Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sofia123

dobra szkoła kierunek asystentka stomatologiczna,higienistka stomatologiczna

Polecane posty

Interesuje mnie dobra szkoła( edukacja na poziomie) we Wrocławiu najlepiej w systemie weekendowym dla osób pracujących ,kierunek asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna. Wolałabym namiar na szkołę policealną o tym kierunku niż kurs. Chociaż nie wiem jak jest to postrzegane przez pracodawców wola osoby po szkole ,czy po kursie ? Czy po kursie rocznym jest szansa znalezienia pracy we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego roku nie będzie już naboru na asystentkę, bo jakieś przepisy się pozmieniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam plus edukację. to jedyna szkoła w której stawiają na praktyczną naukę zawodu. mają własny gabinet stomatologiczny z profesjonalnym wyposażeniem. nauczyciele to lekarze dentyści oraz egzaminatorzy. wszyscy z mojej grupy zdali egzamin zawodowy na wysokim poziomie. dodatkowym atutem jest to, ze nauka jest darmowa. wystarczy miec 50% frekwencji w skali miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asystentka będzie na 100%. już wycofali ten projekt, że miało nie być. pytałam w plus edukacji i mają ten kierunek- za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam szkołę, która kształci na tych kierunkach w Szczecinie - http://www.dental.szczecin.pl/ . Byłam tam na kierunku asystentka stomatologiczna i jestem bardzo zadowolona z efektów nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę polecić plus edukacj****ardzo wysoka zdawalność egzaminów zawodowych. kierunek jest darmowy. i jeden i drugi. wszystkie zajecia maja w jednym miejscu, nauczyciele sa egzaminatorami OKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8880
Ja chodzę do novej, jestem zadowolona. :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza67
polecam Ci Plus Edukacje we Wrocławiu. mają zajęcia blisko centrum, szkoła za darmo i do pracowni tez nie trzeba jezdzic tylko maja swoja. zdalam egzamin praktyczny na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu. To szkoła która wyróżnia się na tle pozostałych. Uczciwe zasady, dużo kierunków darmowych. Super jest też to, że zajęcia odbywają się w centrum miasta. Prowadzą je świetni nauczyciele przyjaznie nastawieni do słuchaczy. Dużo zajęć praktycznych i co też jest wielkim plusem mają wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do plus edukacji na ten kierunek, zajecia maja na zachodniej 2, swoj gabinet stomatologiczny dobrze wyposażony. nauczycielki są egzaminatorkami więc uczą super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jank87
zgadzam się tez słyszałam same poztytywy o tej szkole Plus Edukacja. maja biuro na Placu Solidarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola7799
no ja kończyłam 2 lata temu Higienistkę stomatologiczną w Plus Edukacji i do teraz mam miłe wspomnienia o tej szkole. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo praktyki i za darmo rzeczywiście jest w cosinusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_ 9191
Również chodzę do plus edukacji i polecam, nauczyciele są naprawdę w porządku i co ważne to fachowcy lekarze-stomatolodzy. Koleżanka się zapisała niedawno na asystentkę i wspominała, że szkoła w dalszym ciągu jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocław Plus edukacja również polecam, podpisuje się pod poprzednim komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chodzę aktualnie do Plus Edukacji, nie ma się do czego przyczepić, super szkoła, polecam, w innych szkołach jest czesne a tu nauka za darmo. warto skorzytsać własnie z oferty tej szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam właśnie do szkoły Plus Edukacja i mówili że nie trzeba nigdzie "wędrować" po mieście na zajęcia praktyczne bo maja pełne wyposażenie już szkole, na miejscu. Czy to prawda? Bardzo proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie ten sam komentarz o tej szkole, a ja dałam się przez to nabrać. Plus edukacja we Wrocławiu wcale taka dobra nie jest. Zajęcia są w piwnicy w której podkreślam nie ma dostępu do odpływu wody więc woda się leje do wiadra i asystentki myszą ją wylewać kilkanaście razy dziennie , a ten cały gabinet to śmieszny żart...unit przedpotopowy, a my połowę zajęć traciłyśmy bo trzeba było czekać na materiały bo nic totalnie nie było. Oni po każdym semestrze wynoszą wszystko z sali i później same wszystko segregowałyśmy sprzątałyśmy miliona rzeczy nie było. A najśmieszniejsze są praktyki bo szkoła nie ubezpiecza. No i trzeba je sobie samemu znaleźć....śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkich szkołach policealnych asystentka stomatologiczna jest całkowicie za darmo! To że na każdym forum Pani sekretarka z plus edukacji biadoli że to najlepsza szkoła i robi złudne wrażenie że jedyna bezpłatna. Nie zdziwię się jeżeli ona dopisuje te komentarze...wszystkie wyglądają podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie ten kierunek jest za darmo? Myślałam że tylko w wybranych szkołach. Bo w cosinusie to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ten kierunek jest wszędzie bezpłatny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno Plus Edukacja tam zdawalnosc asystentek i higienistek stomatologicznych jest 100 procentowa. Dużo z Londynu u nich robi te kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukończyłam kierunek asystentka stomatologiczna we Wrocławiu w plusedukacji i powiem wam, że poznawalność zależy tylko od podejścia ucznia Kilka osób nie zdało egzaminu w tej szkole !!!!!!!!!!! Oni kłamią jak z nut, poznawalność nie jest 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poznawalnosc tylko ZDAWALNOŚĆ! sorka to słownik zmieniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Higienistkę Stomatologiczną zrobiłam w Plus Edukacji. Polecam tą szkołę we Wrocławiu. Naucz

Nauczyciele  to lekarze dentyści z wieloletnim doświadczeniem i pokazywali całą praktykę. 

Pracownię mieliśmy cały czas do dyspozycji więc można było trenować. Obecnie pracuję jako higienistka i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Higienistka stomatologiczna zgadzam się z Panią Leną jest godna polecenia w Plus Edukacji. Zaczęłam u nich w lutym i bardzo mi się podoba. zajęcia mamym z Pania stomatolog, która też jest egzaminatorem więc ulżyło mi że nie mam co martwic się o egzaminy zawodowe. 

Grupy nie są  liczne co pozwala każdej z nas ma swoje stanowisko pracy i możemy dużo praktykować.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plus Edukacja -higienistka

Szanowni Państwo,

nawiązując do powyższej rozmowy, serdecznie zapraszamy do Policealnej Szkoły "Plus Edukacja", jak najbardziej prowadzimy jeden z najbardziej popularnych kierunków zawodowych na rynku Polskim jak i zagranicznym- Higienistka/Asystentka stomatologiczna:)! Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, czyli uzyskujecie Państwo zawód Asystentki /Higienistki stomatologicznej, fachową kadrę dydaktyczną, dzięki której nie ma możliwości niezdania egzaminu , profesjonalne pracownie do zajęć praktycznych, organizujemy praktyki u pracodawców, legitymacje i zaświadczenia ZA DARMO!

A teraz Asystentka zupełnie bezpłatna!

Kilkadziesiąt kierunków do wyboru, a lokalizacja w centrum miasta - ul. Wita Stwosza 15a biuro nr 8.

Serdecznie zapraszamy,

Plus Edukacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Dziewczyny ja skończyłam asystentkę w Nova Centrum Edukacyjne. Jestem mega zadowolona, wszystkie z grupy zdałyśmy egzamin zawodowy. U nich nauka jest za darmo i mają konkretną pracownię. Nauczyciele to również lekarze dentyści. Naprawdę polecam, jak macie pytania to pytać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×