Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to jest normalne w dzisiejszych czasach ?

Polecane posty

Gość gość

Byliśmy ze sobą 1,5 roku, zamieszkaliśmy niedawno ze sobą i po miesiącu już koniec i decyzja o wyprowadzce z jej strony. Spotyka się z kimś. Dodam, że trochę czasu jest ważna jeszcze umowa wynajmu mieszkania i trzeba za nie płacić. Najlepsze, że jak pytałem się czy dobrze jej się mieszka ze mną to mówiła, że tak, że mnie kocha, a teraz mówi, że wymusiłem niby na niej to żeby tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dzisiejsze czasy" nie mają tu nic do rzeczy takie sytuacje zdarzały się od zawsze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to powiedziała, że ja jestem przystojniejszy, ale z nim ma więcej zainteresowań i podoba jej się jego podejście do dzieci ( choć ich nie wykluczałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych czasów to może i racja, ale dlaczego tak jest ? Nie lepiej rozmawiać jak coś nie pasuje, próbować coś zmienić, a nie od razu podejmować decyzję o rozstaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może zamieszać w głowie i to może być odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale jak na horyzoncie jest ktoś inny to często odchodzi chęć do prób naprawiania czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłeś na zwykła szmatę co z mieszkania do mieszkania, z wyra do wyra, wspólczuję ale nie każda jest takim wycieru\chem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×