mieli tester w słoiczku i spodobał mi się jego zapach. Wystarczył na miesiąc stosowania rano i wieczorem. Zafundował przesuszonej plażą, słońcem i woda morską twarzy porządną dawkę nawilżenia i co dla mnie (alergika) bardzo ważne nie uczulił. Myślę, że kupię ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem matujacy na dzień bo mam skórę tlustą , ciało nawilżam multifazowym olejem z marula z bielendy na noc nakładam krem odżywczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremów na dzień i na noc zazwyczaj z jednej serii, a okresowo raz na jakiś czas dołączam do pielęgnacji serum w celu wzmocnienia efektu. Tak obecnie używam kremów Vichy Idealia - na dzień, żel skin sleep na noc + serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pokochalam mozna by powiedziec od pierwszego uzycia eyebrow powder. Zawsze mnie denerowaly moje brwi, a henna nie trzymala sie, wiec szukalam ratunku. Kolor jest idealnie dopasowany (a do wyboru jest bodajze 7 odcieni), wiec efekt jest bardzo naturalny, jest trwaly i nie blednie w ciagu dnia, wiec super. Generalnie mam tez kilka innych kosmetykow od golden rose i kazde chwale, a marka do drogich nie nalezy, wiec polecam sie porozgladac w ich ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam raczej takich pospolitych kosmetyków ale czasem pozwolę sobie na jakiś droższy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypie***laj gn*ju , sam jesteś ści**a chu*u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 l. na dzień - krem Idealia Vichy na noc - Bioderma Cicabio Obydwa kremy, mimo że nie są przeciwzmarszczkowe, to działają genialnie - naprawdę poprawiają stan i wygląd skóry twarzy. Przeciwzmarszczkowo stosuję tylko pod oczy - liftactiv Vichy. Do demakijażu - Garnier 3w1 płyn micelarny. Tusz do rzęs - Max Factor 2000 calorie / Oceanic 4long lashes Balsam do ust - Tisane, od lat. Choć ostatnio używam też czekoladowej wazeliny do ust z Flosleku :) Puder transparentny Vipera Cosmedica, odkryty zupełnie niedawno. W chwilach kryzysu z cerą - pudry matujące Manhattanu. Ale to naprawdę sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie polskie kosmetyki: Bielende, Ziaje,AA, Ava, Perfecta, zele pod prysznic Luksja - super sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też staram się używać polskich produktów ale czasem lubię sobie zamówić coś "egzotycznego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dawert
zaczelam myc się szarym mydlem, wlosy myje soda lub maka ziemniaczana wymieszana z odzywka i oliwa. Przestalam mieć wypryski na skorze, a wlosy przestaly wypadac i nie swędzi mnie już skalp. Poelcam tez maseczka z siemienia lnianego na skore glowy , czyni cuda. Na pielegnacje wcześniej wydawałam setki zl a teraz wydaje jakies 10 zeta na mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i O TO CHODZI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tylko kosmetyków, których producent deklaruje, że nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, lubię produkty wegańskie, ale niestety ich ceny potrafią porazić. Ciężko jest kupić produkt, który spełnia takie wymagania, ale nie wydrenuje kieszeni. Dlatego cieszę się, że polscy producenci zaczęli produkować wegańskie kosmetyki. Ostatnio kupiłam w rossmannie masło do ciała Vegan Friendly od Bielendy, wreszcie kosmetyk o krótkim i prostym składzie, który nie pachnie za mocno. Producent na opakowaniu deklaruje, że masło nie zawiera składników pochodzenia roślinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna używam tego zestawu Perle Bleue krem + serum. To jest rewelacja! Jestem mega szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tuszu i automatycznego eyelinera z miss sporty - z serii studio lash. :) a poza tym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio lakierów z jesiennej serii miss sporty właśnie :) Piękne pomarańcze, khaki i czerwienie! Na szczęście cera jest w dobrym stanie, więc tylko tusz do rzęs, błyszczyk i jestem gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×