Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klawy77

Sprawdz, czy masz bardzo kosmate mysli:D

Polecane posty

Gość E_wa
O proszę to się nazywa męskie ramię......tylko nie kręć tak mocno bo w połączeniu z rumem moze to wywolac ostry zawrót głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie sie krecic Ewa z klawym:D, a poznej beda...no wlasnie co pozniej bedzie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
.....i ty mnie o to pytasz??? Sama chcialabym wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
To by mógł być piekny początek dłłługiej nocy ....trzymaj mnie mocno to ni ucieknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
No cóż nie ma za bardzo czego zdejmować bo jedynie koszulkę mam na sobie. A to co potem....mmmmm jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
O tak coraz cieplej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, jestes atrakcyjna kobieta, wiesz ze wielu marzy o takiej co wiele daje. Mam slabosc do Ciebie, zblizylbym usta do Twoich ust, dotknal wlosow Twych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Juz się mnie nie boisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie boje, naiwny jestem?:D...tak, wiem ale chce abys zasypiala slodko niczym bobasek:D, taka bezbronna i potrzebujaca meskiej dlonu ktora zapewni Tobie bezpieczenstwo:D. Chce abys wtulila sie bardzo mocno i poczula blogi stan szczescia i spokojnego snu:D Chyba ze chcesz brykac:D, to brykamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Miło mi że troszeczkę Cię przekonalam do siebie....ta herbatka z rumem i twoje ciepło rozkosznie mnie zrelaksowaly. Wtule się jesli pozwolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
....co zechcę....mmmm......mialabym kilka pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, to mi sie podoba, dziewczyna nie tylko z wyobraznia:D, takze z checiami:P Co na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Czy zawsze oddajesz inicjatywę w kobiece ręce? Pozostanę wobec tego przy tym wtulaniu....a resztę pozostawię twojej bujnej wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nigdy nie oddaje spraw nalezacych do faceta kobiecie, ale gdyby tak chciala sie mna zajac:D...nie protestowalbym:P A gdybym tak Ci od tylu tulil:D..chcialabys? Szeptal czule slowa, glaskal Cie po plecach, przesunal dlon na piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Na pewno to wszystko mi sie przyśni.....czego i tobie życzę. :) To był baaardzo miły wieczór.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ewa👄, slodkich snow Dobranoc wszystkim zagladajacym na topik dla dziewczyn🌼 a dla chlopakow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Miłego dnia Wszystkim. Klawy leci do Ciebie 😘 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetki, blondynki ja wszystkie Was Dziewczynki:D...:P Hej Ada 😘, to nie samowite ale snilo mi sie ze ostro z Toba pisalem :D, z tym ze ukrywalem sie pod 'gosc':D...taki niesmialy bylem :P. Mialas byc wczoraj :D...czekalem , Ewa dotrzymala mi towarzystwa :D. Ewa 😘, mam nadzieje ze juz bedziesz z nami :D. Milego poniedzialku dla wszystkich dziewczyn 🌼, zagladajacych na topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_wa
Dzień dobry Ada, Klawy. Co wy takie ranne ptaszki.....ja jeszcze w łóżeczku. U mnie dziś pochmurno i nie chce się wstawać. Oj Klawy, widzę że jednak preferujesz eteryczne brunetki, a nie energiczne blondynki. No cóż przeżyję.....sloneczka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Klawy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa jako masz niebieski nick szmatko? Ada to przebrana Kamila Nowa 97 lubiąca żonate k****sy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×