Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Gość gość__Ada
Nie otwiera mi w tel. ale zapweniam Cię są bardzo kosmate :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy kliknac i wtedy otwiera sie stronka gdzie mozna wybrac jezyk:D, bez logowania, a pozniej juz z gorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość muszka dziś Nie moja wina, że dostarczyłaś wszystkim pożywki wzdłuż i wszerz informując z kim sypiasz, jaki jest twój stan cywilny, jaka jesteś zamożna i jak bardzo pragniesz pochłonąć ci=pą wszystko co się rusza. Przerosła cię twoja własna kreacja i teraz szukasz winnych w mojej osobie. Zjadasz swój własny ogon. Przypierniczyłaś się do mnie dawno temu, choć w ogóle o tobie nawet nie myślałam. Chodziło ci o najszybszego, bo widziałaś, ze mnie adorował, a miałas swój sprytny planik zdobycia go. Czytałas nasze rozmowy na arce i zżerała cię zazdrość. Odbij ode mnie kobieto, domyślam się, że to ty wczoraj rzuciłas kąśliwy komentarz z pomarańczy. I chyba nie myślisz, że ciotki są na tyle głupie żeby hejtować Ciebie, wspierać mnie i wysyłać kwiatki, usteczka, czy serduszka, którymi posługują się na co dzień i latwo się domyślić, że chodzi o nie? Rusz głową kobieto, ten cały koke też spamował znajomych z karuzeli ósemkami żeby zrzucić winę na widmo, bo to był jego znak rozpoznawczy. gośćnieaniołek dziś oczywiście mam zgrabny nosek, a w nim stado wściekłych, dokuczliwie gryzących muszek. kichnięcie w strone chorego na depresje teatralna, powoduje ich zmasowany atak, na umęczone ciało. jak tam tyłek? bardzo zgryziony? smiech.gif gość muszka dziś Imperium skończ rzucać oskarżeniami w moją stronę. Naprawdę jest tu więcej niż jedna osoba, która cię nie lubi,czy tobą pogardza. Nie da się z tobą skończyć konfliktu. A ty in spe odbij ode mnie z łaski swojej, bo co chwilę czytam jakieś podteksty. smiech.gif gość muszka dziś Nie moja wina, że dostarczyłaś wszystkim pożywki wzdłuż i wszerz informując z kim sypiasz, jaki jest twój stan cywilny, jaka jesteś zamożna i jak bardzo pragniesz pochłonąć ci=pą wszystko co się rusza. Przerosła cię twoja własna kreacja i teraz szukasz winnych w mojej osobie. Zjadasz swój własny ogon. Przypierniczyłaś się do mnie dawno temu, choć w ogóle o tobie nawet nie myślałam. Chodziło ci o najszybszego, bo widziałaś, ze mnie adorował, a miałas swój sprytny planik zdobycia go. Czytałas nasze rozmowy na arce i zżerała cię zazdrość. Odbij ode mnie kobieto, domyślam się, że to ty wczoraj rzuciłas kąśliwy komentarz z pomarańczy. I chyba nie myślisz, że ciotki są na tyle głupie żeby hejtować Ciebie, wspierać mnie i wysyłać kwiatki, usteczka, czy serduszka, którymi posługują się na co dzień i latwo się domyślić, że chodzi o nie? Rusz głową kobieto, ten cały koke też spamował znajomych z karuzeli ósemkami żeby zrzucić winę na widmo, bo to był jego znak rozpoznawczy. smiech.gif gośćnieaniołek dziś muszko nie jestem imperium i nie było moim zamiarem w jakikolwiek sposób dotknąć cię słowem. jeśli nieopatrznie tak własnie się stało, bardzo przepraszam. smiech.gif gość muszka dziś cały czas pie**olicie o muszkach i o tym jak was gryzą i tak dalej. zresztą nie bardzo wierzę, że nie jestes imperium. Skończcie komenty na mój temat i z chęcią przestanę tu zaglądać. smiech.gif gość muszka dziś Super, będę wdzięczna jak zaczniecie pisać o biedronkach albo komarach. Używanie słowa mucha może być odebrane dwuznacznie nieaniołku. Miłego dnia. smiech.gif gośćnieaniołek dziś nie jestem imperium, a już tym bardziej szmatką, ero.detektywie. nie zamierzam się również tłumaczyć kim jestem, lub nie jestem. życzę powodzenia w śledztwie. smiech.gif gośćnieaniołek dziś koło gospodyń pozdrowię. pierogi przykryte koronkami, żeby ich muchy nie osrały (upsss przepraszam - komary) również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Chcesz podciągnąć swój wynik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
A to ciekawe :) Co stoi na przeszkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusisz Aniolku;), moge sie domyslac kim jestes:D, a co masz do zaproponowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś ... nigdy sie nie przyznam że waliłem konia nieznajomemu, który wyciągnął mnie z baru wypowiadając tylko dwa zdania "masz ogień?" i "chcesz mnie?", bez dalszych słów, bez pytań o imiona itp - najdziwniejsza sytuacja w moim życiu - w trójkącie z dwoma facetami - z kolegą z pracy, gdy jego (nieświadoma) narzeczona czekała kilka metrów od nas nie jest to powód do chwały i nie opowiem o tym ani mojej drugiej połowie, ani żadnym córkom i"kumplom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Raczej nie możesz domyślać się kim jestem ;) Nie wiem czy mam coś do zaproponowania... Byłam ciekawa jaki jest powód, że Twoje myśli nie mogą być bardziej rozczochrane, bo o brak możliwości raczej Cie nie posądzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie nowinki i probowac nowych rzeczy:D, ale sa granice ktorych jestem pewien ze nie przekrocze:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Pierwsza jaka przychodzi Ci do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
O granicę nie do przekroczenia oczywiście pytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulawy77 a zwaliłbyś konia koledze z pracy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_g
Bez sprawdzania wiem ze mysli mam takie ze zgoeszyc juz się nie da:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony chcialbym podzielic sie moimi fantazjami i ograniczeniami:D, a z drugiej strony jestes "pomaranczka" wiec mam pewien dystans i nie chce sie tak wylewac na forum:D X Tak, rozumiem o co Ci chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego boisz się odpowiedzieć. Przecież tu jesteśmy anonimowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Rozumiem... Nic nie poradzę, że w niebieskim mi nie do twarzy, z dwojga złego już lepszy pomarańcz ;) Dobrze czuję się w czerni, bieli i czerwieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Niebiescy' az tak anonimowi nie sa:), jak 'Pomaranczki' ktore zmieniaja oblicza w zaleznosci od humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_g
A mi najlepiej bez niczego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi w niebieskim do twarzy:), tak jak w awku:P, z reszta teraz tez mam na sobie niebieski podkoszulek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
No cóż... G, na wyobraźnię zdecydowanie bardziej działa to co przykryte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy77 dziś Z jednej strony chcialbym podzielic sie moimi fantazjami i ograniczeniami , a z drugiej strony jestes "pomaranczka" wiec mam pewien dystans i nie chce sie tak wylewac na forum xxx uważasz pomarańcze za coś gorszego,bo masz niebieski nick ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy boisz się że ktoś z ogólnej tu zajrzy i stracisz reputacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość_g dziś A mi najlepiej bez niczego X Pokaz zdjecie jesli jestes kobieta:D, lubie ogladac kobiece wdzieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_g
Angel...niby tak...ale jak juz wyobraznia przestanie działać to juz bez niczego najlepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×