Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Witam dziewczyny 🌼, mamy kolejny wiosenny dzien :). Rano idac do pracy slyszalem piekny spiew ptakow :D, wiedzialem takze zajace biegajace po lace, pewnie mialy z rana male co nieco :P...na sniadanie :classic_cool: Milego dnia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Cześć Klawy. Co ty tak króliczki podglądasz. A ty miałeś rano jakieś co nieco??? Ja miałam.....wiosna!!!!! Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klawy77
Hej Ewa, ja bardzo lubie nature, ale niestety nic nie mialem oprocz sniadanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzialam wiewiorke ! A o czym wy tu piszecie bo jak przeczytalam strone to zadnych konkretow nie widze za bardzo...Klawy naciaga ewe na jakies wyznania ale ewa sie nie daje i to tak caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzialam wiewiorke ! A o czym wy tu piszecie bo jak przeczytalam strone to zadnych konkretow nie widze za bardzo...Klawy naciaga ewe na jakies wyznania ale ewa sie nie daje i to tak caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara jestes :D, ja wstaje o 5-tej i nie ma czasu na nic innego jak wyszykowanie sie do pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, gdzie jestes? Tesknimy za Toba :D,czyzby swiateczne przygotowania Cie zatrzymaly? Zajrzyj do nas :D, pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby facetom wolno więcej ale gdy liże każdą podstawioną du/pe to już robi sie obrzydliwe:-o i to jest Klawy o tobie...biedna ta twoja żona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bardzo kosmate mysli, chce zeby kobieta mnie chciala, zeby o mnie marzyla, jak i co konkretnie to ma znaczenie drugorzedne, ale hehe wiem ze ona mnie chce i to mnie strasznie krec****anowie oczywiscie higiena i estetyka przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️, zyczliwych i nie zyczliwych :). Mamy kolejny wiosenny dzien i goracy okres :D...przedswiateczny. Mam dla Was niespodzianke :D:classic_cool:, jeszcze godzinka i koniec pracy w tym tygodniu :D. Wiec jak bede w domu to pokaze niespodzianke :D. A tym czasem milego dnia, dla dziewczyn tradycyjnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, ze pokażesz swoje pisanki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalem ze bedzie to niespodzianka :D:P, a chcielibyscie zobaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Cześć Klawy. Tylko godzina pracy???? Szczęściarz!!! Pokazuj te swoje pisanki. Na szczęście dziś słoneczko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj niby facetom wolno więcej ale gdy liże każdą podstawioną du/pe to już robi sie obrzydliwepechowiec.gif i to jest Klawy o tobie...biedna ta twoja żonasmutas.gif X Drogi gosciu, nie rozumiem Twojego postu, nie jestem na Twoim utrzymaniu, ani nie jestes moim sumienie :D. Zapewniam Cie ze moja zona nalezy do jednych z bardziej szczesliwy kobiet, zapewniam jej wszystkie potrzeby i pomagam przetrwac trudne chwile w jakich sie znalazla. Natomiast ja nie mam zaspokojonych wszystkich potrzeb mimo ze nie sa one wygorowane. Zamiast szlajac sie z kumplami po pub-ach siedze z zona w domu dotrzymujac jej towarzystwa. Wspolczuje Tobie ze masz partnera/ke na ktorej polegac nie mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa 🌼,zobaczymy co wyszlo z tych pisanek :D, jestem w drodze do domu :P X Kto rano wstaje ten szybciej prace konczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Cześć Klawy! Ha ha ha niezła foczka. ;) Historyjka dla Ciebie....z kroliczkiem. Kontrahent dziś: -Pani Ewo intresy z panią to czysta przyjemność. Kontrakcik....koronkowa robota. (tu znaczący rzut oka w kierunku moich pończoch). I jak tu nie kochać facetów. Jesteście tak cudownie nieskomplikowani :-* A ....i dostalam czekoladowego króliczka. Jak tam pisanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spojrzalas kiedys na jego nogi? chyba ze ma krzywe i owlosione. ponczoszki itp d**erelki moga dodac adrenaliny i to bardzo. ale wiedziec ze wy nas nie widzicie poza trzonem penisa juz nawet nie nim calym to nas nie uskrzydla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Noooo jestem zawiedziona. Miały być pisanki, a tu tylko jaja!!! Drogi gościu kocham facetów z całym dobrodziejstwem inwentarza. Uważam że są fantastyczni, bo nie wyolbrzymiają problemów......na ogół. Czasem zdarzają się takie marudy, które lubią ponarzekać.....trudno.....przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to dobry poczatek:D. Przychodzi chlop z jajami:D i...Ewcia co bedzie dalej:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
- Po ile te jaja? - A ile by pni dała? - A to niech pan pokaże....ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisaj mamy za darmo:D dla energicznych blondynek:P, ale czy blondynka zrobi z nich wlasciwy uzytek?, Oto jest pytanie:D (chyba nie uzyje do babeczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Zajmę się nimi baaardzo delikatnie, żeby nie potłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Ooooo taaaaak bardzo delikatne i sprawne. Jestem wprost mistrzynią ....rękodzielnictwa. Robię przepiękne pisanki sądząc po zachwytach oraz achach i ochach zainteresowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P...az nie wiem co powiedziec:D X a to przepraszam gdzie znajduje sie ten warsztat rekodziela artystycznego?:D Na kiedy sa zapisy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×