Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Gość gość
Ada ci nie da klawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klawy 😘 Dziękuję dobrze się spało :-) Choć chętnie już wskoczyłabym pod kołderkę. Moja nieśmiałość to chyba ciężki przypadek ;-) Ciekawi mnie ten Twój scenariusz :-D. Pytaj o wszystko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niebieskooka👄, gdybym mial z Toba blizszy kontakt:D, to bym wzial Ciebie na prywatne korepetycje:P, a tak musze liczyc na Twoja sumiennosc przy odrabianiu lekcji:P. Zadanie jest latwe i bardzo przyjemne:P, juz sie ciesze:D, wiec napisz jakie sa Twoje ulubione okreslenia intymnych czesci ciala tak kobiety jak mezczyzny:D. Nie musisz sie spieszyc, jesli jestes zmeczona to ja to rozumiem:D, chociaz chcialbym bardzo, pewnego pieknego dnia pobawic sie slowkami:D przy jednym spotkanku:P. Zbliza sie weekend:D, to moze sie zabawimy, ale nie zaniedbuj swojego faceta:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klawy 😘 Lubię wszelkie zdrobnienia myszka, muszelka, ciasteczko, gniazdko, perełka, a dla faceta słonik, irysek, ptaszek, różdżka, łobuz, lizaczek:-D A najlepiej zwyczajnie cipka i penis:-D A co do weekendu to mam zajęty może wieczorem tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za masaż, bardzo mnie zrelaksowałes tylko następnym razem nie wbijaj tak pazurków. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze najważniejsze. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Meżczyzny, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ada👄, zobacz jak to sie czlowiek uczy, ciagle cos nowego poznaje:D, duza masz wiedze, to imponuje. Dziekuje za zyczenia👄, ciesze sie ze Ci sie spodobalo, widzialem jaka bylas zmeczona:D, i zrobilem Tobie zdjecie:P, wygladalas tak wspaniale ze nie moglem sie powstrzymac:classic_cool: http://lincyacosta.com/wp-content/uploads/2015/06/4d3f68_1405040.jpg Spokojnej nocy:), a gdybysmy sie nie widzieli to milo spedzonego weekend-u:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klawy 😘 No to mnie przyłapałeś łobuzie:-D Jakie następne zadanie? Obiecuje być pilną uczennią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochaniutka👄, jestes jeszcze:D, bylem bardzo zajety i teraz dopiero usiadlem do laptopka:D X Zonka mi dzisiaj zrobila bardzo mila niespodzianke:D:P, bylo cudownie, ale o tym opowiem pozniej:) X Wlasnie sie wykapalem i juz ide do Ciebie:P http://gfx.bloggar.aftonbladet-cdn.se/wp-content/blogs.dir/428/files/2015/07/everytimeitryandactsexygettingouttheshower540.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_a
Jestem jestem. Miło Cię widzieć 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prd będziesz ja grzmocił i opowiadał jej o żonie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka niespodzianka o ktorej kazdy mezczyzna marzy:D, a Ty swojemu nic nie przygotowalas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał wczoraj z okazji dnia mężczyzny, a dzisiaj idę grzecznie spać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, ale po co ze sobą ze sobą łączyć te dwa święta? Ja świetowałam dwa razy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaniesz śniadanko, ale jutro wstaje o 4:15 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ze lubie malutki paseczek:P X Oho, mamy widownie:D, jak pisze ostro to zle, jak tylko przytulam to jest jeszcze gorzej:D, moja piaskownica i moje zabawki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×