Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak Wam się mieszka na Bemowie?

Polecane posty

Gość gość

Interesują mnie głównie okolice Lazurowej 168.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bemowo jest fajne ja tam lubie tylk ja blizej..troche tam juz koniec swiata ale...mimo wszystko lepij na bemowie niz na biallece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojazd S8 bardzo dobry, jak pracujesz w Mordorze dojedziesz w 15 min, wynajmuję niedaleko mieszkanie, lazurowa 168 to tuż przy S8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta inwestycja chyba nie została oddana do użytkowania jeszcze... Mają chyba jakieś straszne opóźnienie. Bardzo blisko S8, jeśli nie przeszkadza Ci szum aut, to jasne, możesz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadziłam się na Bemowo 4 lata temu. W tym czasie na Górcach wyrosły mi 2 duże osiedla i pomniejsze bloki, więc dzielnica bez wątpienia bardzo szybko się rozrasta, to widać, ja też miałam okazję tego słuchać... Zieleni nie jest mało, ale mogłoby być więcej. Mówią, że to dzielnica dla młodych: https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/bemowo-dzielnica-dla-mlodych/10277/. Mogę potwierdzić tę obserwację. Na osiedlu moim i pobliskich, raczej przewaga młodych osób - małżeństw z dziećmi. Są place zabaw, punkty usługowe, ale tych obiektów społecznych potrzeba więcej, zwłaszcza przy takiej intensywnej rozbudowie. Z komunikacją też różnie, ale metro pewnie tchnie tu nowe życie i ułatwi (skróci czas) dotarcia do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kranberni

mi się miesza tutaj bardzo dobrze od urodzenia, cicho bardzo przyjemnie. Bardzo lubię chodzic do Spin City w Cinema city, można tam pograć w kręgle ze znajomymi i napić się dobrych drinków, fajna atmosfera naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelka
Dnia 4.11.2019 o 12:20, Gość Kranberni napisał:

mi się miesza tutaj bardzo dobrze od urodzenia, cicho bardzo przyjemnie. Bardzo lubię chodzic do Spin City w Cinema city, można tam pograć w kręgle ze znajomymi i napić się dobrych drinków, fajna atmosfera naprawdę:)

to najważniejsze, sama byłam tam bardzo dawno temu ale na pewno wybiorę się jakoś niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FR4ROND0

mi się mieszka bardzo dobrze na bemowie, ja też chodzę do spin city regularnie bo warto, można kulturalnie się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rondosnitcher
Dnia 13.11.2019 o 17:02, Gość FR4ROND0 napisał:

mi się mieszka bardzo dobrze na bemowie, ja też chodzę do spin city regularnie bo warto, można kulturalnie się pobawić.

a co tam takiego fajnego? Mieszkam od niedawna przy wrocławskiej i nie byłem tam 🙂 wiem że jest kino niedaleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×