Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MamaMloda39

Jakich kosmetyków używacie?

Polecane posty

Gość gość
gość 2016.10.13 co za żałosna i deebilna reklama!@! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vichy Idealia jest fajny ale nieco za drogi jak za taki słoiczek, sama natomiast z vichy mam krem na noc usuwajacy nadmiar sebum, a do codziennej pielegnacji (mam cere naczynkową) mam serii dr medica przeznaczona specjalnie dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam kosmetyków różnych marek, ale raczej staram się wybierać te od rodzimych producentów. Ostatnio bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Bielenda i jej kokosowy olejek do ciała w kremie. Przepięknie pachnie kokosem, ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania i można dosyć szybko po aplikacji ubrać się. Polecam w szczególności wszystkim zabieganym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamówiłam Perle Bleue i jestem nim wprost oczarowana. Wygląda i prezentuje się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie róznie, staram się wybierac naturalne kosmetyki np resibo, maski i peelingi lubie z bielendy (carbon detox chyba moja ulubiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się zrobić sobie prezent i spróbować z zestawem z algą morską, choć przyznam, że do tej pory używałam tańszych kremów. Mam nadzieję, że jednak jakość idzie w parze z ceną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma wrażliwą skórę to trzeba się z kosmetykami nakombinować i zdecydowanie poszukać czegoś dedykowanego. Ja na swoje problemy z trądzikiem to kupuję kosmetyki tylko i wyłącznie naturalne. Duży wybór mają choćby na stronie www.e-naturalne.pl Szybko robią wysyłkę, cenowo też jest nie najgorzej. Świetne specyfiki do codziennego oczyszczania skóry można zwłaszcza tutaj upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkładu nie używam puder - Rimmel Stay Matte lub Synergen (marka własna Rosmanna) bronzer - Inglot (kolory nie są pomarańczowe jak większość drogeryjnych) róż - Bourjois rozświetlacz - Lovely Silver Highlighter (wygląda jak The Balm Mary Lou) cienie w kremie - Maybelline, Color Tattoo tusz do rzęs - Miss Sporty, Studio Lash 3D Volumythic Mascara tusz do brwi - wibo pomadki - Golden Rose, Essence błyszczyki - Eveline, Bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita_WS
Natrafiłam ostatnio na kosmetyki naturalne z Toskanii, "Idea Toscana" - czy ktoś miał okazję je przetestować? Znalazłam je w sklepie https://biolinea.pl/ i poważnie zastanawiam się nad ich zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem- różnie- Clarins, Estee Lauder, Bielenda, Podkład-też różne np. Guerlain, Catrice, Estee Lauder, Avon, Dior Pudry-Guerlain, Dior, Estee Lauder, Avon, Paese Korektor-H. Rubinstein lub Catrice Róż-Bourjois, Clarins, The Body Shop,Golden Rose Bronzer- Catrice, Guerlain i Collistar Rozświetlacz-Lovely i Catrice Usta-The Body Shop, Clarins, Eveline, Guerlain, YSL, Chanel Tusz-Maybelline i L'oreal, czasem Lovely lub Catrice Cienie-Make up revolution, Dior, Clarins Pielęgnacja ciała- The body Shop, Rituals, Yves Rocher, Bath & Body Works i Ziaja (zwłaszcza ich peeling cukrowy) Stopy-tylko Scholl się u mnie sprawdza(diabelnie sucha skóra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uzywala moze ktoras z was cienie do powiek z http://alilla.com ? zamowilam sobie je ostatnio i jestem pod ogromnym wrazeniem. nigdy nie mialam cieni, ktore tak dlugo utrzymywalyby sie nienaruszone na powiece :D cos pieknego ! kazdy makijaz wyglada oblednie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się używać tych naturalnych kosmetyków http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ bo chemia zwykle mnie uczula a kosmetyki zawierające wazelinę zapychają pory więc czytam po prostu skład, jak jest za dużo niepotrzebnych składników parabenów i innych "cudów" to nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio używam kosmetyków firmy La Roche Posay. Aktualnie używam emulsji Lipikar Lait. Super nawilża skórę, uzupełnia poziom lipidów i co najważniejsze ma super skład nawet dla skóry wrażliwej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musiałam jeszcze nigdy zwracać kosmetyków które mi przysłali z drogerii online na www.nocanka.pl także ich mogę ewentualnie doradzać. Najbardziej jestem zadowolona z hybrydy Semilac którą tutaj sobie dobrałam. Zupełnie inna jakość niż te kosmetyki co wcześniej stosowałam do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamie na urodzinki kupiłam parę francuskich kosmetyków Christian Laurent i z tego co mówi to jest z nich zadowolona, zwłaszcza z kremu 55+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie są żadne francuskie kosmetyki tylko żałosna próba ratowania się firmy eveline :o (w sumie mnie to nie dziwi, tego ich szajsu nikt nie kupuje, więc w desperacji myślą, że jak wymyślą fikuśną nazwę i wypuszczą na fora takich spamerów jak ty, to się cud zdarzy :D) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na spróbowanie sobie wzięłam płyn do demakijażu Christian Laurent ostatnio i dobrze sobie radzi z podkładem, dość szybko i dokładnie zmywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPAD Z TYM SPAMEM!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryk123
Ja, w niedługim czasie chciałabym przerzucić się na kosmetyki naturalne. Nie chcę katować swojej skóry chemią... Najprawdopodobniej zdecydowałabym się na kosmetyki dostępne w ofercie sklepu internetowego https://www.natinati.pl/5_babuszka-agafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann bardzo lubię. Normalne połączenie dobrej ceny i jakości o co naprawdę nie jest łatwo. Ich produkty robią różnicę, ale swoją drogą - mocno się napracowałam nad uzyskaniem dokładnie tego, czego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petroo
Hildegard Braukmann - polecam ich produkty przede wszystkim ze względu na jakość i niezawodność. Używam ich od dawna i naprawdę robią dużą różnicę, widzę efekty ich stosowania. Moim zdaniem największe znaczenie powinna mieć nie cena, lecz jakość. I tego się trzymajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka333
Używam wyłącznie kosmetyków wysokiej jakości. Wielka szkoda, że sklepów zajmujących się ich sprzedażą jest niewiele. Na szczęście część z nich oferuje naprawdę porządne produkty. Na myśli mam w szczególności sklep internetowy https://domiuroda.pl/kosmetyki-do-twarzy w ofercie którego można znaleźć zarówno kosmetyki, jak i oleje kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno warto kupić produkty na www.beesthetic.pl Są bezpieczne, pochodzą z polski, naturalne składniki więc macie gwarancje, że nie będzie uczuleń czy innych przykrych reakcji. Peeling Age Prevent sprawdza się perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×