Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Gość E_wa
Anielicach co to mają dobre serce dla mężczyzny......to ja też jestem aniołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy77 dziś - No tak wyszło, bo musiałem zaznaczyć swoją płeć, a następnie były pytania w stylu "czy całowałeś kobietę w usta" - a ja jestem gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Cześć Ada. To jakaś spiskowa teoria dziejów z tymi nikami? Dlaczego ten gość ma tu jakiś problem. Ja nowa jestem i nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In, no nie mow ze Ci sie nie zdazylo calowac kobiete:D, kazdy to robil, albo robi, albo bedzie robil:)...chocby z ciekawosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja tez jestem zmeczony tymi teoriami spiskowymi:O, ludziom sie strasznie nudzi. Juz nawet nie zwracam uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In, to jeszcze zapytam jesli tu zajdziesz, nigdy nic nie czules do kobiet? Od razu wiedziales, ze nie ciagnie Cie do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
To ja powrócę do tematu wiosna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
....bo mi się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiosna to kroliczki biegaja radosne po zielonej lace:P i wiesz co jeszcze robia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
No przecież piszę ze mi się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej ignorować. Z tego co widzę ludzie bardziej żyją światem wirtualnym niż realnym i to jest przykre. Jest tu dosłownie garstka moich postów, a już zostałam oceniona choć nikt mnie nie zna. Piszę o bzdurkach, bo jestem tu dla zabawy. Nie rozumiem dlaczego ktoś ciągle chce wmówić, że jestem kimś innym. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A`propos teorii spiskowych, poszła fama, że sypiam z Want :D O ile kojarzę, Want jest jakąś osobą z erotycznego właśnie, ale nigdy z nią nie rozmawiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki In🖐️ X Ewa, a z wiosna to beda krotsze spodniczki, dluzsze dnie:D...i wiecej stluczek aut:P, powod znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty chcesz nam wmówić że jest inaczej stara krowo na nowym nicku. Klawy I Ewa nie dajcie się zwieść starej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In, moze rozmawiales ale nie wiedziales ze to ona:D, uwazaj zeby dzieci z tego nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara ale jara, zostaje z nami:), jesli chce🖐️:P X Ada, czy Ty mnie zdradzasz z In?:D:D:P i jak Wy to robicie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes Want ale jesteś mężatka SIleną, którą masował gośc de a mąż siedzi kurfo w Stanach. Kogo ty ccesz kurfo oszukac zajepałas cudze nogi i gonisz z dópą kurfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Krótsze spódniczki i pończoszki....ostatnio mnie policjant zatrzymał za "niemanie świateł"....pończoszki tak jakoś przypadkiem się uwidocznily pod krótką spodniczką jak wysiadalam.....skonczylo się upomnieniem.....wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy77 dziś - na dzieci nie ma szans. Po ilu miesiącach celibatu można uznać, że jest się honorowym prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ale Ty jestes naiwna:D, policjant chcial zobaczyc Twoje ponczoszki i dlatego Cie zatrzymal:P, a nie swiatla, byl dzien, po co swiatla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Oj oczka mu się świeciły....po co światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×