Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Wiedziałem, że potrafię modulować głos żeby zasygnalizować emocje. Ale żeby to było możliwe także w forumowym wpisie? to jakaś nowość. Tym niemniej... przyjemnie mi ze świadomością, że odebrałaś to co chciałem przekazać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś X Zonka powiedziala, ze nie przyjmuje pozdrowien od nieznajomych:P, mowi zebys sie zalogowal i potwierdzil kto Ty jestes:D X gość dziś Energii nie energi [ śpioch] Dzieki za korekte🖐️, wszystko to wynika z pospiechu:D i faktu ze na codzien nie uzywam jezyka polskiego tak czesto jak Ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Hej Klawy....gdzieś ty zamontował tą kamerkę że nie zauważyłam!!!! Aż się głośno rozesmialam jak zobaczylam filmik bo to po prostu moja dzisiejsza bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
.....no z małym wyjątkiem.... moje pończochy (dobry wieczor krawaciarzu) mają u góry koronkową wstawkę. Lubię koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ale mialem problem dzisiaj rano, jakis taki bardziej pobudzony wstalem:D, no i co tu robic? zonka ostatnio nie najlepiej sie czuje wiec jestem jak gdyby odstawiony:D...od piersi:P. Mysle, ze sie bardziej nakrecam jak z Wami pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Już c***isalam że ja to z tych aniołkó które baaaardzo lubią pomagać mężczyźnie w trudnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jak chcesz pomoc?:P X Chyba nie musze nawet pisac jak rano cierpialem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Możemy sobie popisać na przykład...ma dziś "stosunkowo" wolny wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Napisz o tych porannych cierpieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo tak, spalem sobie nad ranem jeszcze budzik nie dzwonil A czuje jak mnie cos twardego uwiera:D, sobie mysle, no moze telefon spadl na lozko, ale nie:D, co sie obroce to to cos ciagnie sie zamna:P, juz chcialem zlapac i wyrzucic:D, aj to zabolalo, i dlugo nie moglem uspokoic 'wariata', jak poszlem do toalety lecialo nie w tym kierunku co celowalem:D:D, No i co powiesz na to:D, masz jakies lekarstwo, teraz jest troche lepiej, bo cwiczylem i biegalem:D, ale jutro moze to sie powtorzyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Oooooj drogi pacjencie z tą przypadłością mozna sobie jak najbardziej poradzić.....i to na kilka sposobów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
napiszdomnie1900@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze znasz skuteczne sposoby:D, bo tu wiosna i ciepelko:P...robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
.....przede wszystkim absolutnie nie można łapać byle jak i odrzucać!!! To trzeba delikatnie rozmasować. Najlepiej damskimi rączkami bo są delikatne i czułe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ale zonka nie mogla mi pomoc, a ja damskich dloni nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Ewa z 20:49 to nie ja...odrazu zaznaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Drogi Romantyczny ....koronki są mi do życia niezbędne. W bawełnianej bieliźnie czuję się jak w drelichowym kombinezonie....zero estetyki.....no chyba że w góry idę:) Klawy Słoneczko.....wiosna na mnie też tak działa że chodzę caly czas nakręcona potwornie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Ci sie wtedy robi? Opowiedz o tym, to jest bardzo interesujace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Takie rozkoszne męskie towarzystwo.....jakie tu znajduję.......baaaardzo mnie odpręża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Co mi się robi???? Oj robi!!!! Wszystko mi się tak milutko kojarzy .....ciągle czuję....tam.....takie roskoszne drżenie....po prostu dopływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
.....wiosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super:D, ja tez sie dobrze czuje w Waszym towarzystwie:D, lubie z Wami zartowac, erotycznie pisac tez:P, nie wiem czy widzialas moja konwersacje z Ada, to jest wciagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×